Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa cetatea sighisoara
5

vand casa cetatea sighisoara

vând casă în cetatea Sighișoara lângă scarile acoperite

2250 EUR/m2 | 200 m2

Sighisoara, Mures

Vânzare locuință
6
1

Vânzare locuință

Locuință de vânzare în Sighișoara Această locuință este în curte comună, aproape de centru, pe strada Șt.O.Iosif Spațiul este de 63m2 și are următoarele dependințe : pivniță, magazie și pod Geamuri termopan și acoperiș recent renovat Preț : 55000 euro , negociabil Se acceptă variante de schimb cu garsoniera ...

873 EUR/m2 | 63 m2

Sighisoara, Mures

casă de vanzare zona păstorilor, Sighișoara ( )
6

casă de vanzare zona păstorilor, Sighișoara ( )

Casă de vânzare pe strada Păstorilor, Sighișoara (Persoană fizică) Vă prezentăm o proprietate deosebită situată pe strada Păstorilor, la doar 5 minute de centrul istoric al Sighișoarei. Cu o suprafață utilă de 139 mp și un teren de 294 mp, această casă oferă spațiu generos și confort pentru întreaga ...

1403 EUR/m2 | 139 m2

Sighisoara, Mures

Casa de vânzare in Sighisoara, zona centrala
7
3

Casa de vânzare in Sighisoara, zona centrala

Vând casa in Sighisoara str George Coșbuc, singur pe curte. Casa este compusa din 5 dormitoare, 2 bucătării, 3 bai, camera tehnica, garaj, acoperiș din țiglă nou. Teren in suprafata de 900 mp. Preț 285.000 euro Detalii la

891 EUR/m2 | 320 m2

Sighisoara, Mures

Cabană de vânzare
5
21

Cabană de vânzare

Vând cabană construită pe un teren de 4 arii,in Sighisoara,dealul Angofa.Este compusă dintr o cameră de 25mp si o terasă de 15mp.

325 EUR/m2 | 40 m2

Sighisoara, Mures

Casa de vanzare in Sighisoara
5
1

Casa de vanzare in Sighisoara

Se vinde casă în Sighișoara pe strada Păstorilor nr. 32, P+1, cu gradină, 3 dormitoare, salon, living, bucătărie, 2 băi, renovată în 2016, izolată termic, centrală proprie pe gaz. Are o suprafață utilă de 150 m2 + 2 terase, pivniță, atelier. Prețul este 115000 euro. Relații la telefon

767 EUR/m2 | 150 m2

Sighisoara, Mures

Casa de vanzare Sighisoara - langa cetatea medievala
10
3

Casa de vanzare Sighisoara - langa cetatea medievala

Casa de vanzare Sighisoara - zona Cornesti - curte proprie - pretul este 120000 Euro negociabil. Demisol: apartament 3 camere si pivnita plus inca o pivnita separata cu uintrare din curte. Geamuri si usi termopane - necesita renovare. Parter: apartament renovat, parchet laminat, geamuri termopane de ...

600 EUR/m2 | 200 m2

Sighisoara, Mures

Apartament la casa .str Anton Pann
2
3

Apartament la casa .str Anton Pann

Apartamentu e situal la parterul casei.spatiu util total 130m .bucatarie 40m , 3 dormitoare :14m ,20m ,30m , baie, dessing, hol ,+demisol doua incaperi :25 +12m , +teren intravilan 800m in proprietate. Posibil pentru spatiu turistic. Pt mai multe detalii la telefon. Nu raspund la mesaje.

1146 EUR/m2 | 130 m2

Sighisoara, Mures

Categorii

Județe

Mures

Localități

Sighisoara
Salvează căutarea