Case si vile de vanzare Piatra Neamt Neamt

Casa cu teren la Piatra Soimului.
20
1

Casa cu teren la Piatra Soimului.

Casa mica cu parter și mansarda în supraf de 90 mp( 61 parterul+ 30 mansarda), edificata pe un teren de 865 mp, cu 14 m deschidere la drum asfaltat. Casa este din caramida, acoperita cu tabla, încălzirea este cu sobe de teracota pe lemne, apa din sursa proprie de izvor încălzirea cu boiler, uși și ferestre ...

739 EUR/m2 | 90 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun
12
29

Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun

CASĂ + ANEXĂ + TEREN 3506 MP, LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎN CADRU NATURAL DE VIS, COM. AL. CEL BUN, 65.000 EURO UȘOR NEG Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE ...

783 EUR/m2 | 83 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa la rosu si teren 615 mp, intr-un cartier de vile, Dumbrava Rosie
14
5

CASĂ LA ROȘU ȘI TEREN 615 MP, INTR-UN CARTIER DE VILE, DUMBRAVA ROȘIE, 70.000 EURO Oferim spre vânzare o proprietate situată într-un cartier de vile din Dumbrava Roșie, în plină dezvoltare. Aceasta este compusă din suprafața de 615 mp teren, plus o cotă de drum de 90 mp, pe care este edificată o casă ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa renovată cu centrală termica Gara Veche
9
6

Casa renovată cu centrală termica Gara Veche

E VINDE CASA RENOVATA Gara Veche -90.000 NU FACEȚI OFERTE ! PREȚUL DE VÂNZARE ESTE AFIȘAT! **Casă din cărămidă, 2 camere, toate utilitățile 80 mp utili, teren 250 mp** **Locație excelentă ideală pentru locuit permanent sau investiție** Casă solidă din cărămidă, confortabilă și bine întreținută ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Gara%2525252bVeche, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa cu teren la Piatra Soimului.
20
1

Casa cu teren la Piatra Soimului.

739 EUR/m2 | 90 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
14
5

778 EUR/m2 | 90 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun
12
29

Casa + Anexa + Teren 3506 mp, com.Alexandru cel Bun

783 EUR/m2 | 83 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa si 107 mp teren,cu beci si loc parcare, zona Centru- Piatra Neamt
14
31

CASĂ ȘI 107 MP TEREN, CU BECI SI LOC DE PARCARE, ZONA CENTRU, PIATRA NEAMȚ, 60.000 EURO Oferim spre achiziționare un imobil compus din suprafața de 107 mp teren, pe care sunt edificate două construcții, C1 și C2. C1- cu suprafața de 37 mp, construită din chirpici, pe fundații din beton, acoperită ...

857 EUR/m2 | 70 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Proprietate com.Stefan cel Mare, intr-un cadru natural inedit
16
18

OFERTĂ NOUĂ! PROPRIETATE COM.ȘTEFAN CEL MARE, ÎN CADRU NATURAL INEDIT, 115.000 EURO Pentru cei care își doresc să retrăiască momentele copilăriei petrecute în sânul familiei tradiționale rurale, beneficiind de avantajele unei locuințe ce îmbină elemente moderniste și tradiționale,amplasată într-o ...

1150 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai
12
43

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN INTRAVILANUL MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONA 1 MAI, 49.900 EURO FORTUNA IMOBILIARE vă oferă spre vânzare un imobil situat într-o zonă liniștită din cartierul Gara Veche, compus din suprafața de 173 mp teren, pe care sunt edificate construcțiile : - C1 Casa, cu suprafața la sol de 99mp,construita ...

504 EUR/m2 | 99 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp
13
24

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp

PROPRIETATE COM.BODESTI, CASĂ + ANEXE + TEREN 7.122 MP, CRACAUL IN FATA SI PADUREA IN SPATE, 40.000 EURO Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE propune ...

400 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa caramida din 1970, 420 mp teren, 1 Mai
7

Casa caramida din 1970, 420 mp teren, 1 Mai

Casa pe parter din caramida anul 1970, cu suprafata utila de 96 mp si 418 mp teren drept situata in zona 1 Mai. Are 3 camere semidecomandate, 1 baie, 1 bucatarie, 1 hol. Este conectata la toate utilitatile, gaz, lumina, apa, fosa, are CT noua marca Saunier Duval, tamplarie termopan, este izolata exterior ...

1042 EUR/m2 | 96 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa de vanzare
8
6

Casa de vanzare

Casă de vânzare Zonă excelentă, lângă Galeria Mall (1 Mai) Se oferă spre vânzare casă situată într-o zonă foarte bună, aproape de Galeria Mall, în cartierul 1 Mai o locație ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii proprietate: - Suprafață teren: 243 mp - Compartimentare: ...

714 EUR/m2 | 91 m2

1%2bMai, Piatra Neamt, Neamt

vand casa 35000   rate 2 ani
7
33

vand casa 35000 rate 2 ani

Casa Ghindaoani Neamt 2 camere + hol + bucatarie+ beci + sandrama+ pod si inca una in aceeasi curte cu 2 camere si hol + pod , plus grajd + camera depozit + beci gradina + pod fan + bucatarie vara + gard + fanarie + vita vie + pomi fructiferi + teren (1,5 ha aprox) + fantana + instalatie apa cu ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa de vanzare in Darmanesti
3
5

Casa de vanzare in Darmanesti

Va propunem spre vânzare,o casa din cărămidă,construcție 1980,situată în Piatra Neamț, cartier Darmanesti, cu o suprafață de 98 mp,405 mp teren,beci,cu utilități( curent și apă,gaz la poarta). Casa este pregătită pentru renovare,acoperișul fiind deja schimbat.Pentru mai multe detalii,va rog sa contactați ...

788 EUR/m2 | 85 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând parter vila ultracentral Piatra Neamt
10
2

Vând parter vila ultracentral Piatra Neamt

Se vinde un apartament cu trei camere, bucătărie și baie,in suprafață de 100 mp,, decomandat, recent renovat și mobilat, situat ultracentral, pe strada Stefan cel Mare, in zona fostului parc zoo, la parterul unei case cu etaj, dar cu intrare separata. Prețul este de 165000 euro și include, doua terase ...

1650 EUR/m2 | 100 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Casa de vanzare Vaduri cu teren
5
25

Casa de vanzare Vaduri cu teren

Vand casa cu teren suprafata 3300m2. Casa este semifinisata Casa se afla la Vaduri comuna Alexandru cel Bun

1300 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casă de vânzare 3

Casă de vânzare

Casa necesita renovare. Gaz, apă, curent electric și centrală termică. Suprafață teren 932 mp.

1200 EUR/m2 | 100 m2

Gara+Veche, Piatra Neamt, Neamt

Vînd casă în oraș
5
7

Vînd casă în oraș

Casă toată în renovare pe str Hangului lîngă fabrica de pîine Liciu 400m cu tot cu casă

677 EUR/m2 | 99 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând casă in Piatra Neamț.
9
7

Vând casă in Piatra Neamț.

Vand proprietate situata pe Aleea Brazilor in Piatra Neamt, de 1685 mp, din care 445 mp curti constructii, compusa dintr-o construcție de 66 mp construita in 1949 si reabilitata in 1980, plus anexe (bucatarie de vara, beci, magazie, grajdi) si teren arabil. Casa poate fi locuita, fara utilitati dar cu ...

855 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Casă din cărămidă   Zona Dărmănești
19
2

Casă din cărămidă Zona Dărmănești

Casă solidă din cărămidă, teren generos Zona Dărmănești MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate ideală pentru locuință permanentă sau investiție, situată într-o zonă liniștită din Dărmănești, cu acces facil și deschidere generoasă la stradă. Casa este construită din cărămidă, ...

550 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casă PIATRA-NEAMȚ, zona Galleria Mall
13