Vând casă
Vând casă 3 camere,bucătărie, baie, 2 debarale,terasă mare,garaj, beci Utilități curent,apa, canalizare, gaz,centrala pe gaz. Casa izolată, vopsită, pavaj curte,teren 9 ari. Strada asfaltata
1350 EUR/m2 | 100 m2
Botiz, Satu Mare
azi 02:34
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
1350 EUR/m2 | 100 m2
Botiz, Satu Mare
azi 02:34
Str. Pintea Haiducul, Nr 34. Casa este construită in 1998, suprafata utilă 236 mp, suprafața totală 400 mp. Casa este compusă din 5 camere, bucătărie, 2 băi, 2 balcoane, garaj spațios, beci util... Casa este izolată exterior si sus in podul casei.
606 EUR/m2 | 236 m2
Satu Mare, Satu Mare
ieri 10:16
Proprietar vand 1 2 duplex in Negresti Oas ,strada asfaltata ,aproape de centrul orasului,stadion An constructie 1985 din cărămidă. Casa este compusa din parter: garaj, camera tehnica cămară,birou ,baie cu WC,vanita,etajul 1 are hol de intrare 2 camere bucatarie inchisa ,baie cu dus,terasa generoasa ...
444 EUR/m2 | 315 m2
Negresti-Oas, Satu Mare
ieri 08:14
Vând casă in Satu Mare, zona Barițiu, la 10 minute de centru, pe o stradă liniștită, aproape de piața de vechituri. Front stradal 18 ml. Casa are 4 camere, living, bucătărie, baie. In curte este un garaj dublu, o bucătărie de vară cu o cameră și o baie. Curtea este betonată, boltă de viță de vie peste ...
1542 EUR/m2 | 120 m2
Satu Mare, Satu Mare
18 mai
Casă familială cu etaj, de renovat, cu teren mare Se vinde o casă familială cu două nivele, de 120 m , care necesită renovare. Distribuția imobilului este următoarea: Parter: hol, baie, pivniță, 2 camere, bucătărie. Etaj: hol, 2 camere, balcon, pod, bucătărie. Casa este construită din cărămidă, ...
742 EUR/m2 | 120 m2
Satu Mare, Satu Mare
18 mai
Proprietate exclusivă cu ieșire directă la lac confort premium, spațiu și siguranță totală Descoperă o casă care îmbină perfect liniștea naturii cu toate facilitățile moderne, ideală pentru locuire permanentă sau escapade de weekend fără compromisuri. Caracteristici principale: Suprafață utilă: ...
2257 EUR/m2 | 175 m2
Satu Mare, Satu Mare
18 mai
Casă tip duplex de vânzare intrare în Odoreu Se vinde casă tip duplex, construită cu pereți dubli, situată la intrarea în Odoreu, într-o zonă în dezvoltare. Casa este la stadiul de roșu cu acoperiș în curs de montare Suprafață utilă:120 mp Teren aferent: 350 mp Posibilitate garaj dublu Imobilul ...
Satu Mare, Satu Mare
18 mai
Casa formata din 3 apartamente , garaj, beci, pretabila spatiu comercial,pozitie centrala 14 Mai ,centrale incalzire separate , contorizari separate ,unul dintre apartamente are mansarda si terasa.
792 EUR/m2 | 202 m2
14 Mai, Satu Mare, Satu Mare
16 mai
Se oferă spre vânzare casă cu suprafață utilă de aproximativ 90 mp, compartimentată eficient, ideală pentru o familie. Compartimentare: living spațios bucătărie 2 dormitoare dressing (poate fi folosit și ca dormitor) baie Dotări & avantaje: se vinde complet mobilată și utilată terasă mare, ideală pentru ...
1722 EUR/m2 | 90 m2
Satu Mare, Satu Mare
15 mai
Vind casa cu etaj suprafața utila 236mp, suprafața teren 786mp un garaj cu 2 boxe. Casa este pe colț cu posibilitate de extindere ,mai multe detalii la telefon.
742 EUR/m2 | 236 m2
Satu Mare, Satu Mare
15 mai
Vand casa cu mansarda situata in localitatea Cionchesti la strada principala, compusa din salon 3 dormitoare bucatarie si 2 bai. Suprafata construita 168 mp2 iar utila 119 mp2. Mai multe detalii la telefon.
1143 EUR/m2 | 119 m2
Cionchesti, Satu Mare
14 mai
Casă cărămidă, 120mp utili, acoperișul schimbat recent,uși noi, an construcție 2002.3 camere, 2 băi, beci, balcon. Parter gresiat, etajul cu parchet laminat.Fără teren, acces prin servitute de trecere prin act notarial. Centrală pe gaz,izolată 10 cm,termopane. Zona lac Cubic - Baritiu. Pe strada Axente ...
542 EUR/m2 | 120 m2
Satu Mare, Satu Mare
14 mai
De vânzare casa tip P+M in comuna Păulești , Jud. Satu Mare . Anul construcției 2009 , 168 mp utili . Casa se afla in comuna Păulești , la 4,5 km de centrul orașului Satu Mare. Casa tip Duplex , construcție solidă ( cărămidă ) împărțită astfel : Parter : living , bucătărie cu loc de luat masa , baie ...
1071 EUR/m2 | 168 m2
Paulesti, Satu Mare
13 mai
De vânzare casă cu trei nivele,din 1980, modernizată. Este compus din cinci camere,trei băi trei bucătării, mobilat ,gaz, apă ,canalizare, două centrale termice, beci cu două compartimente, curte, grădina, parcare în fața casei pentru două- trei mașini, garaj, două balcoane pe front , două terase înspre ...
673 EUR/m2 | 260 m2
Titulescu, Satu Mare, Satu Mare
13 mai
Vand proprietate in Moftinu Mic, compusa din : casa de locuit, un spatiu comercial, un fanar, anexe pentru animale si o pivnita. Spatiul comercial si locuinta aferenta (228mp) dispun de apa curenta, canalizare, incalzire centrala pe lemne, usi si geamuri termopan. Proprietatea se intinde pe o suprafata ...
307 EUR/m2 | 228 m2
Moftinu Mic, Satu Mare
13 mai
Vand casa P+M cu teren 9 ari pretabil pentru afaceri suprafata utila construita 300 mp. La parter sala de evenimente la mansarda 7 camere . Mai multe detalii tel. .Casa este situata im Satu Mare
857 EUR/m2 | 350 m2
Satu Mare, Satu Mare
13 mai
Casă de vânzare în Pișcolt, la 14 km distanță de Carei, teren total de 64 ari. Proprietatea este intabulată. Casa are 130 m pătrați,plus mansarda. Recent renovată: geamuri și uși termopan, izolație de 10 cm, racordată la rețeaua de apă a localității plus fântână proprie de 40 m adâncime , gaz, panouri ...
515 EUR/m2 | 130 m2
Piscolt, Satu Mare
12 mai
Vând casă cu etaj în Piața. N.Titulescu 300.000 Euro Descriere : - Casa este situată la aproximativ 3m de gard și trotuar pentru cine apreciază . - Beciul casei, spațios de peste 20mp; - Parterul are 2 camere de peste 25mp, bucătărie peste 15mp, baie cu cabină de duș, hol spațios cu scări atât spre ...
500 m2
Titulescu, Satu Mare, Satu Mare
10 mai
De vânzare casă cu teren în zona 14 Mai a orașului Satu Mare pe strada Grigore Ureche. Foarte aproape de magazine, școală, grădiniță, parc de joacă, la 2 min distanță de mers pe jos. Casa este ideala și pentru sediu de firmă, sau orice fel de activitate. Curtea are o suprafață totală de 514mp, iar ...
233 EUR/m2 | 514 m2
14+Mai, Satu Mare, Satu Mare
10 mai
Casă de vînzare zona centrală. Localitatea Satu mare. Liviu Rebreanu Nr 7 2 cameră
Satu Mare, Satu Mare
4 mai