Promovat
Casa individuala - zona Ronat - 700 mp teren
7
9

Casa individuala - zona Ronat - 700 mp teren

Casă individuală modernă, finalizată în 2023, situată în zona Ronaț un cartier în plină dezvoltare, apreciat pentru liniștea sa și accesul rapid către oraș. Proprietatea se desfășoară pe un teren generos de 700 mp, cu un front stradal de 16 ml, oferind intimitate, spațiu verde și multiple posibilități ...

1867 EUR/m2 | 90 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în centrul satului Dudeștii Noi
10
24

Casă de vânzare în centrul satului Dudeștii Noi

Vă oferim spre vânzare o casă spațioasă și versatilă, situată în inima satului Dudeștii Noi. Această proprietate unică, cu o suprafață de 126 mp și un teren generos de 548 mp, este ideală atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea unei afaceri datorită vadului comercial excelent. Detalii proprietate: ...

594 EUR/m2 | 126 m2

Dudestii Noi, Timis

Promovat
PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central
10
5

PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central

Vand imobil compus din 2 case avand un living de 30 mp,4 camere,bucatarie,2 bai, terasa de 90 mp. Una din case a fost renovata integral in 2017 iar cealalta casa este constructie noua (nefinisata in totalitate). Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de la panoul solar. Supravegheata video. Se ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Cebza, Timis

Promovat
Casa individuala. Langa Tivoli.
10
10

Casa individuala. Langa Tivoli.

Casa individuala pe Aleea Ghirodei, CF de Timisoara, suprafata utila de 100 mp, structurata in 3 camere, bucatarie, baie si camara si 480 mp teren. Dispune de bransament la apa si curent, canalizarea este adusa in curtea casei si gazul este in fata portii. Necesita imbunatatiri. Pret 123.000 Eur Neg ...

1230 EUR/m2 | 100 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare
10
66

Casa de vanzare

Vand casa la sat din caramida ,la 38km de Timisoara cu teren 1401 mp compusa din 6 camere din care 2 in rosu, coridor mare, bucatarie de vara , garaj ,grajd. Casa are apa curenta in curte si incalzire cu teracote cu lemne Conducta de gaz este in fata portii.Casa este situata la soseua principala DN ...

279 EUR/m2 | 170 m2

Alios, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...

625 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare.
10
9

Casa de vanzare.

Casa de vanzare (doua corpuri) Este situata in comuna Balint jud.Timis ,la iesirea de pe autostrada. Suprafata teren 2000 mp. compartimentare: primul corp :3 camere,hol si loc pentru depozitare. al doilea corp :1 camera ,baie ,bucatarie hol si ...

460 EUR/m2 | 150 m2

Balint, Timis

Casa individuala 5 camere  1439mp , curte, mobilata , Sintesti Timis
7
2

Casa individuala 5 camere 1439mp , curte, mobilata , Sintesti Timis

Se vinde casa individuala situata in Sintesti judetul Timis ideala pentru familie sau investitie Casa are 5 camere este construita din caramida si se afla in stare buna fiind locuibila imediat Imobilul se vinde mobilat si dispune de curte proprie si sura Suprafata terenului este de 1439 mp Casa este ...

38 EUR/m2 | 1,439 m2

Sintesti, Timis

Casa Semlacu Mare

Casa Semlacu Mare

Vand casa cu gradina, 1451 mp, in Semlacu Mare, langa Gataia, judetul Timis. Corpul vechi de cladire are 2 camere, iar corpul nou are 1 camera cu parchet, bucatarie si baie cu gresie, faianta, apa, curent electric si salubritate. Corpul nou a fost construit in 2008.

385 EUR/m2 | 65 m2

Semlacu Mare, Timis

Casă la sat , Cladova ,Timiș .
2
23

Casă la sat , Cladova ,Timiș .

Casă 4 camere 127mp , anexă cărămidă 75mp ,compusă din patru camere și grajd 35mp. Front stradă 27m .Terenul ST1900mp, sau schimb cu apartament două camere în Timișoara. Preț 40000 euro. Mai multe detalii despre vânzarea casei la telefon.

189 EUR/m2 | 212 m2

Cladova, Timis

Casă individuala  Voiteg
7
19

Casă individuala Voiteg

Oportunitate investiție! Va prezentam in exclusivitate Casa din cărămidă + teren 1750 mp Front stradal 20 m Pentru achiziționarea casei se acceptă credit bancar ipotecar,oferim consultanta pentru obținerea unui credit bancar ipotecar zona Centrala in comuna Voiteg judetul Timis la ...

571 EUR/m2 | 126 m2

Voiteg, Timis

Promovat
PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central
10
5

PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central

514 EUR/m2 | 140 m2

Cebza, Timis

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu
7
4

LOC de Casa pe bd.Budai Deleanu

Vand casa fara valoare,cu 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

2271 EUR/m2 | 70 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar- casa masiva cu teren mare, la 30 km de Timisoara
10
5

Vand imobil compus din 2 case .Prima casa are un living mare de 30 mp, 2 dormitoare, bucatarie mare, baie. A doua casa este constructie noua compusa din hol,baie, living open space cu bucataria, dormitor, terasa de 90 mp. Nu este complet terminata. Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare la Pesac
5
1

Casa de vanzare la Pesac

De vânzare în exclusivitate casă în Pesac, jud. Timiș! Strada asfaltata, nr. 435 3 camere | Bucătărie | Baie 2 intrări în curte acces facil și practic Suprafață de 993 mp ,cu 2 fronturi stradale de 15 metri! Preț: 48.000 Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ...

48 EUR/m2 | 993 m2

Pesac, Timis

Casa de vanzare la Sannicolau Mare
14
4

Casa de vanzare la Sannicolau Mare

EXCLUSIVITATE la Agenția Imobiliară Sânnicolau Mare! NOU PE PIAȚĂ CASĂ COMPLET RENOVATĂ pe Drumul Cenadului! Locație excelentă Drumul Cenadului, zonă liniștită, cu acces rapid spre centru și principalele puncte de interes! Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ...

480 EUR/m2 | 250 m2

Sannicolau Mare, Timis

Casa de vanzare la Tomnatic
7
1

Casa de vanzare la Tomnatic

Casă de vânzare în Tomnatic zonă centrală, teren generos 2.518 mp Agenția Imobiliară Sânnicolau Mare vă propune spre vânzare o proprietate situată central în localitatea Tomnatic, la nr. 188, ideală pentru locuință permanentă sau investiție. Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm ...

320 EUR/m2 | 250 m2

Tomnatic, Timis

Casa de vanzare la Teremia Mare
3
4

Casa de vanzare la Teremia Mare

42000 EURO SUPER REDUCERE! OFERTĂ UNICĂ! Casă individuală de vânzare în Teremia Mare DOAR 42.000 ! Preț redus de la 60.000 42.000 ! SE VINDE FOARTE URGENT! Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul ...

210 EUR/m2 | 200 m2

Teremia Mare, Timis

Casa sau afacere in Comlosu Mic
8
7

Casa sau afacere in Comlosu Mic

Un colț de poveste în Comloșu Mic! Aici, fiecare obiect de artă are o istorie, fiecare colț al terasei respiră liniște, iar atmosfera te face să uiți de agitația orașului. Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. ...

433 EUR/m2 | 150 m2

Comlosu Mic, Timis

Casa de vanzare la Sannicolau Mare
5
5

Casa de vanzare la Sannicolau Mare

Casă de vânzare în Sânnicolau Mare pe strada Dobrogean Gherea O oportunitate unică pentru locuit sau investiție, în apropiere de Aleea Aranca zonă liniștită, semi-centrală și foarte căutată! Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu ...

433 EUR/m2 | 150 m2

Sannicolau Mare, Timis

Casa de vanzare la Sanncolau Mare
3
3

Casa de vanzare la Sanncolau Mare

Casă de vânzare în Sânnicolau Mare Preț REDUS! Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. Rapid, online, fără bătăi de cap,GRATUIT Str. Gheorghe Crișan nr. 23 zonă bună, aproape de centru 207 mp construiți | 3 camere ...

353 EUR/m2 | 207 m2

Sannicolau Mare, Timis

Casa de vanzare la Cenad
7
5

Casa de vanzare la Cenad

Viața la țară te așteaptă liniște, aer curat și spațiu din plin! OFERTĂ SPECIALĂ Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. Rapid, online, fără bătăi de cap,GRATUIT Cenad, judetul Timiș,la doar 7 km de Sânnicolau ...