Promovat
 O Casă de Vis în Garcina   Răsfăț în Natură!
20

O Casă de Vis în Garcina Răsfăț în Natură!

O Casă de Vis în Garcina Răsfăț în Natură! Exclusivitate și Confort în Inima Naturii! Descoperă această proprietate remarcabilă, ideală pentru cei în căutarea liniștii și a unei conexiuni autentice cu natura. Situată la doar 15 minute de vibrantul oraș Piatra Neamț, această oază de liniște este ...

2561 EUR/m2 | 123 m2

Garcina, Neamt

Promovat
Vila D+P+1 Zona Batca Doamnei
9
4

Vila D+P+1 Zona Batca Doamnei

MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o vilă deosebită, situată la doar 5 km de oraș, într-o zonă superbă, liniștită și cu priveliște panoramică. Proprietatea oferă un echilibru ideal între confort, spațiu și natură, beneficiind de o curte generoasă de 3.500 mp teren intravilan perfectă pentru ...

763 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa cu teren Roznov
6
4

Casa cu teren Roznov

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare o casa situata în Roznov, cu deschidere la doua străzi. Casa principala are 80 mp, anexele 71mp., terenul are 2052 mp, cu o deschidere foarte mare la strada asfaltata. Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next ...

311 EUR/m2 | 151 m2

Nord, Roznov, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vânzare
2
11

Teren de vânzare

De vânzare teren 3256 mp,cu casa bătrânească,vie si livada cu pomi fructiferi, situat în localitatea Trifești, Judetul Neamt. Utilități: curent electric, 2 fântâni (curte și grădină), gazul este la poartă. Preț 39000 euro negociabil. Tel

390 EUR/m2 | 100 m2

Trifesti, Neamt

Vand casa in Roman,Neamt
3
21

Vand casa in Roman,Neamt

Vand casa in Roman,Neamt.Rel.la tel. .

262 EUR/m2 | 300 m2

Roman, Neamt

Casă + Grajd  si Anexe de Vânzare
9
13

Casă + Grajd si Anexe de Vânzare

Casă de vânzare, în comuna Poienari, jud. Piatra Neamț , suprafață totală al terenului este de 1104 mp. , Pret 35000 Euro. Apă curentă + Canalizare si Curent electric. Suprafata de constructie al Casei este de 87 mp. (construc ie din Vălătuci). Grajd cu suprafata de 41 mp., din BCA (am achizionat ...

32 EUR/m2 | 1,104 m2

Poienari, Neamt

Casa părintească
10
3

Casa părintească

Vand casa la 18 km de Roman, plus anexe necesare gospodariei. Teren intravilan si extravilan in acelasi lot 12200 mp.Casa este in comuna Dulcesti, sat Poiana.Deschiderea la drum 34 m, lânga pădure, zonă foarte frumoasă,de basm. Pe teren sunt butuci vie pe rod, visini si alti pomi fructiferi. In zona ...

688 EUR/m2 | 80 m2

Carlig, Neamt

Casa P+M si 1200 mp teren, com.Dumbrava Rosie, la 10 minute de oras
18

CASĂ P+M ȘI 1.200 MP TEREN, DUMBRAVA ROȘIE, LA 10 MIN DE ORAȘ, 89.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare un imobil compus din suprafața de 1.200 mp teren, pe care este edificată o casă P+M, cu suprafața construită la sol 103mp, suprafața construită desfășurată de 193 mp, situat la 10 minute ...

461 EUR/m2 | 193 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa + Anexa + Teren 6000 mp, la 10 minute de oras, com.Garcina
16
17

CASĂ + ANEXĂ + TEREN 6.000 MP, LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎN CADRU NATURAL DE VIS, COM. GÂRCINA, 50.000 EURO UȘOR NEG Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE ...

362 EUR/m2 | 138 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp
13
25

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp

PROPRIETATE COM.BODESTI, CASĂ + ANEXE + TEREN 7.122 MP, CRACAUL IN FATA SI PADUREA IN SPATE, 40.000 EURO Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE propune ...

400 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa + teren de vanzare Silistea, Romani (total 1363 mp) - pret 22000 euro
7
12

Vand casa batraneasca intretinuta, amplasata in sat Silistea, la 250 de metri de biserica Sf. Dumitru, pe drumul care duce la biserica din strada principala- DJ1558. Casa in prim-plan din prima poza atasata. Suprafata casa plus teren proprietate-1363 de metri patrati. Pentru mai multe relatii sunati ...

333 EUR/m2 | 66 m2

Silistea, Neamt

Casa noua la rosu si in rate cu avans 15000euro si contract notarial
5
3

Casa noua la rosu de 78mp compusa din hol living open space 2 dormitoare si baie amplasata pe un teren de 800mp avand put de apa propriu nou!este intabulata acte la zi

410 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia (Roznov), Neamt

Casă spațioasă cu teren inclus ideal pentru construcții de 1335 m  zona Săvinești Neamț
9
1

Casă spațioasă cu teren inclus ideal pentru construcții de 1335 m zona Săvinești Neamț

Casa: constructie din cărămidă + acoperiș de tablă toate utilitățile disponibile -camere (etaj + parter) >2 dormitoare la etaj >balcon >2 dormitoare parter >baie >bucătărie >beci in interior >cămară -curte >335m >terasă >anexă >garaj ...

510 EUR/m2 | 156 m2

Savinesti, Neamt

Vand casă bătranească +teren în Savinesti
1
19

Vand casă bătranească +teren în Savinesti

Vând casă bătranească cu 850m pătrați în comuna Savinesti str Liliacului 61.Apă în curte,canal ,lumină și gaz la poartă. 25,000 euro.

625 EUR/m2 | 40 m2

Savinesti, Neamt

casa de vânzare Piatra-Neamt zona Stadion
5
6

casa de vânzare Piatra-Neamt zona Stadion

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă din cărămidă cu 2 camere+anexe, suprafata 40 mp+teren suprafata 482 mp. Casa este in Piatra-Neamt, zona Stadion, priveliște deosebita asupra orașului Piatra-Neamt. pret 55.000 euro negociabil.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa batraneasca cu teren
8
32

Casa batraneasca cu teren

Casa batraneasca cu teren 3000mp de vanzare, cu deschidere circa 40 metri la strada principala asfaltata. Este situata in judetul Neamt, sat Chicerea, intr-o zoa pitoreasca cu padure in apropiere.

196 EUR/m2 | 56 m2

Chicerea, Neamt

casa + teren in orasul Targu Neamt (zona rezidentiala)
6
10

casa + teren in orasul Targu Neamt (zona rezidentiala)

casa batraneasca + teren in Targu Neamt, zona rezidentiala (aproape de supermarket Penny, restaurant Babilon, Politie, Primarie) Suprafata totala: 560 mp (260mp constructii si curte + 300mp gradina arabil). Deschidere la strada: 14.7 m Casa (45mp, 3 camere, 2 holuri), Bucatarie separata (20 mp), ...

88 EUR/m2 | 560 m2

Targu Neamt, Neamt

Casa de vanzare
5
34

Casa de vanzare

Vând casă batraneasca și bucătărie de vară cu toate utilitatile(curent,apa,cablu tv),toate actele în regulă, cadastru făcut.Suprafata de 1300 mp,35 m deschidere la stradă ,poziție excelenta.La pachet cu 2 hectare teren agricol, preț total 46000 euro.

27 EUR/m2 | 1,300 m2

Moldoveni, Neamt

Casa de Vacanta
7
1

Casa de Vacanta

Se vinde casa si teren, Brateș Tarcău, Neamt. Piatra Neamț Clădirea dispune de 4 camere, un dressing, 2 băi, bucătăriei, un living, cameră tehnica si o terasa mare cu foișor, locuința nelocuită. Suprafata teren: 1200mp Suprafață utila casa: 200mp Pret: 135.000 Negociabil Pentru mai multe detalii: ...

675 EUR/m2 | 200 m2

Tarcau, Neamt

Casă an Roman cartier Nicolae Bălcescu
10
7

Casă an Roman cartier Nicolae Bălcescu

vând casă an construcție la cheie an Roman cartier Nicolae Bălcescu județul Neamț . O vând la rosu sau la cheie.

495 EUR/m2 | 101 m2

Roman, Neamt

Casa pe Teren cu Suprafața de 1843 m.p, Soseaua Mănăstirii-Bistrita.NT 5

Casa pe Teren cu Suprafața de 1843 m.p, Soseaua Mănăstirii-Bistrita.NT

Vând Casa pe Teren, Proprietate,1843 m.p, situat pe Str.Manastirii,Nr.36, Bistrița,cu deschidere 32 m.p la Șoseaua principala ce duce spre Manastire si Lungime 25 m.p ,cu toate utilitățile: Gaze, Apă curenta,electricitate,etc. Cu documentația Cadastrală de actualitate . Preț - 68.000 Euro Negociabi ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Bistrita, Neamt

Casa - Vila Dumbrava Rosie
8
1

Casa - Vila Dumbrava Rosie

Vand vila in comuna Dumbrava Rosie pe DN. 15, compusa din p +1, 6 camere + dependinte (2 bucatari, 4 bai), cu posibilitatea de extindere încă un etaj. Structura de beton si caramida, fundatie beton 1.7m, 2 placi beton, scara interioara, sobe teracota, beci, gradina 700m2, casa 240m2, curte, vita de ...

688 EUR/m2 | 240 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

Promovat
 O Casă de Vis în Garcina   Răsfăț în Natură!
20

O Casă de Vis în Garcina Răsfăț în Natură!

2561 EUR/m2 | 123 m2

Garcina, Neamt

Salvează căutarea