Promovat
STRADA TRAIAN  - CASA  LA SOL ,TEREN 783 MP, DESCHIDERE 14 MP
20
1

STRADA TRAIAN - CASA LA SOL ,TEREN 783 MP, DESCHIDERE 14 MP

In EXCLUSIVITATE, Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa cu 4 camere , suprafata construita 162mp, teren 783 mp ,deschidere stradala 14 ml. Compusa din: living spatios , trei dormitoare, bucatarie, doua bai, hol, camera tehnica , beci, terasa , magazie . Langa casa se mai afla o bucatarie ...

1333 EUR/m2 | 150 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6712 Vilă P+M - Mineri
20
1

ID 6712 Vilă P+M - Mineri

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate situată în Mineri, la doar 5,6 km de Tulcea (7 minute cu mașina) și la 100 m de Str. Brăilei DN22-E87. Detalii proprietate: Teren: 2.564 mp, cu front stradal de 20 ml la drum asfaltat Casă P+M (la roșu), structură din BCA, acoperită cu țiglă, cu ...

597 EUR/m2 | 335 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
14
3

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Pacii,suprafata totala 230 mp,suprafata utila 100 mp,deschidere 9 ml,loc parcare in curte ,2 intrari ,2 corpuri,un corp mobilat utilat complet,un corp necesita renovare,centrala gaz pe butelii,gaz la poarta ,pret 85000 euro,tel.0747698898

850 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa P+E,Zona Victoriei
17

Casa P+E,Zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa P+E,zona Victoriei,constructie Bca,an 2001,suprafata totala 355 mp,amprenta la sol 100 mp,suprafata utila 175 mp,deschidere 18 ml,centrala gaz,panouri fotovoltaice,aer conditionat,Garaj,pret 270000 euro neg.,tel.0747698898

1543 EUR/m2 | 175 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa constructie  LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL
16

Casa constructie LA ROSU -BCA -2018-- NICULITEL

VANZARE : CASA CONSTRUCTIE BCA Constructie 2018 la ROSU ADRESA : Loc. NICULITEL jud Tulcea Pret : 65000 euro negociabil VIZIONARI Whatsapp : 0751.807.190 -suprafata teren 529 mp -suprafata construita 180 mp totali -suprafata construita pe amprenta 90 mp -imobil compus din parter si mansarda inalta Parter ...

361 EUR/m2 | 180 m2

Niculitel, Tulcea

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea
6

CASA batraneasca SATU NOU jud Tulcea

CASA DE VANZARE - SATU NOU jud Tulcea - teren 3447mp --Agentie imobiliara vindem, casa batraneasca 128mp construiti pe o suprafata teren 3447mp. Casa este construita in totalitate din CHIRPIC cu fundatie solida din piatra de rau. -- Peretii casei sunt grosi si fara pic de crapaturi. Nu exista mucegai ...

250 EUR/m2 | 128 m2

Satu Nou, Tulcea

Casa Bca Agighiol-constructie noua
7

Casa Bca Agighiol-constructie noua

--Se oferă spre vânzare o casa noua solida, receptionata recent, situata central, fix lângă scoala generala din AGIGHIOL. Proprietatea beneficiază de acces facil si rapid către oraș, fiind ideala atât pentru locuit cat si pentru activitate economica. --Imobilul are o suprafață construita de 119mp ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Agighiol, Tulcea

Casa Mineri  100 mp
18

Casa Mineri 100 mp

Vindem 460mp casa + teren in Mineri jud Tulcea. Casa este amplasata central aproape de drum asfaltat, magazine și mijloc de transport. Poziționată la nici 7 min de oraș. --CASA are o suprafață construita cca 100mp, și cuprinde 4 dormitoare, camera de zi, bucătărie, baie, camera tehnica și 2 anexe. ...

900 EUR/m2 | 100 m2

Mineri, Tulcea

Casa  spatiu centru
16

Casa spatiu centru

CASA SPATIU | TULCEA PRET 87.000 EURO Vindem casa situata in Tulcea pe o strada central pozitionata. Casa este construita din caramida, an 1978. DETALII TEHNICE *SUBSOL -2 beciuri *DEMISOL - 2 camere + baie (MOBILATE) *PARTER - 3 camere +baie TEREN 121Mp Construiti 159Mp (amprenta 74Mp) SURSA ...

547 EUR/m2 | 159 m2

Central, Tulcea, Tulcea

Promovat
Pensiune amenajata 10 camere, 10 bai, 2 bucatarii, in Delta Dunarii
20
2

Oportunitate rara in Delta Dunarii – Crisan Reprezentare EXCLUSIVA, Comision 0 fata de cumparator! Pensiune premium de vanzare in Delta Dunarii – afacere la cheie cu brand, prezenta online si portofoliu clienti activi. Proprietatea este listata in continuare pe Booking, iar noul proprietar va beneficia ...

1427 EUR/m2 | 300 m2

Crisan, Tulcea

PENINSULA RESORT-RESORT IN DELTA DUNARII | 39 UNITATI |AQUAPARK  SPA
20

PENINSULA RESORT-RESORT IN DELTA DUNARII | 39 UNITATI |AQUAPARK SPA

În una dintre cele mai spectaculoase destinații naturale din Europa, în localitatea Murighiol – una dintre principalele porți de acces către Delta Dunării – este disponibil spre vânzare Peninsula Resort, un complex turistic complet integrat, dezvoltat pentru operare hotelieră și investiție pe termen ...

1175 EUR/m2 | 2,979 m2

Murighiol, Tulcea

20

1175 EUR/m2 | 2,979 m2

Murighiol, Tulcea

VILA IN MURIGHIOL | IESIRE LA LAC, DELTA DUNARII SI PISCINA | 6 CAMERE
20

Iti propun spre vanzare o proprietate situata in Murighiol, una dintre cele mai cautate porti de acces catre Delta Dunarii – o zona cu flux turistic constant si potential real de dezvoltare in segmentul de cazare. Proprietatea beneficiaza de iesire la lac si este configurata pentru a functiona atat ...

1739 EUR/m2 | 230 m2

Murighiol, Tulcea

Promovat
ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal
15
1

ID 6607 EXCLUSIVITATE - Casă lângă Tribunal

LOCAȚIE PREMIUM TRIBUNAL | #EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE Cauți o proprietate centrală, gata de utilizare, într-o zonă de prestigiu? LUX Imobiliare îți prezintă o oportunitate rară pe Strada Aureliana, chiar lângă Tribunalul Tulcea! De ce să alegi această proprietate? + Locație strategică: Situată în ...

1413 EUR/m2 | 92 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL
20
1

ID 6674 Vindem casa pe Strada Mircea Voda - ULTRACENTRAL

#EXCLUSIVITATELUXIMOBILIARE PREȚ BOMBA: 83.000 EURO SUB 1.000 EURO mp o oportunitate rară pentru o locație ULTRACENTRALĂ! LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare exclusivă o proprietate cu potențial extraordinar, situată pe Str. Mircea Vodă nr. 20C, una dintre cele mai căutate zone din Tulcea. Locație ...

847 EUR/m2 | 98 m2

Tulcea, Tulcea

9 Mai, P+1, vedere si acces lac, 190 mp
17
3

9 Mai, P+1, vedere si acces lac, 190 mp

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare o casa tip P+1 situata in zona 9 Mai, cu acces si vedere catre lac. Construirea casei a inceput in anul 2020, pe un teren cu suprafata de 250 mp, vila avand suprafata utila de 150 mp, respectiv 190 mp construiti, cu amprenta la sol de 95 m. La constructia ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Tulcea, Tulcea

Casa B.C.A..P+1+M zona Neptun
7

Casa B.C.A..P+1+M zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Casa zona Neptun,suprafata totala 140 mp,suprafata construita 65 mp living cu bucatarie,3 dormitoare cu balcon,1bucatarie,2 holuri,deschidere 6ml,acoperis lindab,incalzire pardoseala,izolata exterior,2 intrari,pret 139000 euro,tel.07 arata numarul

2138 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii 1

Casa zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa zona Pacii,suprafata teren 380 mp,renovata total,2 camere ,bucatarie mare,baie mare,pret 60000 euro,tel.0747698898

600 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun
20
6

ID 6711 Vila modernă D+P+E+M în Zona Alexandru cel Bun

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare o vilă impresionantă, situată în zona Alexandru cel Bun, unde confortul, relaxarea și funcționalitatea se îmbină perfect. Construită în 2019, din cărămidă, cu izolație exterioară de 10 cm și placare cu piatră naturală, acoperiș din țiglă și finisaje de calitate, ...

782 EUR/m2 | 275 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Ultracentrala,305 mp
11
1

Casa zona Ultracentrala,305 mp

EXCLUSIVITATE Oferim spre vanzare Casa din chiripic tencuita si izolata exterior situata pe str.Silvestru , compusa din 4 camere + anexe . Suprafata totala a terenului 305 mp , suprafata construita 151 mp , deschidere stradala 9 ml . Detine acoperis nou Lindab si garaj in suprafata de 24 mp . Pe ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa P+E,Zona Victoriei
17

Casa P+E,Zona Victoriei

1543 EUR/m2 | 175 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Casa zona Pacii
14
3

Casa zona Pacii

850 EUR/m2 | 100 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 6712 Vilă P+M - Mineri
20
1

ID 6712 Vilă P+M - Mineri

597 EUR/m2 | 335 m2

Mineri, Tulcea

Promovat
Casa +Teren 414 mp
15
8

Casa +Teren 414 mp

Oferim spre vanzare , Casa batraneasca din chiripic tencuita si izolata exterior , situata inntr-o zona linistita , zona Primaverii . Suprafata totala 414 mp , suprafata construita 103 mp . Este compusa din 5 camere , bucatarie , baie si 3 holuri . Detine 2 garaje . Teava de gaz la poarta . Cheia in ...

583 EUR/m2 | 103 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea