Promovat
Vând casă individuală în Giroc COMISION 0
20

Vând casă individuală în Giroc COMISION 0

COMISION 0 Vând casă individuală P+M în Giroc chiar în vatra satului aproape de școală Proprietatea are o suprafata utila de 146 mp si un teren de 274 mp, construita in anul 2006, pe structura de beton si caramida. Compartimentare: Parter: - living + zonă de dinning - bucătărie închisă - dormitor ...

1692 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5
10
3

Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5

Proprietar vând Casa Giroc str.Mercur 5 ,Două fronturi stradale,teren 645 mp,255 mp utili . Casa e compusa din parter Garaj,Living spațios,Dormitor,Baie cu Jacuzzi, bucătărie,cameră tehnica,terasă. Etaj Dormitor Matrimonial cu baie proprie vana Jacuzzi, 4 dormitoare si doua bai. Utilități Electricitate,Gaz,Apa ...

1412 EUR/m2 | 255 m2

Giroc, Timis

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Case înșiruite de vânzare   Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Giroc
10

Case înșiruite de vânzare Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Giroc

Case înșiruite de vânzare Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Vă prezentăm un ansamblu de case înșiruite, ideale pentru familii care își doresc confort, intimitate și acces rapid la toate facilitățile urbane. Localizare: stradă nouă, zonă liniștită, în spate la Penny Giroc ...

1977 EUR/m2 | 86 m2

Giroc, Timis

Casa in giroc cu 650 mp teren
10
2

Casa in giroc cu 650 mp teren

Casa are 3 dormitoare, bucatarie, baie, hol, debara, camera tehnica. 2 centrale termice, pe gaz si lemne. multe anexe. Constructie 1970. Racordata la toate utilitățile. Casa se afla pe strada Mureș, in Giroc. Direct de la proprietar!

1708 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand casa individuala in Giroc
10
7

Proprietar vand casa individuala in Giroc

Proprietar vand casa individuala P+M, constructie din 2011, situata in Giroc- Vatra Veche, cu suprafata terenului de 250 MP si o suprafata utila de 99 MP, compartimentata astfel: PARTER: - Hol access - Dormitor - Living - Bucatarie open space (cu posibilitate de inchidere) - Baie cu cabina de dus si ...

1869 EUR/m2 | 99 m2

Giroc, Timis

Casa Insiruita, Giroc, str. Cosmos, 87 mp utili + curte 35 mp
10

Proprietar, vand casa insiruita situata in Giroc, in zona unitatilor militare, la doar 4 minute de Hotel IQ, intr-o zona linistita. Suprafata utila: 87 mp Curte proprie: 35 mp Compartimentare: Parter: baie, bucatarie, living cu acces direct in curte Etaj: hol, baie, 2 dormitoare Pod: inalt, ideal ...

2011 EUR/m2 | 87 m2

Giroc, Timis

Comision 0% | Direct Dezvoltator | Duplex - despartit prin camera tehnica- Giroc
9
2

COMISION 0% | Direct Dezvoltator | De vanzare 1 2 Duplex, 5 camere, despartit prin camera tehnica, situat in Giroc. Compartimentat dupa cum urmeaza: Parter: -hol acces -bucatarie -living -dormitor -baie -terasa exterioara Etaj:-3 dormitoare, dintre care 1 dormitor matrimonial cu baie proprie ...

1708 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Vand duplex, 5 camere
8

Vand duplex, 5 camere

Vand jumatate de duplex cu o suprafata de 120 mp in Giroc si curte de 303mp. Compartimentarea este urmatoarea: la parter avem living, bucatarie, un dormitor (birou) si o baie iar la etaj avem 3 dormitoare, o baie si pod (accesul in pod se face cu ajutorul unei scari retractabile). Terasa de la parter ...

1792 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Proprietar vând casă Giroc
1

Proprietar vând casă Giroc

Proprietar, vând casă in Giroc (jumătate de duplex) pe un teren de 400 m2, construcție 2015. Amprenta casei este de 80 m2. Casa are parter, etaj, pod (mansardabil) și este structurată astfel: - parter: bucătărie, sufragerie, living, cameră tehnică hol, baie cu duș - etaj: 3 dormitoare (unul are dressing), ...