Promovat
Casă la munte cu livadă   Poiana Stampei (12 km de Vatra Dornei)
8
6

Casă la munte cu livadă Poiana Stampei (12 km de Vatra Dornei)

Proprietar, vând casă cu mansardă în Poiana Stampei, cu acces direct din strada principală. Interior: 3 camere la parter + living și cameră la etaj (mansardă). Exterior: Teren de 1.170 mp cu grădină și livadă proprie. Utilități & Anexe: Apă potabilă la îndemână (sursă proprie + rețea primărie), garaj ...

250 EUR/m2 | 144 m2

Vatra Dornei, Suceava

Promovat
3900 mp teren intravilan in Poiana Stampei
10
9

3900 mp teren intravilan in Poiana Stampei

Teren de 3900mp imprejmuit cu plasa de sarma din care 2500 faneata si 1400 construibili, 66metri deschidere la strada principala E58, si Raul Dornisoara in spatele curtii, doua fantani, un tei matur la poarta. Proprietate intabulata intravilan, prezinta o casa cu 2 camere foarte mari , bucatarie, hol ...

7 EUR/m2 | 3,900 m2

Poiana Stampei, Suceava

Promovat
Proprietate cu potențial investițional   casă + teren generos 2.700 mp
6
2

Proprietate cu potențial investițional casă + teren generos 2.700 mp

Casă de vânzare cu teren generos - Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi. Suprafață casă: ...

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

Cabana de vânzare
10
13

Cabana de vânzare

Cabana de vânzare la intrare in Pasul Tihuta într-un loc de vis cu ieșire la drumul european. Cu un teren de 2100 metri, cabana are parter+1 etaj, 4 dormitoare, o baie, living, bucătărie+beci, in total 90 metri utili. Racordata la energie electrică, apa cu instalație din fântână și încălzire pe sobe ...

24 EUR/m2 | 2,100 m2

Poiana Stampei, Suceava

Vând casă în Gura Humorului
10
2

Vând casă în Gura Humorului

De vânzare casă în Gura Humorului la 1,5 km de centrul orașului. Suprafața utilă a casei este de 128mp, iar suprafața totală a terenului este de 813mp. Casa se vinde semimobilată și are la parter hol, dormitor, living cu șemineu funcțional cu lemne, bucătărie open-space, baie și cameră pentru mașină ...

1445 EUR/m2 | 128 m2

Gura Humorului, Suceava

Casă de vânzare
10
7

Casă de vânzare

Vând casă cu teren, situată în comuna Berchișești, județul Suceava. Casa este ideală atât ca locuință permanentă, cât și ca reședință de vacanță. Zonă liniștită, cu aer curat și vecini de treabă. - Suprafață teren: 1.500 m (curte + grădină spațioasă) - Structură: Parter + Etaj - 156 m - Anexe gospodărești ...

801 EUR/m2 | 156 m2

Berchisesti, Suceava

Casă de vânzare în satul Brăiești, comuna Cornu Luncii, județul Suceava
10

De vânzare casă cu etaj, curte și grădină în Braiești, comuna Cornu Luncii Vă propunem spre vânzare o casă spațioasă cu etaj, situată în satul Braiești, comuna Cornu Luncii, pe drumul național DN E85. Proprietatea beneficiază de o poziționare excelentă, la doar 16 km de Gura Humorului și 18 km de Fălticeni, ...

714 EUR/m2 | 154 m2

Suceava, Suceava

Casă de vacanță la munte ! VAMA -Suceava
10
6

Casă de vacanță la munte ! VAMA -Suceava

Persoana fizică vând casa de vacanță situată într-o zonă splendidă la munte în cadrul UAT Vama. - Suceava .O fotografie spune cat o mie de cuvinte! Darămite mai multe fotografii !

640 EUR/m2 | 125 m2

Vama, Suceava

Vând casă batraneasca+20 ari teren 16

Vând casă batraneasca+20 ari teren

Este situata in localitatea Dragoiesti,jud.Suceava.Pret informativ 25000 Euro.Relatii la telefon .

500 EUR/m2 | 50 m2

Dragoiesti, Suceava

casa locuibila in comuna vama
5
1

casa locuibila in comuna vama

vand casa locuibila in comuna vama langa drumul european.det la tel .pret 55000 euro neg

138 EUR/m2 | 400 m2

Vama, Suceava

Casă de vânzare în orașul Siret
3
3

Casă de vânzare în orașul Siret

Casă de vânzare în orașul Siret pe strada 9 Mai, nr 19 cu teren intravilan de 1000 mp Construcție din cărămidă, cu etaj, din anul 1935. - cu instalație electrică și de apă - 8 camere - 4 intrări Gaz tras la poartă Cu garaj Casa și terenul intabulate Suprafață locuibilă de 237 mp

633 EUR/m2 | 237 m2

Siret, Suceava

Vand casa str Stejarului nr 18 Gura Humorului judSuceava200.000 euro
10

Vand casa str Stejarului nr 18 Gura Humorului judetul Suceava tel Suprafata construita 350mp si teren 805mp tel

545 EUR/m2 | 350 m2

Gura Humorului, Suceava

Casa de vânzare   casa de vacanta
1
3

Casa de vânzare casa de vacanta

casa de vanzare in comuna Ciocănești județul Suceava, sat

564 EUR/m2 | 243 m2

Ciocanesti, Suceava

imobil - vila - casa
4
3

imobil - vila - casa

Se vinde imobil la Radauti judetul Suceava, zona centrala, str. Stefan cel mare, -11 camere, 3 bai din care doua perfect functionale. -suprafata utila 430, mp, -anexe 50, mp, -teren 800, mp (8 ari), -constructie din caramida. -395000 euro.

919 EUR/m2 | 430 m2

Central, Radauti, Suceava

Vand  sau închiriez casa noua la 12 km de mun. Suceava
5
14

Vand sau închiriez casa noua la 12 km de mun. Suceava

Ofer spre vânzare casa noua, construita din caramida porotherm, termosistem 10 cm, termopane 4 anotimpuri, termosemineu cu incalzire in pardoseala, centrala electrica, panouri fotovoltaice 6 kv și baterii stocare energie prosumator, panouri tuburi vidate pt apa calda menajera funcționale si iarna, 2 ...

1050 EUR/m2 | 130 m2

Suceava, Suceava

Vând casa și teren 3892m
10
19

Vând casa și teren 3892m

Vând casa și teren, casa este batraneasca dar locuibila. 3892m intabulat cu actele la zi, disponibil imediat. Este racordata la apa curenta și electricitate. La 5km de Vatra Dornei și 1km de la asfalt. Posibilitate de casa de vacanta sau cabana. Tel 0sapte3trei9unucinci2sase4 . Este negociabil.

296 EUR/m2 | 108 m2

Dorna Candrenilor, Suceava

Vând casa și teren 3892m
10
7

Vând casa și teren 3892m

Vând casa și teren la întrare în Dorna Candrenilor, casa este batraneasca, locuibila, este la 1km de asfalt și 5km de Vatra Dornei, totul este intabulat cu acte la zi, racordata la apa curenta și electricitate. Iluminat public. Posibilitate de casa de vacanta sau cabana. 3892m Tel Este negociabil!!! ...

1875 EUR/m2 | 16 m2

Dorna Candrenilor, Suceava

250 EUR/m2 | 144 m2

Vatra Dornei, Suceava

casa de vanzare 5

casa de vanzare

vand casa caramida in Radauti.strada Calea Cernauti.in spate la scoala Bogdan Voda nr5.Camere joase 2,40m si calduroase.casa are 2 camere,baie,bucatarie.dispune si de garaj din bca cu 2 camere deasupra.Beci,magazie.foarte aproape de primarie,scoala,magazine,centru. 148000 euro negociabil.nu raspund la ...

1233 EUR/m2 | 120 m2

Radauti, Suceava

Casă de vînzare 3

Casă de vînzare

Casă cu etaj,situată pe o suprafață de 500mp,cu apă și canal.Construcție din lemn și cărămidă,acoperită cu țigla. Curte cu garaj și anexe.Necesită reparații. Vînd avantajos sau schimb cu apartament cu 2 ori 3 camere,plus diferența.

722 EUR/m2 | 180 m2

Radauti, Suceava

casa de vanzare
7
4

casa de vanzare

Vând casă în Moara Nica cu toate utilitățile ,la cheie, parter plus etaj de 150 mp construiți pe 4 ari teren !!La etaj sunt 3 dormitoare și o baie iar la parter o bucătărie ,baie,living cu terasă !! Ideală pentru o familie ce caută confort și funcționalitate!! Prețul este de 175 000 euro cu tva!! Pozele ...

1167 EUR/m2 | 150 m2

Suceava, Suceava

Casă de vânzare Fălticeni
4
4

Casă de vânzare Fălticeni

Localizare: Mun. Falticeni, Strada Stefan Cel Mare Nr. 20 B. Suprafata teren: 932 mp. Suprafata construita la sol: casa - 180 mp, garaj - 21 mp, anexe (magazii) - 47 mp. Gradina are suprafata de 353 mp. Regim inaltime: Subsol partial + Parter + Etaj. Casa solida, spatioasa, intretinuta, situata intr-o ...

1556 EUR/m2 | 180 m2

Falticeni, Suceava

Salvează căutarea