Case si vile de vanzare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case de vanzare Timis Terasă Incalzire: Altele Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa de vacanta Surduc -Langa lac- 3 camere - 400 mp teren - CF- Utilitati- 43.000 euro negociabil
6
7

Se vinde casa de vacanta la Surduc, la aproximativ 100 m de lac. Casa este construita pe structura de lemn si este compusa din 3 camere, bucatarie, baie si o terasa acoperita. Suprafata terenului este de 400 mp. Casa este intabulata in CF. Utilitati: apa, canalizare, curent electric, gaz in curs de executie. Pret ...

860 EUR/m2 | 50 m2

Fardea, Timis

Promovat
Finisata la CHEIE. Zona Padurea Verde
10

Finisata la CHEIE. Zona Padurea Verde

Casa individuala moderna , situata în Dumbravita, într-o zona linistita , aproape de Padurea Verde. 5 camere spatioase 3 bai camera tehnica bucatarie terasa exterioara amenajata cu apa, curent, cablu TV Casa este dotat cu: Panouri solare de 8kw, pompa de caldura, rulouri electrice, sistem ...

2406 EUR/m2 | 160 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
30

vand casa la curte traian 100000 euro

Vand casa la curte comuna in Traian, renovata cu pivnita, termopane, parchet , 3 camere baie si bucatarie mare, camara si terasa, teren in proprietate 250 mp, 100000 euro, 0727408979

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare
2

Casa de vanzare

Casa de vanzare batraneasca partial locuibila in Sanmihaiu Roman ,la 15 km de Timisoara . Utilitati in fata casei( apa ,canalizare,gaz ) . Pretul este negociabil . Suprafata de 520 mp . Mai multe detalii la nr de tel :

514 EUR/m2 | 140 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Promovat
0% Com, Duplex despartit prin Cam Tehnica, PERSONALIZABIL , cu Pompe de caldura
12
1

. Jumatate de Duplex unit prin camera tehica, casa ideala, toate utilitatile, cu regim de inaltime Parter + Etaj si Pod, cu acoperis tip sarpanta cu invelitoare de tigla ceramica; - suprafata utila de 130 mp, plus 2 terase in suprafata totala de 14 mp; - teren total in suprafata de 351 mp; - detalii ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Casa de vanzare. 95

Casa de vanzare.

Vand jumate de duplex pe Calea Aradului. Pret 140000 euro. Tel. .Schimb cu apartament 3 camere plus diferenta.

933 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare Ianova
4
8

Casa de vanzare Ianova

Vand Casa veche in sat Ianova, comuna Remetea Mare. Suprafata teren: 1270 mp. Front stradal 12 metri. Utilitati: curent, apa. Conducta de gaz este la strada. Casa nu este locuibila, necesita reparatii sau demolare. Pret: 59000 Euro.

454 EUR/m2 | 130 m2

Ianova, Timis

860 EUR/m2 | 50 m2

Fardea, Timis

Casa individuală ..  Calea Aradului ...  175.000 euro
1
10

Casa individuală .. Calea Aradului ... 175.000 euro

Agenție imobiliară oferă spre casă individuală pe un singur nivel, construita in anul 1978, din caramidă, cu acoperis de tigla si geamuri termopan, izolata termic, în suprafață de 98 mp, avand teren de 560 mp și un front stradal de 17 ml, cu toate utilitatile, compusa din 4 camere, o bucatarie, 2 ...

1786 EUR/m2 | 98 m2

Aradului%252bEst, Timisoara, Timis

Vând imobil
10
13

Vând imobil

Oricine care dorește informații !?se poate doar la față locului!! Cine nu despune de acești bani sa nu încerce să ne contacteze!!! Prețul este (fixxxx) 2000 euro mp pretul este fix locatie se afla in Timisoara pe artera principala , zona Aradului , viza-vi complexului Dacia service front stradal 37 ...

1999 EUR/m2 | 531 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa nemteasca, demisol+parter, zona Balcescu
10
7

De vanzare casa nemteasca, demisol+parter, zona Balcescu

De vanzare casa nemteasca individuala, demisol inalt, parter si pod in zona Balcescu, suprafata utila 250 mp,teren in suprafata de 545 mp, la demisol 3 camere, bucatarie, 3 holuri, baie si dependinte, la parter 4 camere, antreu, baie si dependinte, necesita amenajari, pret 275.000 Euro, putin negociabil+comisionul ...

1100 EUR/m2 | 250 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vacanta Surduc- Langa lac- 3 camere- Teren 400 mp- CF- Utilitati- 43.000 euro negociabil
6
4

Se vinde casa de vacanta la Surduc, la aproximativ 100 m de lac. Casa este construita pe structura de lemn si este compusa din 3 camere, bucatarie, baie cu dus si o terasa acoperita. Suprafata terenului este de 400 mp. Casa este intabulata in CF. Utilitati: apa, canalizare, curent electric, gaz in curs ...

860 EUR/m2 | 50 m2

Fardea, Timis

casa de vanzare
10
3

casa de vanzare

la parter: 1 living, 1 dormitoare, baie mare, bucatarie mare inchisa, hol, garaj de 40 mp si terasa. la etaj: hol, baie, 3 dormitoare, 2 balcoane, 1 sala de jocuri sau living, numar etaj: 2, numar loc de parcare: 4, numar bai: 2, suprafata utila: 350, suprafata totala: 724, anul constructiei: 2015 gaz, ...

843 EUR/m2 | 350 m2

Sanandrei, Timis

Casă individuală de vânzare   proprietar   teren 720 mp   construcție 2024
10
3

Casă individuală de vânzare proprietar teren 720 mp construcție 2024

Vând casă individuală situată într-o zonă liniștită din orașul Buziaș, cu mult spațiu verde și priveliște deschisă, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște și intimitate. Imobilul are: * 87 mp utili (Parter: Living deschis cu bucătărie, baie și dormitor Mansardă: dormitor și ...

793 EUR/m2 | 87 m2

Buzias, Timis

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW
19
4

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW

Varianta 1: De vanzare duplex cu 5 camere, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica de 10 cm vata bazaltica, integral din caramida, constructie 2026, finalizata, disponibil imediat, incalzirea este prin pardoseala cu pompa de caldura si panouri solare de 10 KW, finisajele sunt de cea mai buna calitate, ...

2231 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

DUPLEX-uri COMISION 0 la cheie de vanzare direct de la DEZVOLTATOR, TVA inclus
3

DUPLEX-uri la cheie de vanzare direct de la DEZVOLTATOR - imagine 1 DUPLEX-uri la cheie de vanzare direct de la DEZVOLTATOR - imagine 2 DUPLEX-uri la cheie de vanzare direct de la DEZVOLTATOR - imagine 3 Specificații Descriere DUPLEX-URI de vânzare la cheie, DIRECT de la DEZVOLTATOR, situate în Dumbrăvița, ...

2038 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Vand casa Bătrânească
5
14

Vand casa Bătrânească

Casa este renovată acoperiș nou curentul este nou mai trebuie puțin de lucru la ea

42 EUR/m2 | 1,300 m2

Iecea Mica, Timis

Casa noua Ivanda
4
16

Casa noua Ivanda

CASA DE VĂNZARE 35km de Timisoara 5 camere,117mp utili,1781mpteren,localitatea Ivanda județul Timiș situată In centrul Nr.băi:2 Nr.bucătării:1 Niveluri:parter Locuri de parcare :4 Casă :Nouă Nemobilată Finisaj: Semifinisat Construcție BCA Tip acoperiș : țiglă Front stradal de 20 ml. An constructie ...

500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
30

vand casa la curte traian 100000 euro

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Vand casa   teren 990mp, Balta verde
8
3

Vand casa teren 990mp, Balta verde

Vând teren 990 m cu casă ,construcție de cărămidă arsă din anii 50, înaltă, cu pod, având antreu, hol de primire, bucătărie de cca 14 metri pătrați și o cameră mare de circa 20 m , total suprafață circa 60 m având ca utilități apă trasă, curent electric și gaz, țeava trasă la bucatarie.Peretii au ...

5317 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa si Teren generos 2.769 mp   Sanmartinu Maghiar
10
28

Casa si Teren generos 2.769 mp Sanmartinu Maghiar

Vand proprietate situata in localitatea Sanmartinu Maghiar (comuna Uivar), judetul Timis, ideala pentru cei care isi doresc o locuinta linistita o casa de vacanta sau o mică gospodarie la doar 35-40 km de Timisoara Detalii principale: Suprafata teren: 2.769 mp (intravilan, teren drept, pretabil pentru ...

279 EUR/m2 | 107 m2

Sanmartinu Maghiar, Timis

Duplex de vanzare in Dragsina - posibilitate RATE COMISION 0%
14
1

Focus Imobiliare va propune spre vanzare o casa intr-o locatie frumoasa, zona linistita, jumatate de duplex P+M la cheie, proiect modern, spatios, luminos, constructie 2023, central in Dragsina intr-un cartier rezidential nou construit, compus din 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie open space, dependinte, ...

833 EUR/m2 | 120 m2

Dragsina, Timis

Salvează căutarea