Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20
1

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de  650MP
10
1

Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de 650MP

Casă modernă stil mediteranean | 3 dormitoare | Teren 6.5 ari | Mărtinești Agenția Imobiliare Noua Casă vă propune spre vânzare o casă modernă, situată în Mărtinești, pe strada Giulia (stradă în curs de asfaltare). Imobilul este amplasat pe un teren de 6,5 ari și are o suprafață utilă de 104 mp + terasă ...

1221 EUR/m2 | 104 m2

Martinesti, Satu Mare

Promovat
Confort si spatiu | Casa 5 camere, constructie solida | Teren 544 mp
18

Descoperă confortul unei locuințe moderne, construită cu grijă pentru detalii și funcționalitate, situată într-o zonă liniștită din localitatea Vetiș, pe strada Garofițelor. Această casă pe un singur nivel, edificată în anul 2022, îmbină armonios calitatea construcției cu un design practic, ideal pentru ...

909 EUR/m2 | 164 m2

careiului, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare, 410 mp, teren 885 mp, zona Semicentrala
20

Casa de vanzare, 410 mp, teren 885 mp, zona Semicentrala

BLITZ vă propune spre vânzare o casă deosebită, dispusă pe trei niveluri și formată din două clădiri construite în oglindă, cu un potențial remarcabil. Proprietatea dispune de o suprafata utila totala de 410 mp. Desfasurata pe un teren de aproape 9 ari, ofera spatiul si confortul necesar unei familii ...

580 EUR/m2 | 410 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa  tip P+M in Bercu Roșu.
8

BRASADAS vinde casa tip P+M in Bercu Roșu.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde casa individuala tip parter + masardă cu toate utilitatile. Suprafata construita de 351mp și teren aferent de 6 ari. Are in total 4 dormitoare si3 băi. La PARTER sunt 2 dormitoare, living open space cu șemineu în centrul casei. La ETAJ sunt 2 dormitoare cu bai ...

1082 EUR/m2 | 351 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa 2017 cu 4 dormitoare in zona str. Dara.
8

BRASADAS vinde casa 2017 cu 4 dormitoare in zona str. Dara.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa, construita in 2017 cu suprafata utila 240 mp. si teren total 5,7 Ari in zona str. Dara. Imobilul dispune de: 4 dormitoare, 1 living, 1 bucatarie, 3 bai, terasa acoperita, garaj, incalzire in pardoseala,poarta automatizata Panouri fotovoltaice Casa finisata si ...

1167 EUR/m2 | 240 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa pe strada Paris.
8
1

BRASADAS vinde casa pe strada Paris.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde casa compusa din trei apartamente de locuit. Doua sunt compartimentate identic, fiecare avand cate 120mp cu centrala termica proprie, 2 bai, 3 camere, bucatarie, living, debara si garaj cu camera tehnica si pivnita. -Al treilea are 110m2 cu 2 camere,bucatarie,baie,living ...

680 EUR/m2 | 350 m2

central, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa tip parter in cartier Marcus.
8
1

BRASADAS vinde casa tip parter in cartier Marcus.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casa tip PARTER cu 3 camere, 153mp 2 bai, sufragerie, bucatarie, cu 5 ari teren aferent in cartierul Marcus. Terasa inchisa 27mp cu fereastra si usa panoramic, fereastra acoperis , soba din teracota pe terasa, travertin piatra podea terasa Loc pt grill acoperit, garaj ...

1028 EUR/m2 | 180 m2

nord, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casă in zona Barițiu.
4

BRASADAS vinde casă in zona Barițiu.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casă in Satu Mare, zona Barițiu, la 10 minute de centru, pe o stradă liniștită, aproape de piața de vechituri. Front stradal 18 ml. Casa are 4 camere, living, bucătărie, baie. In curte este un garaj dublu, o bucătărie de vară cu o cameră și o baie. Curtea este betonată, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

1221 EUR/m2 | 104 m2

Martinesti, Satu Mare

 Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!
7

Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!

La 18 km de Satu Mare, în Micula Nouă, oferim spre vânzare o locuință care include 4 camere, 2 bucătării, 2 băi, un hol și un garaj, împreună cu o anexă multifuncțională. Proprietatea dispune de un front stradal de 35 de metri și se întinde pe un teren de 2 hectare, beneficiind de apă curentă, canalizare, ...

1500 EUR/m2 | 180 m2

Micula Noua, Satu Mare

Ag EUROPA vinde casa individuala 5 cam teren 5 ari 2014.
3

Ag EUROPA vinde casa individuala 5 cam teren 5 ari 2014.

Agenția EUROPA vinde casa individuala cu 5 camere si teren 500mp. Casa este in zona DRAXLMAIER si a foat construita în 2014.

750 EUR/m2 | 320 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa deosebita in zona Bercu Rosu.
5
1

BRASADAS vinde casa deosebita in zona Bercu Rosu.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde CASA DEOSEBITA, FINISAJE MODERNE, ideală pentru cei care caută confort, spațiu și calitate într-o zonă liniștită și exclusivistă. Casa impresionează prin designul modern, finisajele premium și compartimentarea excelentă, oferind tot ceea ce are nevoie o ...

1049 EUR/m2 | 370 m2

botizului, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
20

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Casa cu spatii comerciale si locuinta zona centrala
9

Casa cu spatii comerciale si locuinta zona centrala

Imobil compus din 2 spatii comerciale cu acces din strada ( unul de 87 mp, si unul de 42 mp utili), si locuinta, garaj, pivnita si anexe, in suprafata totala de 375 mp, teren in suprafata de 650 mp, situat in zona centrala, in apropiere de Centrul civic si Piata de Alimente.Pret 520000 Euro, Tel 074 ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )
9
3

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )

Casa demisol, parter, etaj, garaj, curent trifazat, teren 586 mp, suprafata utila totala 520 mp, cu finisaje de inalta calitate, 4 dormitoare, living, bucatarie, dependinte, crama, etc, sistem de irigare automatizat, sistem de supraveghere si alarma, poarta actionata cu telecomanda, garaj cu acces direct ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua parter si mansarda cu 5 arii in Paulesti ( ID 22971)
12

Casa noua parter si mansarda cu teren 500 mp, living, bucatarie, 3 bai, 3 dressinguri, incalzire in pardoseala, toate utilitatile, terasa- foisor, gradina, locuri de parcare, Pret 199000 Euro, sau schimba ciu 1 sau 2 apartamente si diferenta in baniTel 0744562396, 0745760477

Paulesti, Satu Mare

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.
18
5

Casa cu 5 camere de vanzare , 14 MAI , 128.000 euro neg.

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 5 camere , intr o zona linistita , in 14 MAI . Casa este compusa din 2 cladiri si are 150 mp utili , 6 ARI de teren si garaj in curte . Cladirea din fata are P+E si este structurata astfel : la parter are bucatarie , dormitor , baie , hol si casa ...

853 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa individuala zona Odoreului.
14

BRASADAS vinde casa individuala zona Odoreului.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde prin REPREZENTARE EXCLUSIVA casa individuala situata in Martinesti, strada Izvoarelor, in zona Odoreului. Www.brasadas.com.

476 EUR/m2 | 420 m2

Martinesti, Satu Mare

Casa de vanzare Micro 17 , pe un nivel , 199.000 euro negociabil
20
1

Va oferim spre vanzare casa construita pe un nivel , in Micro 17 , din caramida , avand o suprafata utila de 120 metri patrati , fiind amplasata pe un teren de 700 metri patrati , adica 7 ARI . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 3 camere Sufragerie Terasa cu baie de servici Casa are ca ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Casa noua cu etaj Bercu Rosu
4
4

Casa noua cu etaj Bercu Rosu

Vând o casa noua cu etaj in Satu-Mare...cartierul Bercu Rosu..pe str.Frasinului...125 mp...cu 500 mp teren...finisata la gata interior- exterior..garduri făcute.. contorizata apa..gaz..curent ..canalizare..3 dormitoare..2 bai..terasa acoperita 20mp..izolata polistiren 10 eps 80..intabulata...preț.158.000 ...

1264 EUR/m2 | 125 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa Noua cu 3 camere - 102 mp | Teren 450 mp
19

Casa Noua cu 3 camere - 102 mp | Teren 450 mp

Într-o zonă liniștită din localitatea Lazuri, la doar câteva minute de agitația orașului Satu Mare, se află o casă nouă, construită în anul 2025, care îmbină confortul modern cu un sentiment autentic de acasă. Ridicată pe o fundație solidă din beton armat, cu pereți din cărămidă bine izolați și acoperiș ...

1049 EUR/m2 | 102 m2

Lazuri, Satu Mare

2 houses for sale, 150sqm/137sqm, Păulești.
8

2 houses for sale, 150sqm/137sqm, Păulești.

List offers you the opportunity to take possession of two houses with separate, independent CF, located in Păulești commune. One of the properties is divided into 3 bedrooms, bathroom, kitchen, hallway, living room, cellar, terrace and pantry. It has an area of 173 sqm built, 150 useful, located on a ...

1767 EUR/m2 | 150 m2

Paulesti, Satu Mare

Salvează căutarea