Promovat
Casă de vânzare la cheie   Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț
10
33

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț

Casă de vânzare la cheie Comuna Traian, Jud. Teleorman + teren cu pădure la Dunăre INCLUS în preț Preț fix: 25.000 Euro Se oferă spre vânzare casă locuibilă, complet mobilată, situată într-o zonă liniștită din Comuna Traian. BONUS inclus în preț: teren extravilan cu pădure situat în apropierea ...

238 EUR/m2 | 105 m2

Traian, Teleorman

Promovat
casa de vanzare
4
2

casa de vanzare

Casa de vânzare com.Brancoveanca. str principala Nr 51.utilitati curent și apă.casa batraneasca

1120 EUR/m2 | 12 m2

Brancoveanca, Teleorman

Promovat
Casa de vanzare Suhaia
9
10

Casa de vanzare Suhaia

Casa de vanzare in Suhaia, Jud Teleorman 118 mp suprafata utila(Casa cu 3 camere + baie + antreu + prispa) 2588 mp teren arabil + anexe + vii incalzire cu soba si centrala pe lemne

144 EUR/m2 | 118 m2

Suhaia, Teleorman

Promovat
Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga
5
10

Vând casă pe teren 3000m Teleorman Botoroaga

Vând casă cu multiple îmbunătățiri .. terenul are deschidere 29m , locuri de parcare și acces la rău .. mai multe detalii telefonic

208 EUR/m2 | 120 m2

Teleorman, Teleorman

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare
4
3

Casa de vanzare

Casa de vanzare pe strada 1933 la numarul 40 A,cu teren de 629 m2,casa are fundatie,stalpi de sustinere,construita din boltari,acoperis din tigla,casa are doua camere si un antreu folosit inainte ca si bucatarie,doua sobe de terracota,casa are nevoie de renovaré,pt mai multe detalii sunati la nr de tel ...

310 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Rosiori de Vede, Teleorman

Casă de vânzare jud teleorman
5
4

Casă de vânzare jud teleorman

Casă de vis la curte, perfectă pentru familie și relaxare! Cu camere spațioase, grădină generoasă și parcare sigură, această locuință oferă tot ce ai nevoie pentru o viață confortabilă. Lumină naturală și un design atrăgător fac din această casă un adevărat refugiu. Ideală pentru cei care caută liniște ...

227 EUR/m2 | 141 m2

Teleorman, Teleorman

Promovat
10
33

238 EUR/m2 | 105 m2

Traian, Teleorman

Vanzare Casa Mediul Rural 2

Vanzare Casa Mediul Rural

Vand casa in localitatea Piatra, jud Teleorman.Constructie din caramida in intregime. Camere spatioase, baie facuta insa nu este terminata.

300 EUR/m2 | 100 m2

Piatra, Teleorman

Vand casa cu 2500 mp teren curte
6
8

Vand casa cu 2500 mp teren curte

Vand casa in sat Nicolae Balcescu, Teleorman, din caramida, acoperita cu tabla, cu 4 camere si 2 holuri, sobe de taracota in fiecare camera, magazii, pivnita, fantana si 2500 mp curte, o parte cu vita de vie.

250 EUR/m2 | 100 m2

Nicolae Balcescu, Teleorman

Casa batraneasca de vanzare
6
8

Casa batraneasca de vanzare

Casa batraneasca de paianta, 2 camere, 5000 metri teren intravilan, fantana, curent, zona linistita. Casa in sat Ciurari, comuna Săceni, jud Teleorman, la 18 km de Roșiori de vede si la 100 km de Bucuresti.

240 EUR/m2 | 50 m2

Ciurari, Teleorman

Vand casa la tara
9
8

Vand casa la tara

Vand casa la tara compusa din 3 camere, baie, bucatarie, izolata exterior, terasa, apa de la retea, fantana, canalizare in curs de bransare, fosa septica, asfalt, 2 anexe, mobilata. La 110km fata de București. Acte la zi, unic proprietar. 1 Wasap la numărul

533 EUR/m2 | 75 m2

Troianul, Teleorman

vând casă renovabilă Sat Guruieni comuna Măgura judetul Teleorman
1
2

vând casă renovabilă sat Guruieni comuna Măgura judetul Teleorman. 90mp casă 450mp locul

111 EUR/m2 | 90 m2

Guruieni, Teleorman

Casă locuibilă !
5

Casă locuibilă !

Casă locuibilă, cu teren 1100 m , baie, bucătărie, canalizare !

321 EUR/m2 | 70 m2

Storobaneasa, Teleorman

Casă și teren 1550 m   Beiu Ștorobăneasa
4
2

Casă și teren 1550 m Beiu Ștorobăneasa

Casă cu teren 1550m , electricitate, apă, canalizare, deschidere 33 ml ( casa bătrânească locuibila ori pentru reamenajare)

7 EUR/m2 | 1,550 m2

Storobaneasa, Teleorman

Casa de vanzare

Casa de vanzare

Vând casa de cărămidă locuibilă 84mp 4camere bucătărie apa curenta electricitate internet cablu magazie de lemne beci gradina 1400mCasa se afla în sat Bacalesti cam calmatuiu de sus jud Teleorman Preț 15000eur altele la zi Țef

179 EUR/m2 | 84 m2

Rurara, Calmatuiu de Sus, Teleorman

Promovat
Casa de vanzare Suhaia
9
10

Casa de vanzare Suhaia

144 EUR/m2 | 118 m2

Suhaia, Teleorman

Vând casă bătrânească, sat Socetu, comuna Stejaru, Jud. Teleorman
5
4

Casa este situată in Sat Socetu, Str. Principală nr. 145 (in centrul localităţii, vis-a-vis de școală), Comuna Stejaru, Jud. Teleorman, la DJ 679 B, 15 Km de Rosiori de Vede. Strada este asfaltată. Casa este din paiantă în mare parte, acoperită cu tablă. Are trei camere și o bucătărie. Casa are amprenta ...

145 EUR/m2 | 86 m2

Socetu, Teleorman

Casa   Teren Videle
9
2

Casa Teren Videle

Se vinde casa in localitatea Videle, Sos Pitesti, stradal, toate utilitatile la poarta , casa din caramida, poate fi renovata, 64mp, suprafata teren 900 metri. Toate actele pregatite pentru vanzare. Mai multe detalii la telefon sau in privat

500 EUR/m2 | 70 m2

Central, Videle, Teleorman

Vând casă Gratia Teleorman
10
7

Vând casă Gratia Teleorman

Vând casă bătrânească demolabila, 60 km de București, autostrada, comuna Gratia , Teleorman la 350 m de primărie, drum asfaltat , racordată la electricitate, apă curentă, gaze trase mai puțin instalația interioară, canalizare la poarta, curte aproximativ 1200 mp, 20 m deschidere,pomi fructiferi, vita ...

350 EUR/m2 | 60 m2

Gratia, Teleorman

Casă de vânzare în Contesti, Teleorman
2
15

Casă de vânzare în Contesti, Teleorman

Casa de vanzare in comuna Contesti, Teleorman , suprafață de 815 metri pătrați. Toate informațiile la numărul de telefon - Eugen.

17 EUR/m2 | 815 m2

Contesti, Teleorman

casa de vanzare
10
1

casa de vanzare

casa de vânzare în com furculesti sat Spatarei jud Teleorman casa e compusă din 6 camere cu toate utilitățile învelită cu tablă Linda an construcție 1939 teren 1300 de metri utili casa se vinde la cheie cu tot ce e în ia mai multe detali la telefon

385 EUR/m2 | 130 m2

Spatarei, Teleorman

casa vanzare 3000m teleorman
5
7

casa vanzare 3000m teleorman

vand casa reabilitata cu multiple imbunatatiri terenul are 29m deschidere la strada si la rau + locuri de parcare in curte . ofer mai multe detalii telefonic.

125 EUR/m2 | 200 m2

Teleorman, Teleorman

Casa de vânzare la tara:  pământ roditor și climă bună 1

Casa de vânzare la tara: pământ roditor și climă bună

Casa de vanzare la tara liniste pamant roditor si potential mare Teleorman Orbeasca de Sus Exista locuri care nu sunt doar proprietati ci povesti. Aceasta este casa bunicilor un spatiu incarcat de liniste natura si potential pregatit sa fie dus mai departe de cineva care isi doreste o viata mai simpla ...

529 EUR/m2 | 70 m2

Orbeasca de Sus, Teleorman

Casa de vanzare

Casa de vanzare

Casa de vânzare, + intravilan,2900 mpatrati .Pret 65000

50 EUR/m2 | 250 m2

Calinesti, Teleorman

Casa de vanzare
10
2

Casa de vanzare

Casa de vânzare în satul Baciu judetul Teleorman cu o suprafață construită de 160 mp, aflată pe un teren de 2160 mp cu o deschidere la strada principală de 20 ml. Casa are 9 camere, beci, este racordata la curent electric, dispunde de puț cu hidrofor (tras în casă ) și pompa de apa potabilă. Mai sunt ...

269 EUR/m2 | 160 m2

Baciu, Teleorman

Casa batranesca de vanzare Fantalele Teleorman
4
13

Casa batranesca de vanzare Fantalele Teleorman

De vânzare Casă bătrânească 3 camere 78 mp curent și apă curentă grădină 3927 mp drum asfaltat până la poarta cadastru

192 EUR/m2 | 78 m2

Fantanele, Teleorman

Casa si teren de vanzare teleorman
3

Casa si teren de vanzare teleorman

De vanzare casa si teren teleorman .Mai multe detalii in privat la nr de telefon sau mesaj .Rog seriozitate

1094 EUR/m2 | 64 m2

Teleorman, Teleorman, Teleorman

Casă de vânzare
5
7

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Beuca, judetul Teleorman , la 15 minute de orașul Roșiorii de Vede . Casa este compusa din 3 dormitoare, baie , bucătărie, sufragerie cu toate utilitățile . Casa se vinde complet mobilata SI utilata. Curtea are o suprafață de 1860 mp, deține livada cu pomi fructiferi , solar,bolta ...

27 EUR/m2 | 1,860 m2

Beuca, Teleorman

casa de vanzare

casa de vanzare

casa com.Nanov str dunarii

889 EUR/m2 | 90 m2

Nanov, Teleorman

Oferta case de vanzare
5
11

Oferta case de vanzare

De vânzare Două case în aceeași curte, teren 1.917 mp Se oferă spre vânzare două locuințe situate în aceeași curte, cu o suprafață totală a terenului de 1.917 mp, amplasate în Județul Teleorman, comuna Vârtoape, sat Gărăgău. Casa 1 Stradă principală Suprafață construită: 42,5 mp Construcție din ...

700 EUR/m2 | 45 m2

Teleorman, Teleorman

Casa de vânzare în Alexandria
10
6

Casa de vânzare în Alexandria

De vânzare,ușor negociabil. Casa se vinde goala,cine dorește mobila sau electrocasnice contracost. Casa necesita mici reparatii pe interior deoarece nu s.a mai locuit în ea de un an de zile,exteriorul se vede in poze. Actele sunt la zi!

23 EUR/m2 | 650 m2

Smardioasa, Teleorman

Casa de vânzare in Alexandria
4
1

Casa de vânzare in Alexandria

Casa de vânzare in Alexandria Str Dr Stanca nr 68B Ambele cladiri (in stare de degradare) pe acelasi teren Vis a vis de magazinul La doi Pasi Deschidere 15ml Total 300mp Utilitati, carte funciara 90000 euro FIX! Nu se negociază

300 EUR/m2 | 300 m2

Alexandria, Teleorman

Casă de vînzare
6
2

Casă de vînzare

Casă de vînzare în Trivalea Moșteni jud, Teleorman Zonă frumoasă, liniștită cu magazine în apropiere și mijloc de transport în comun .

560 EUR/m2 | 50 m2

Trivalea-Mosteni, Teleorman

Casa p+1 și casa Bătrânească in aceiași curte
5

Casa p+1 și casa Bătrânească in aceiași curte

Vând casă P+1 construcție BCA 2006-2008 având aproximativ 200 mp utili , având 4 dormitoare 2 sufragerii 2 bai 2 bucătari + holuri + teren aproximativ 500mp + casa bătrânească dar locuibila în aceiași curte cu dormitor baie bucătărie și holuri ! Curte betonata cu șanțuri pentru scurgere a apelor ,gard ...

660 EUR/m2 | 250 m2

Alexandria, Teleorman

Casă de vânzare în Lița (Teleorman)
10
9

Casă de vânzare în Lița (Teleorman)

Casa de vânzare la țara, cu gradina de 1300m , fântână cu apa potabila, posibilitate de a racorda la apa curenta , ( și gaze în viitorul apropiat proiectul este în desfașurare) casa are acoperiș de tabla, tencuita, și fara crapaturi, pereți groși, dispune si de o soba de teracota în stare perfectă. ...

240 EUR/m2 | 125 m2

Lita, Teleorman

Vand casa babaita teleorman
5
2

Vand casa babaita teleorman

vând casă băbăița Teleorman. 35000 euro . casa nu a fost locuită de 18 ani

233 EUR/m2 | 150 m2

Babaita, Teleorman

Casa cu iaz jud Teleorman
10
15

Casa cu iaz jud Teleorman

Casa 4 camere, panouri fotovoltaice cu dosar de prosumator, tencuita interior, anvelopata cu polistiren 10 cm exterior, 2 sobe teracota, geam termopan, acoperis tigla, parchet. Alimentare cu apa adusa in curte si hidrofor. Un corp casa demolabil. Anexe nou construite cu atelier, baie cu panouri solare ...

667 EUR/m2 | 60 m2

Valea Parului, Teleorman

casa la țară
10
33

casa la țară

casa situata in comuna Uda Clocociov, compusa din corpuri de clădire după cum urmează; corp 1 80 mp- 3 camere, hol corp 2 30 mp - bucatarie, baie, camera tehnica suprafață curte 850mp utilități: energie electrica, apa curenta

105 EUR/m2 | 110 m2

Uda-Paciurea, Teleorman

Casă de vanzare
6
8

Casă de vanzare

Casă mobilată, locuibilă imediat. Situată pe șoseaua principală. Are 7 camere plus anexe. Incălzire cu lemne, cu 3 sobe de teracotă. Are fântână în curte, curent electric, sistem supraveghere video, alee de ciment in fața casei, boltă de viță de vie, grădină de legume. Suprafața curții 940mp.

151 EUR/m2 | 190 m2

Pauleasca, Teleorman

Promovat
casa de vanzare
4
2

casa de vanzare

1120 EUR/m2 | 12 m2

Brancoveanca, Teleorman

Schimb casă de cărămidă  cu apartament 2 camere si o diferenta
8
56

Schimb casă de cărămidă cu apartament 2 camere si o diferenta

De vanzare casa de cărămidă, în rosiorii de vede,2 camere,baie,bucătărie,magazie de lemne,izolata termic,ferestre termopan Schimb casa cu apartament 2 camere si o diferenta etaj maxim 2

423 EUR/m2 | 130 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Vand casa, comuna Tiganesti, judetul Teleorman
9
4

Vand casa, comuna Tiganesti, judetul Teleorman

Casa de vanzare, 5 camere, 2 sali, dependinte, solar, incalzire centrala, 1500 mp, deschidere la strada 30m

37 EUR/m2 | 1,500 m2

Tiganesti, Teleorman

Vand Casa P+1 cu teren 2000 mp in Com Mosteni Jud Teleorman
10
1

Vand Casa P+1 cu teren 2000 mp in Com Mosteni Jud Teleorman

De vanzare proprietate situata in Com Mosteni , Judetul Teleorman ,zona de locuinte compusa din Teren 2000 mp si Casa P+1 , constructia are amprenta la sol de 210 mp ,iar suprafata construita de 105 mp ,are put forat ,curent electric si acces la drumul principal . Ideal pentru locuinta permanenta sau ...

762 EUR/m2 | 105 m2

Mosteni, Teleorman

Casa cu teren Roșiori de Vede central
5
9

Casa cu teren Roșiori de Vede central

Teren de 600 mp cu casa din 2 corpuri, suprafață construita 127 mp. Beci, 2 puțuri, canalizare, gaze la poartă. Deschidere la strada 13 metri Casa este în stare buna, necesită mici reparații. Zona centrală, liniștită.

386 EUR/m2 | 127 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Casă spațioasă cu 2 corpuri de clădire si 1391 mp teren-Comuna Viișoara Teleorman
5
5

Vând proprietate situată în comuna Viișoara, județul Teleorman, ideală pentru o familie numeroasă sau pentru cei care caută liniștea de la țară fără a renunța la confortul modern. Detalii principale: Teren generos: 1391 mp, curte bine întreținută. Două corpuri de casă: Casa 1: 107 mp (spațioasă, compartimentare ...

56 EUR/m2 | 204 m2

Viisoara, Teleorman

Vânzare casă cu teren
6
20

Vânzare casă cu teren

Se vinde casă cu teren intravilan de 2200mp, casa are 5 camere și suprafața de 109 mp. Proprietatea este situată în comuna Seaca jud Teleorman, la aproximativ 15 km față de Turnu Măgurele și 3 km față de Dunăre. Casa este racordată la electricitate și are forată fântână pentru apa.

147 EUR/m2 | 109 m2

Seaca, Teleorman

Casa de vanzare, locație frumoasă
2
69

Casa de vanzare, locație frumoasă

Casă de vânare în sat Caravaneți, com. Călmățuiu, jud. Teleorman. Casa este situată la 55 km de AlexEsandria și 140 km de București. Ca utilități, casa este branșată la energie electrică, are puț de apă in curte, iar conducta de apă potabilă a rețelei comunale, dată in folosință in 2024, este la cca ...

83 EUR/m2 | 90 m2

Caravaneti, Teleorman

de vanzare casa la tara
10
13

de vanzare casa la tara

casa batraneasca de vanzare, sat Ciurari,Judetul Teleorman, suprafata 2700m, cu baie si bucatarie alimentate cu apa potabila de la hidrofor ( cladiri noi din BCA), casa initiala din paianta cu modificari aduse, foisor in curte, mai mullte detalii la telefon sau la fata locului, acte la zi, 22000euro

220 EUR/m2 | 100 m2

Ciurari, Teleorman

Casa de vanzare la tara
10
15

Casa de vanzare la tara

casa batraneasca de vanzare, sat Ciurari,Judetul Teleorman, suprafata 2700m, cu baie si bucatarie alimentate cu apa potabila de la hidrofor, put propriu ( cladiri noi din BCA), casa initiala din paianta cu modificari aduse, are 2 camere, foisor in curte, mai mullte detalii la telefon sau la fata locului, ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Ciurari, Teleorman

Casă cu teren1000mp
10
3

Casă cu teren1000mp

Casă parter la 60 km de București compusă din sufragerie(20mp),dormitor(14mp),dormitor(10mp), dormitor(12mp),2 sobe,3 holuri, bucătărie, baie cu cabină de duș,verandă,pivniță. Teren total 1060mp,pomi fructiferi,foișor,magazie, cuibar,asfalt până la poartă.

563 EUR/m2 | 80 m2

Mosteni, Teleorman

Casa de vanzare com Poroschia
4
4

Casa de vanzare com Poroschia

Proprietar ofer spre vanzare casa cu teren in judetul Teleorman, sat Calomfiresti. Casa dispune de 6 camere de tip vagon distribuite in linie, baie, bucatarie, 2 holuri, camara de depozitare, pod, anexe . Curtea are 1800 mp2 Utilitati: - curent electric, apa curenta, canalizare, - incalzirea se face ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Calomfiresti, Teleorman

Casă de vânzare!
10
8

Casă de vânzare!

Casă de vânzare în sat Guruieni , comuna Măgura,județul Teleorman . Suprafața de 1400 metri pătrați, preț negociabil! Detalii la numărul de telefon

929 EUR/m2 | 14 m2

Alexandria, Teleorman

Casa de vanzare
2
5

Casa de vanzare

Casă la țară de vânzare Botoroaga, jud. Teleorman Vând casă la țară cu teren, situată în comuna Botoroaga, sat Botoroaga, str. Lahovari nr. 17, județul Teleorman Casă (construcție C1), edificată înainte de anul 2001 Suprafață construită: 112 mp Teren intravilan total: 976 mp, din ...

33 EUR/m2 | 580 m2

Teleorman, Teleorman

Vand casa la curte in Rosiori de Vede jud Teleorman, din paianta, cu 5 camere.
5
8