Case si vile de vanzare Baia Mare Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand  casa in Ocna Sugatag
1
2

Vand casa in Ocna Sugatag

Vand casa in Ocna Sugatag,in suprafata de 228 mp,construita in anul 2011. Pretul este in euro.Suprafata teren 687mp. Casa este compusa din: -4 dormitoare - living,bucatarie,2 bai -2holuri,dresing,garaj,cămară,lemnarie si camera pentru centala termica.Utilitatile sunt racirdate. Fac schimb cu garsoniera ...

505 EUR/m2 | 208 m2

Baia Mare, Maramures

Vand casa arhitectura exceptionala
9

Vand casa arhitectura exceptionala

Vand casa arhitectura exceptionala, construita in anul 2001, suprafata construita 505 mp, utila posibil 350 mp,2 garaje, beci, la parter este configurat un apartament cu 3 camere independent ,are parter, eta1, etaj2,curent trifazic.Necesita modernizari care vor fi negociate din pretul final.Are 4 bai,12 ...

2143 EUR/m2 | 350 m2

Baia Mare, Maramures

Vând casă
6
6

Vând casă

Vând casă și grădină în suprafață totală de 6532 mp, în localitatea Cernesti, jud. Maramureș Casa dispune de toate utilitățile , locuibilă imediat ! Preț 100.000 E . Pentru detalii , la telefon : ! Mulțumesc !

847 EUR/m2 | 118 m2

Baia Mare, Maramures

casa de vanzare
10
4

casa de vanzare

Casa in Dumbrăvița, Maramures, la cheie, gata de locuit. Pret: 13500 euro - se vinde fară mobilă - casa P+E constructie din caramida Cemacon - compusa din 3 camere mari, (living de 32 mp utili si doua dormitoare de 16 mp utili), două băi, casa scarii, balcon si o bucatarie. - planseu de beton intre ...

1205 EUR/m2 | 112 m2

Progresul, Baia Mare, Maramures

Vând casă in Comuna Ulmeni sat Chelinta
7
1

Vând casă in Comuna Ulmeni sat Chelinta

Vând casă in comuna Ulmeni sat Chelinta

467 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

de vanzare Casa Vasile Lucaciu 27, Centru Vechi, casa renovata total
8
2

vand casa deosebita, renovata total anul acesta , toate utilitatile , pereti exteriori 70 cm piatra tencuit interior exterior instalatii canal si apa noi acoperis schimbat instalatii electrice noi centrala in condensare imergas noua , instalatie cupru 1mm noua interior pardoseala veche a fost inlocuita ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Baia Mare, Maramures

Casa Baia Mare , Centru vechi
10

Casa Baia Mare , Centru vechi

VAND casa in Baia Mare , Centru vechi , in spatele Politiei . Suprafata 550 mp. , P,E1,E2 + M . Cladire renovata total , izolata , nelocuita , impartita si contorizata pentru doua apartamente generoase . Etaj 1 - 145 mp. + 50 mp. garaj si spatii de depozitare = 185 000 euro . Etaj 2 - 155 mp. + 100 mp. ...

818 EUR/m2 | 550 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Vand casa an Baia Sprie zona rezidentiala cu multa verdeata,pe un singur nivel cu 3 camere decomandate,2 holuri,baie,bucatarie cu spatiu de luat masa. Utilitati contorizate,ancalzire cu calorifere,instalatie noua. Termopan interior exterior,gresie,parchet,faianta,spatiu tehnic. Teren in suprafata de ...

2500 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

CASĂ de vânzare
1

CASĂ de vânzare

Casă de vânzare în Firiza, Baia Mare, 200 mii , tel

1333 EUR/m2 | 150 m2

Baia Mare, Maramures

Vînd casă în Coltău 300mp cu 12 arii teren
10
22

Vînd casă în Coltău 300mp cu 12 arii teren

Vînd casă nouă în stil mediteranean ultra finisată 7km de Baia Mare în Coltău,300mp,teren 12 arii,la drum poartă nouă,cu bucătărie nouă în folie la comandă,microcentrală nouă în garanție,casa are 3 dormitoare mari,living cu bucătărie open speis,baie,hol mare,geamuri termopan de ce-a mai înnaltă calitate ...

567 EUR/m2 | 300 m2

Baia Mare, Maramures

Casa zona parc
10
17

Casa zona parc

Două case pe același teren Zona Parc Petofi Sandor Proprietate situată într-o zonă liniștită și verde, cu acces facil la școli, magazine și transport. Detalii: Suprafață teren: 5,7 ari Prima casă in suprafata utila 85 mp Hol, 3 camere spațioase Bucătărie cu ieșire directă în curte Baie cu ...

1238 EUR/m2 | 160 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare P + Mansarda, str.Branduselor
10
12

Casa de vanzare P + Mansarda, str.Branduselor

Casa de vanzare parter + etaj (mansarda) cu suprafata construita 334mp, iar suprafata utila 222mp dispusa astfel: Parter-- Bucatarie, living, dormitor, baie, garaj, baie serviciu,hol Mansarda-- 3 Dormitoare, baie, dressing, hol. Utilitati: Apa, gaz, curent, incalzire pe centrala termica, drenaj teren, ...

1149 EUR/m2 | 222 m2

Baia Mare, Maramures

Vând casă P+1 446mp în Ocoliș, Maramureș, teren 1000mp
6
3

Vând casă P+1 446mp în Ocoliș, Maramureș, teren 1000mp

Ofer spre vânzare casă în Ocoliș, județul Maramureș, construită în anul 1993, având ca suprafață desfășurată 446mp și o curte spațioasă de 1000mp. Proprietatea este situată într-o zonă liniștită, accesul se face din strada Principală. Se află la aproximativ 7 km de Municipiul Baia Mare ( 10 min. cu mașina). ...

291 EUR/m2 | 446 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Proprietate în Baia Mare (zona Baraj) O casă impresionantă este acum disponibilă în Baia Mare, pe strada Lunci în zona Barajului, într-o zonă liniștită, fără trafic. Teren generos: 850mp valoarea casei și amplasamentul în mijlocul naturii, face ca această proprietate să fie nu doar o locuință, ...

1375 EUR/m2 | 200 m2

Baia Mare, Maramures

Casă de vânzare în duplex Baia Mare sau schimb cu apartament cu 3-2 camere+diferența.
10
12

Casa este într-o zonă deosebită, zona parc Regina Maria și are amprenta la sol de 86 m pătrați și se compune din garaj de aproximativ 60 m pătrați, sufragerie, bucătărie,3 dormitoare,2 băi, holuri, terase și teren de 440 m pătrați. Pentru cei interesați putem face schimb și cu casă la țară care să dețină ...

1111 EUR/m2 | 225 m2

Baia Mare, Maramures

casa Tăuții Măgherăuș
10
2

casa Tăuții Măgherăuș

Vând casă la roșu 95 mp, teren 450 mp Tăuții-Măgherăuș, str. 57 O oportunitate excelentă pentru cei care își doresc o locuință într-o zonă liniștită, aproape de oraș! Descriere: Casă nou construită, situată în Tăuții-Măgherăuș, pe strada 57, într-un cartier liniștit cu acces facil la drum principal. ...

745 EUR/m2 | 94 m2

Baia Mare, Maramures

Vând casă în Baia Mare.
6
9

Vând casă în Baia Mare.

Vând casă pe strada Banului nr 2. Zona foarte bună . Compusă din: - 2 camere - bucătărie - cămară - baie - hol Suprafață totală 267 mp din care 91 suprafață locuibilă. 130000 EURO

1429 EUR/m2 | 91 m2

Baia Mare, Maramures

Casa de vanzare
5
6

Casa de vanzare

casa de vanzare situat in Groapele Chiuzbaii teren 700 mp

762 EUR/m2 | 84 m2

Baia Mare, Maramures

 chilipir rar în baia mare   400 mp cu potențial uriaș la doar 210.000   | investiție cu posibilitat
10
3

chilipir rar în baia mare 400 mp cu potențial uriaș la doar 210.000 | investiție cu posibilitat

FĂRĂ COMISION DIRECT DE LA PROPRIETAR Oportunitate rară de investiție | Baia Mare | Demisol + S+P+E 400 mp Se vinde proprietate spațioasă și versatilă, ideală atât pentru locuință premium, cât și pentru dezvoltarea unei afaceri profitabile. Situată strategic la intrare ieșire din Baia Mare, la ...

525 EUR/m2 | 400 m2

Baia Mare, Maramures

Vila  cu 10 ari teren Valea Borcutului
10
25

Vila cu 10 ari teren Valea Borcutului

Vila P+M din caramida 120 mp in cartier Valea Borcutului( oraș) Parter:living,dinning,baie, bucatarie,garaj,terasa,camera centrala,centrala pe lemne peleti, apa,canalizare de oraș. Etaj: 3 camere,baie,2 dressinguri,2 balcoane. Panorama superba,zona vile noi,apa,canalizare de oras. Casa are 10 ari ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

Categorii

Județe

Maramures

Localități

Baia-mare
Salvează căutarea