Case si vile de vanzare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Timis Persoane Incalzire: Gaz Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Individuală Parta 4 camere 103mp utili 500mp teren
5
5

Individuală Parta 4 camere 103mp utili 500mp teren

Proprietar, comision 0% Individuală aflată în Parta, la 15min de Shopping city, 5min de centura SUD, 5min de Sag. 103mp utili + terasa cu un teren generos de 529 mp la asfalt cu iluminat public, situată într-o zona foarte liniștită pe strada privată ferită de trafic Compartimentare: -3 dormitoare ...

1349 EUR/m2 | 103 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii
20
3

Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii

Vand casa in comuna Giarmata, compartimentata inteligent, ideala pentru doua familii ! Oportunitate ideala pentru un cuplu tanar care doreste sa aiba parintii aproape, dar sa-si pastreze intimitatea. Locuinta beneficiaza de acces facil catre scoala, magazine alimentare si statie de autobuz. Casa ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală
2

Casa individuală

Proprietar, vând casă individuală Parter în vatra veche a satului, la cheie cu 140000EURO. Casa este alcătuită din 3 camere,baie, bucătărie, teren. Com. Sânandrei, jud. Timiș, str. Liniștei, Nr 24.

1628 EUR/m2 | 86 m2

Vatra Veche , Sanandrei, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vânzare
10
7

Casa de vânzare

Vând casă in Varias, timis aprox. 700m2 din care 220 constructie alcatuită din: 3 dormitoare 1 camera de joaca pt copii 1 baie cu cada 1 bucătarie 1 debara 1living 1terasa deschisa 1terasa închisa care se poate deschide 1 garajcasa este izolata necesita doar decorativa. centrala pe gaz pt încalzire ...

332 EUR/m2 | 220 m2

Varias, Timis

Duplex Mosnita Noua - direct de la proprietar, cu toate utilitatile
10
8

Duplex de vânzare în Moșnița Nouă - Înspre Urseni DIRECT DE LA DEZVOLTATOR| FARA COMISION| FARA TVA | Modern | Spațios | Proiect Nou cu Finalizare iunie 2026 Construcție în curs - Predare la cheie - Preț: 143.000 unitate - negociabil - Zonă în plină dezvoltare, ideal pentru familie sau investiție! - ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa Individuala
10
1

Casa Individuala

Propietar vând casa individuala situată în cartierul nou din Dinias la doar 19 km distanta,iesire spre oras pe 3 cai: PeciuNou, Sanmihaiu Roman si Sacalaz. -suprafata teren : 796m (curtea amenajata cu arbori,aspensoare,gazon,plante etc) -suprafata utila de 180 mp fara garaj și anexele din curte-- baie, ...

1439 EUR/m2 | 180 m2

Dinias, Timis

Casa 144 mp Becicherec Mic
5
7

Casa 144 mp Becicherec Mic

Persoana fizica ! Casa parter + mansardă înaltă 144 mp Suprafața totală a terenului 500 mp Cartier nou, șosea asfaltata,canalizare,apa,cablu internet fibra,încălzire centrală gaz ! Clima ! Construita din cărămidă BCA,izolatie,țiglă Bramac 2 dormitor mari 22,20 mp , living 22mp, bucătărie 20 mp,2 bai,2 ...

1000 EUR/m2 | 145 m2

Becicherecu Mic, Timis

Vând casă individuală lângă Timișoara ( Nord )
10
32

Vând casă individuală lângă Timișoara ( Nord )

Casă de vânzare, lângă Timișoara ( 8 min ) zona Nord, în Becicherecu Mic Construită în 2021, într-o zonă liniștită, nepoluată și în plină dezvoltare. 124 mp construiți | 680 mp teren, 5 locuri de parcare. Structură solidă, izolație EPS 100 (10 cm) Geamuri Gealan cu rulouri. Electric cupru, panou A+, ...

1597 EUR/m2 | 124 m2

Becicherecu Mic, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
9

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex la cheie,zid dublu,direct proprietar,5 camere,3 bai
10
1

DUPLEX MODERN LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% STRADA TIMIȘ DUMBRĂVIȚA -- Punem o atenție sporită în mici detalii ascunse care asigură confortul și dinamica casei Vă prezentăm un duplex modern, complet branșat la toate utilitățile, cu finisaje la alegere și dotări premium. ...

2359 EUR/m2 | 142 m2

Dumbravita, Timis

Casă de vanzare
7
2

Casă de vanzare

Vând casă in Giarmata-Vii, 4 camere, bucătărie, baie, cămară, gaz ,apă, canalizare, teren 800 mp Preț 170000 euro Info la tel Firmele imobiliare sa nu deranjeze !

1545 EUR/m2 | 110 m2

Giarmata-Vii, Timis

SCHIMB  de casă!!! Preferabil dezvoltator imobiliar.
3
1

SCHIMB de casă!!! Preferabil dezvoltator imobiliar.

Schimb casă cu teren, suprafață totală 875 mp, ultracentral, Sanandrei, cu o casa ( duplex ), maxim 90 mp, curte minim 250 mp, de preferabil în Sanandrei.

935 EUR/m2 | 139 m2

Sanandrei, Timis

Vând casă Moșnița Veche
5
27

Vând casă Moșnița Veche

Proprietar vând casă Moșnița Veche pe vatra satului la șosea cu toate utilitățile.Casa are 5 camere,hol,dressing,2 bai,bucătărie,beci,garaj și anexe.Suprafata terenului 500 mp. Încălzirea se face cu centrala pe gaz și cu centrala pe lemne.Fara intermediari sau agenții imobiliare.Pret 130000 euro neg ...

963 EUR/m2 | 135 m2

Mosnita Veche, Timis

Casa parter Dumbravita
10
7

Casa parter Dumbravita

Vand Duplex finalizat in Dumbravita. Strada este pietruita si este prinsa in planul primariei de asfaltari si va fi asfaltata pana la sfarsitul anului. Suprafata Utila 84mp (72mp+12mp terasa) Compusa din: 2 dormitoare, 2 bai( una cu cada si una cu dus), hol, bucatarie, dining, living, terasa. Tamplarie ...

2472 EUR/m2 | 72 m2

Dumbravita, Timis

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia
10
23

Vila cu trei apartamente,zona Olimpia

De vânzare vilă mare individuală cu trei apartamente distincte cu intrări separate ,cu o suprafață totală de 240 mp.În curte mai există o construcție anexă cu bucurie de vară și garaj.Ternul totul este de 480 mp iar locația este în apropierea sălii Olimpia. Prețul solicitat de proprietar este de 410000 ...

1708 EUR/m2 | 240 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vile înșiruite-noi, la cheie.
13
2

Vile înșiruite-noi, la cheie.

De vânzare vile înșiruite, o unitare are o suprafață utilă de 110 mp si un teren de 280 mp unde intra două locuri de parcare .Casele sunt complet finisate si așezate cu materiale de cea mai bună calitate. Compartimentarea este următoarea ; Parter;living spatios, bucătărie,baie de serviciu, terasă ...

1436 EUR/m2 | 110 m2

Sanandrei, Timis

Casa individuala, Proiect deosebit modern, Calea Lugojului -Ghiroda
18
2

De vânzare casă nouă individuală, structurata pe parter si compartimentata in doua apartamente distincte dar cu legătură între ele, casă este ideală pentru două familii. Compartimentarea este următoarea, la apartamentul mare: Living mare cu bucătărie open space, hol de acces, trei dormitoare, doua bai, ...