Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Carter Rezidential
17

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de  650MP
10

Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de 650MP

Casă modernă stil mediteranean | 3 dormitoare | Teren 6.5 ari | Mărtinești Agenția Imobiliare Noua Casă vă propune spre vânzare o casă modernă, situată în Mărtinești, pe strada Giulia (stradă în curs de asfaltare). Imobilul este amplasat pe un teren de 6,5 ari și are o suprafață utilă de 104 mp + terasă ...

1221 EUR/m2 | 104 m2

Martinesti, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand vila in Negresti-Oas
13
2

Proprietar vand vila in Negresti-Oas

Proprietar vand 1 2 duplex in Negresti Oas ,strada asfaltata ,aproape de centrul orasului,stadion An constructie 1985 din cărămidă. Casa este compusa din parter: garaj, camera tehnica cămară,birou ,baie cu WC,vanita,etajul 1 are hol de intrare 2 camere bucatarie inchisa ,baie cu dus,terasa generoasa ...

444 EUR/m2 | 315 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Casă de vânzare în Satu Mare str Careiului nr 92
10

Casă de vânzare în Satu Mare str Careiului nr 92

Casă de vânzare în Satu Mare str Careiului nr 92. Zonă activă, cu potențial ridicat rezidențial sau comercial. Detalii proprietate: *suprafața utilă 70 mp *2 camere *o baie *bucatarie+cămară *terasă Curte și grădină 1000 mp, spațiu generos pentru familie și timp liber. Dotări : *geamuri termopan *centrală ...

Satu Mare, Satu Mare

Meserias cu echipa construiesc case  ofer terenuri si materiale direct de la producatori astept
1
3

Meserias cu echipa construiesc case ofer terenuri si materiale direct de la producatori astept

meserias cu echipa,ofer materiale direct de la producatori ptr constructie casa incepand de la caramida ,fier ,beton ,geamuri termopan usi ,materiale ptr acoperis si ofer posibilitatea sa construim in rate, sau la schimburi cu apartament sau garsoniere sau prin banca .avem casa inceputa si se ...

220 EUR/m2 | 250 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare ieftin Satu Mare
5

Casa de vanzare ieftin Satu Mare

Casa ieftin 100 mp , 4 camere , curent si fantana in curte , sat linistit si oameni prietenosi . Gaz si apa in fata portiu necesita doar racordare . Urgent

120 EUR/m2 | 100 m2

Sanmiclaus, Satu Mare

Casa str.Dara teren 11,2 ari
10
5

Casa str.Dara teren 11,2 ari

Vând casă particulară P+1,str.Dara, 6 camere, 2 băi, bucătărie, balcon, beci, garaj.Suprafatața utilă 200mp, teren 1122mp.Zonă liniștită.

1425 EUR/m2 | 200 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua finisata, utilata teren 10 arii, toate utilitatile
16

Casa parter si mansarda cu teren 10 arii in zona rezidentiala noua de case- Martinesti, toate utilitatile, mobilata, utilata, suprafata casei 200 mp, 2 bai, terasa 30 mp, beci, garaj, acces auto, imediat ocupabila, sau la schimb cu apartament sau casa in oras si diferenta in bani. Pret 210000 Euro, Tel ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga
10

Casa cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga

Casa veche cu teren 1500 mp zona Lucian Blaga, utilitati curent si apa. Posibilitate de racordare la reteaua de gaz, Pret 80000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare
12
2

Casa solida S+P+2 Etaje Lucian Blaga Satu Mare

Casa solida Subsol, Parter si 2 Etaje situata pe Lucian Blaga cu teren 517 mp si parcari auto, compartimentata astfel: Subsol- 3 camere, camara; Parter- 3 camere, 2 bai, hol, casa scarii; Etaj 1- Living, Bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, camara; Etaj 2- Living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, hol, ...

558 EUR/m2 | 600 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu
19
7

Casa cu teren 421 mp zona Titulescu

Casa individuala de tip parter situata in zona Titulescu cu acces auto si teren 421 mp, suprafata casei 130 mp, compusa din 3 camere, baie, bucatarie, beci, terasa, garaj, necesita renovare, Pret 135000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa - Vila cu teren 14,45 ari Paulesti ( ID 22659)
20
2

Casa - Vila cu teren 14,45 ari Paulesti ( ID 22659)

Casa - Vila : Demisol, Parter, Etaj, Mansarda, 3 garaje, anexe, foisor, piscina , barbeque, sala de sport, spalatorie. Suprafata totala construita 540 mp, suprafata teren 1445 mp, Sistem de irigare spatiu verde, Sistem de alarma si de supraveghere video, Panouri fotovoltaice si Panouri solare, microcentrala, ...

698 EUR/m2 | 430 m2

Paulesti, Satu Mare

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu
20

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu

Casa solida Subsol+ Parter + Mansarda constructie 1998, cu extindere si renovare in 2009 situata in zona semicentrala- zona Bercu Rosu- zona rezidentiala de case cu toate utilitatile, cu 2 fronturi la 2 strazi paralele, un front de 50 m si un front de 29 m. suprafata terenului 1717 mp. Casa are suprafata ...

Satu Mare, Satu Mare

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp
5
4

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp

Casa tip parter si casa tip parter si mansarda, pretabila pentru 2 familii sau pentru pensiune, tabara, casa de oaspeti, etc, se poate imparti terenul- are front mare la sosea. Sau la schimb cu apartament sau casa in Satu Mare si diferenta in bani. Apa, gaz, curent , centrala.0744562396

333 EUR/m2 | 450 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp
15
1

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp

Imobil in Odoreu pe strada principala compus din teren intravilan 1584 mp cu front de 32 m la sosea, casa cu suprafata construita de 94 mp cu terasa, baie, camera, bucatarie, camara, microcentrala pe gaz, si o anexa cu suprafata construita de 65 mp transformata locuinta compusa din 2 camere, bucatarie, ...

Odoreu, Satu Mare

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)
16
2

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)

Casa cu anexe si teren 4,3 ha cu front in soseaua nationala si cu drum privat in Livada- judetul Satu Mare. Pretabil pentru afaceri sau lotizari locuri de casa sau prestari servicii- depozitare, industriale - agricole.Pret 450000 Euro negociabil 0744562396; 0745760477

3000 EUR/m2 | 150 m2

Livada, Satu Mare

Casa S+P+E zona ultracentrala ( ID 21731)
13
3

Casa S+P+E zona ultracentrala ( ID 21731)

Casa solida situata ultracentral, Toate utilitatile, microcentrala si semineu. Cu spatiu de birouri amenajat la parterul casei- pretabila pentru birouri, clinica, sediu firma, locuinta, etc.Are subsol uscat si inalt, parter, etaj, 2 terase, 2 balcoane, suprafata utila 220 mp, teren 300 mp. 074576047 ...

1409 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii
19

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii

Casa - Vila in Paulesti demisol, parter si mansarda cu teren 1542 mp, finisata, mobilata, utilata, semineu pe lemne, microcentrala pe gaz, 3 bai, living, bucatarie, loc de luat masa, 4 dormitoare, sala pentru relaxare, jacuzzi, etc, Pret 320000 Euro, Tel 0745760477Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: ...

800 EUR/m2 | 400 m2

Paulesti, Satu Mare

Casa Parter si Mansarda zona strazii Dara cu garaj 185000 Euro
17
6

Casa Parter si Mansarda construita in anul 2014, cu garaj, 3 dormitoare, living, bucatarie, 2 bai, terasa, curte, suprafata totala 180 mp, teren 300 mp, toate utilitatile. Pret 185000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu gradina in Cauas zona Tasnad
11
9

Casa cu gradina in Cauas zona Tasnad

Casa parter in localitatea Cauas- spre Tasnad, cu gradina 2363 mp, anexe, apa, curent,sobe de teracota, cu front la 2 strazi asfaltate. Pret 60000 Euro,Tel 0745760477

261 EUR/m2 | 230 m2

Cauas, Satu Mare

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro
15
9

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro

Casa solida cu  demisol inalt si parter, fundatie din beton, casa din caramida, front la 2 strazi, acces auto, pretabila pentru diverse servicii, sediu de firma, casa de oaspeti, cabinete, etc, Acces din curte la demisol si la parter si acces separat din strada la demisol- spatiu comercial. Poate ...

826 EUR/m2 | 242 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa moderna zona Functionarilor cu curte si garaj
20
1

Casa moderna zona Functionarilor cu curte si garaj

Casa solida situata in zona Functionarilor, finisata modern, mobilata, utilata, cu garaj, acces auto, curte amenajata, pavata, sauna, 3 dormitoare, 2 livinguri, 3 bai, bucatarie cu loc de servit masa, sistem de supraveghere de la distanta, finisaje de inalta calitate ( granit, etc), toate utilitatile, ...

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea