Spatiu comercial, casă de vacanță
Momentan este spațiu comercial dar se poate modifica in casă de vacanță sau altceva
395 EUR/m2 | 100 m2
Bună , Farcasa, Neamt
17 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
395 EUR/m2 | 100 m2
Bună , Farcasa, Neamt
17 mai
Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.
790 EUR/m2 | 100 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand 1525 mp teren si casa in sat Tarcau, comuna Tarcau- zona Gara. Potrivit pentru casa, cabana, casa de vacanta. Acces rapid la DN15. Distanta de 5 km fata de Bicaz, 23 km fata de Piatra Neamt. Utilitati -apa si curent. Casa este construita din caramida si este compusa din 2 camere, bucatarie , hol, ...
769 EUR/m2 | 65 m2
Tarcau, Neamt
azi 20:48
casă 3 camere bucătărie hol și beci
429 EUR/m2 | 70 m2
Tarcau, Neamt
azi 14:47
Vând Casa pe Teren, Proprietate,1843 m.p, situat pe Str.Manastirii,Nr.36, Bistrița,cu deschidere 32 m.p la Șoseaua principala ce duce spre Manastire si Lungime 25 m.p ,cu toate utilitățile: Gaze, Apă curenta,electricitate,etc. Cu documentația Cadastrală de actualitate . Preț - 68.000 Euro Negociabi ...
1046 EUR/m2 | 65 m2
Bistrita, Neamt
azi 13:08
E VINDE CASA RENOVATA Gara Veche -90.000 NU FACEȚI OFERTE ! PREȚUL DE VÂNZARE ESTE AFIȘAT! **Casă din cărămidă, 2 camere, toate utilitățile 80 mp utili, teren 250 mp** **Locație excelentă ideală pentru locuit permanent sau investiție** Casă solidă din cărămidă, confortabilă și bine întreținută ...
1125 EUR/m2 | 80 m2
Gara%2525252bVeche, Piatra Neamt, Neamt
azi 13:05
Vând casă în Roman,100 mp, mobilată și utilată complet, zonă bună!
900 EUR/m2 | 100 m2
Roman, Neamt
azi 09:52
Vând casă bătrânească + teren, situată în oraș, str. Bodgan Dragoș (Zona abator). Utilități disponibile și poziție excelentă. Acte la zi. Acces direct din strada principală Ideală pentru locuință sau spațiu comercial. Se vinde rapid! Pentru detalii: (
500 EUR/m2 | 100 m2
Roman, Neamt
ieri 12:31
Vand casa P+M de 150 mp desfasurati cu teren aferent de 480 mp in Savinesti. Receptia constructiei a fost facuta in anul 2009, structura fiind din stalpi de beton armat cu planseu peste parter (la fel, din beton armat), caramida eficienta de 30 cm si polistiren expandat de 10 cm pe peretii exteriori ...
1590 EUR/m2 | 100 m2
Savinesti, Neamt
ieri 10:09
VAND CASA 46MP 3 CAMERA CU TOATE UTILITATILE TEREN IN JURUL CASEI 500MP SITUATA IN BICAZ 200M DISTANTA D3 C3NTRU ORASULUI +UN TEREN CU LEMN DE FOC 500 MP APROPIERE DONATIE
738 EUR/m2 | 65 m2
Bicaz, Neamt
19 mai
Vand casa la 18 km de Roman, plus anexe necesare gospodariei. Teren intravilan si extravilan in acelasi lot 12200 mp.Casa este in comuna Dulcesti, sat Poiana.Deschiderea la drum 34 m, lânga pădure, zonă foarte frumoasă,de basm. Pe teren sunt butuci vie pe rod, visini si alti pomi fructiferi. In zona ...
688 EUR/m2 | 80 m2
Carlig, Neamt
19 mai
Casă de vânzare Zonă excelentă, lângă Galeria Mall (1 Mai) Se oferă spre vânzare casă situată într-o zonă foarte bună, aproape de Galeria Mall, în cartierul 1 Mai o locație ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii proprietate: - Suprafață teren: 243 mp - Compartimentare: ...
714 EUR/m2 | 91 m2
1%2bMai, Piatra Neamt, Neamt
19 mai
Casa Ghindaoani Neamt 2 camere + hol + bucatarie+ beci + sandrama+ pod si inca una in aceeasi curte cu 2 camere si hol + pod , plus grajd + camera depozit + beci gradina + pod fan + bucatarie vara + gard + fanarie + vita vie + pomi fructiferi + teren (1,5 ha aprox) + fantana + instalatie apa cu ...
350 EUR/m2 | 100 m2
Piatra Neamt, Neamt
19 mai
De vânzare, proprietate Municipiul Roman, (zonă aproximativa Primaverii), 650 mp. teren, casa 4 camere decomandate, baie , bucătărie, total 96 mp. Anexa- 3 camere , pod cu balcon, garaj, 70 mp., 2 beciuri cu apa curenta, energie electrica 2 branșamente, 220 și 380, gaz, canalizare, apa oraș, apa sursa ...
1250 EUR/m2 | 96 m2
Roman, Neamt
18 mai
De vânzare teren 3256 mp,cu casa bătrânească,vie si livada cu pomi fructiferi, situat în localitatea Trifești, Judetul Neamt. Utilități: curent electric, 2 fântâni (curte și grădină), gazul este la poartă. Preț 39000 euro negociabil. Tel
390 EUR/m2 | 100 m2
Trifesti, Neamt
18 mai
Vand 1193 mp teren intravilan pentru casa in centrul satului Margineni Neamt (str.Sat Nou nr.3) cu o constructie pe el de 62 mp care poate fi reconditionata (anexa) sau demolata. Terenul este marginit pe doua parti de drumuri asfaltate (strada Sat Nou si strada Rapsodiei). Sunt 30 m distanta pana la ...
353 EUR/m2 | 68 m2
Margineni, Neamt
18 mai
790 EUR/m2 | 100 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 mai
Se vinde un apartament cu trei camere, bucătărie și baie,in suprafață de 100 mp,, decomandat, recent renovat și mobilat, situat ultracentral, pe strada Stefan cel Mare, in zona fostului parc zoo, la parterul unei case cu etaj, dar cu intrare separata. Prețul este de 165000 euro și include, doua terase ...
1650 EUR/m2 | 100 m2
Central, Piatra Neamt, Neamt
17 mai
Vand casa cu teren suprafata 3300m2. Casa este semifinisata Casa se afla la Vaduri comuna Alexandru cel Bun
1300 EUR/m2 | 100 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 mai
Casa noua la rosu de 78mp compusa din hol living open space 2 dormitoare si baie amplasata pe un teren de 800mp avand put de apa propriu nou!este intabulata acte la zi
410 EUR/m2 | 78 m2
Slobozia (Roznov), Neamt
17 mai
Vând casă in Horia, amplasată pe un teren de 400 mp, de 20m lumgime pe 20m lățime. Casa are 95mp suprafață locuibilă și este formată din: living 37mp, două dormitoare de 16mp, si 14,5mp, doua băi de 6,5mp si 4mp ambele dotate cu duș, dressing de 6mp,adică 2 3m, cu urcare in pod care are placa din beton ...
1211 EUR/m2 | 95 m2
Horia, Neamt
17 mai
395 EUR/m2 | 100 m2
Bună , Farcasa, Neamt
17 mai