Promovat
Proprietate cu potențial investițional   casă + teren generos 2.700 mp
6
1

Proprietate cu potențial investițional casă + teren generos 2.700 mp

Casă de vânzare cu teren generos - Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi. Suprafață casă: ...

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

Promovat
3900 mp teren intravilan in Poiana Stampei
10
9

3900 mp teren intravilan in Poiana Stampei

Teren de 3900mp imprejmuit cu plasa de sarma din care 2500 faneata si 1400 construibili, 66metri deschidere la strada principala E58, si Raul Dornisoara in spatele curtii, doua fantani, un tei matur la poarta. Proprietate intabulata intravilan, prezinta o casa cu 2 camere foarte mari , bucatarie, hol ...

7 EUR/m2 | 3,900 m2

Poiana Stampei, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vanzare
2
1

casa de vanzare

vând casa în vatra dornei 1300 mp de teren 3 dormitoare 3 bai 2 terase 1 living preț 125000 de euro

1042 EUR/m2 | 120 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casă de vânzare cu etaj 2

Casă de vânzare cu etaj

Se vinde casă+etaj în intravilanul satului Hancea, comuna Verești, jud. Suceava, strada Prieteniei. Suprafață utilă 220 m . Imobilul are o intrare dedicată pentru parter și intrare separată pentru etaj. Nu există comunicare între cele două nivele (duplex). Parterul este compus din: două dormitoare, ...

423 EUR/m2 | 220 m2

Hancea, Suceava

vila cabana
5
5

vila cabana

Cabana, locuință multi familiala azil. Suprafața utilă=762mp. Demisol spatiu tehnic,4 încăperi. Parter= 1 apartament cu baie; bucătărie open space cu sala de mese;cămară;2 bai de serviciu. Etaj=1 apartament cu baie;7 camere cu bai proprii și balcoane. Mansardă=2 camere cu bai proprii;1 baie serviciu;sala ...

367 EUR/m2 | 762 m2

Dorna-Arini, Suceava

Vila ultracentral campulung moldovenesc
7
2

Vila ultracentral campulung moldovenesc

Vila ultacentral Campulung Moldovenesc zona 0 Constructie terminata 2015 Materiale:caramida plus lemn 18 camere 13 bai 700 mp Complet utilata mobilata Oportunitate:banca,salon,restaurant,magazin etc.Momentan are destinatia pensiune si casa de locuit In vecinatate restaurante ,banci magazine, bise ...

600 EUR/m2 | 700 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

Locuință Parter + Etaj- Se vinde și în stadiul actual,  LA ROȘU
10
1

Locuință Parter + Etaj- Se vinde și în stadiul actual, LA ROȘU

DE VÂNZARE! O LOCUINȚĂ UNIFAMILIALĂ PARTER + ETAJ STADIU PROIECT - CONSTRUCȚIE LA ROȘU (SE VINDE ȘI ÎN ACEST STADIU pentru detalii preț sunați la numărul din anunț) AMPLASAMENT: Oraș- Suceava Strada - Ionel Teodoreanu Suprafață teren - 324 mp Suprafață utilă - 114.95 mp Suprafață construită - 85.93 ...

1557 EUR/m2 | 115 m2

Burdujeni, Suceava, Suceava

Vand casa in Radauti
3
8

Vand casa in Radauti

Casa compusa din camera de zi, bucatarie, garaj, baie si hol la parter iar la etaj mansardat inalt 3 dormitoare, baie si hol in suprafata de 160mp.In curte mai este un garaj pe structura de lemn de 24mp. Posibilitate de mansardare.Teren 336mp (3.36 ari). La schimburi mp conta mp la pret.

1063 EUR/m2 | 160 m2

Radauti, Suceava

Vanzare imobil Vatra Dornei
1
16

Vanzare imobil Vatra Dornei

Vand in municipiul Vatra Dornei jud. Suceava, str.M.Eminescu nr.18, cladire din caramida cu suprafata desfasurata de 780 mp (la sol 260 mp),impreuna cu constructie beci-alaturat in suprafata de 180 mp. Imobilele sunt amplasate pe un teren in suprafata de 845 mp,ultracentral,intabulat pe persoana fizica. ...

192 EUR/m2 | 780 m2

Vatra Dornei, Suceava

Duplex de vânzare
5

Duplex de vânzare

Duplex de vanzare !!! Gura Humorului !! Suceava !! Se preda finisat si mobilat la un pret de 1000 euro mp Parter etaj si mansarda total130 mp Finisat premium 1000 euro mp Detalii si informatii la tel - sau Bonus la achizitie, curte idividuala de aproximativ 100mp + 2 locuri de parcare. ...

1000 EUR/m2 | 130 m2

Gura Humorului, Suceava

Vând casă de poveste + teren 1500 m2
10
7

Vând casă de poveste + teren 1500 m2

Ocazie unica! Vând casă la cheie în județul Suceava, comuna Forasti, sat Oniceni, la drumul european E85, intr-o zona linistita cu aer curat, departe de agitatia urbana. Proprietatea este spatioasa, solid construita si bine intretinuta, cu spatii generoase. Compartimentarea este gandita pentru confort ...

11 EUR/m2 | 220 m2

Oniceni, Suceava

casă de vânzare
10

casă de vânzare

: De vânzare: Casă + teren 16 ari în Comuna Burla, Suceava Locație excelentă: La strada principală, aproape de centru și la doar 10 minute de mers pe jos de școală și stația de autobuz.Proprietatea include două corpuri de clădire:1 Casă bătrânească (locuibilă): compusă din dormitor, bucătărie, ...

27 EUR/m2 | 1,600 m2

Burla, Suceava

Vând casa Dolhestii Mari Suceava
10
10

Vând casa Dolhestii Mari Suceava

Vand casa la tara, in Dolhestii Mari, Jud Suceava. Gospodaria este compusa din casa cu 3 camere, 2 holuri, baie, bucatarie, camara, bucatarie de vara, sura, beci, fantana, curte si gradina de aproximativ 3500 mp. Incalzirea este cu sobe de teracota, apa curenta, fosa septica.

233 EUR/m2 | 150 m2

Dolhestii Mari, Suceava

Ultracentral Radauti Vila Pensiune Spatiu Comercial 690 mp
9
1

Ultracentral Radauti Vila Pensiune Spatiu Comercial 690 mp

Dupa 2000! Vis-a-vis de Colegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Radauti (ca reper sensul giratoriu) Zona excelenta cu vad comercial bun pentru imobil cu destinatie pensiune, spatii comerciale dar si locuinta. Spatiul si terenul disponibil in asa o zona permit multiple destinatii pentru imobil! Zona! ...

433 EUR/m2 | 690 m2

Ultracentral, Radauti, Suceava

Casă de vânzare În Falticeni
10
1

Casă de vânzare În Falticeni

Demisol Garaj,camera tehnica cu doua centrale una pe gaz Vaillant și pe peleți Arca granola 80 kW Uscător și cămară . Parter Living generos,bucătărie cu dining,baie și un birou generos care poate fi transformat în dormitor. Etaj 4 dormitoare dintre care cel matrimonial are baie proprie și dressing ,încă ...

857 EUR/m2 | 350 m2

Falticeni, Suceava

 Casă de Vacanță la Munte   Vatra Dornei (Direct Proprietar)
10

Casă de Vacanță la Munte Vatra Dornei (Direct Proprietar)

O proprietate autentică, situată in Vatra Dornei pe strada Bârnărel, ce oferă echilibrul perfect între liniștea muntelui și proximitatea față de facilitățile orașului. Vă poftesc să treceți pragul nu doar al unei case, ci al unei istorii. Aceasta este casa care a aparținut bunicilor mei, locul unde ...

649 EUR/m2 | 131 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casă și teren în Vatra Dornei, str. 22 Decembrie, nr. 12 (la aproximativ 75 m de piața agro-alim)
2
7

Casă tip duplex și teren în Vatra Dornei, str. 22 Decembrie, nr. 12 (la aproximativ 75 m de piața agro-alimentară). Preț: 85.000 euro. Tel. . Casa este funcțională, cu utilități: apă, curent electric, sobe teracotă și branșament gaze naturale. Suprafață teren totală 247 mp (casa P+etaj, pe fiecare nivel ...

386 EUR/m2 | 220 m2

Vatra Dornei, Suceava

Casă de vacanță sau domiciliu stabil
12
1

Casă de vacanță sau domiciliu stabil

Casă de vacanța sau domiciliu permanent ptr.iubitori de natură si peisajele împrejmuirilor deosebit de frumoase și relaxante.Casa este situata la cca 15 min de Orașul Fălticeni și are o deschidere generoasa la drum cca.34 iar suprafata totală a terenului este de cca.7200 m. Unde se găsesc cca 40 de ...

1045 EUR/m2 | 112 m2

Arghira, Suceava

Casa de vânzare   casa de vacanta
1
3

Casa de vânzare casa de vacanta

casa de vanzare in comuna Ciocănești județul Suceava, sat

564 EUR/m2 | 243 m2

Ciocanesti, Suceava

Casa oniceni E 85
5
2

Casa oniceni E 85

Vând casă și teren, suprafața totală 17.500 mp. Terenul are o deschidere de 40 m la drumul european E85. Casa este compusă din 3 camere, hol, bucătărie, magazie ,beci + anexe ; utilități : curent electric ,boiler electric ,fosa septica și fântână proprie+ bucatarie de vara ! Proprietatea se afla la ...

4514 EUR/m2 | 18 m2

Falticeni, Suceava

Casă de vânzare cu 16 ari teren Bălinești Suceava
8
3

Casă de vânzare cu 16 ari teren Bălinești Suceava

Vând casă situată în sat Bălinești, com. Grămești, jud. Suceava Casa este situată în centrul satului și are o suprafață de teren de 16 ari (1600 mp) din care 7 ari teren arabil, iar restul de 9 ari curți construcții. Gospodăria este compusă din următoarele: - Două case; - Bucătărie vară; - Magazie lemne ...

600 EUR/m2 | 75 m2

Balinesti, Suceava

vand cabană
10
25

vand cabană