Hala industriala

Promovat
Spațiu industrial, 160mp, de închiriat!
9

Spațiu industrial, 160mp, de închiriat!

Se oferă spre închiriere spațiu situat într-o hală închisă, construită din panouri sandwich, ideal pentru activități mixte de birou și depozitare. Proprietatea are o suprafață totală compusă din: • spații de birouri în suprafață de 104 mp; • spațiu de depozitare de 56mp; Zona de birouri este ...

160 m2

Sacele, Brasov

Promovat
Spațiu industrial de închiriat 1.600mp - 9.000mp în Hală - Iasi (Vest)
9

Va propunem spre inchiere un spatiu industrial modern, clasa A foarte bine amplasat in zona de Vest a Iașului (intrarea principală) în parcul industrial Miroslava, avand acces rapid catre Centura Iasi, precum si catre viitoarea Autostrada A8 Spatiul industrial este flexibil si se pot inchiria suprafete ...

9,000 m2

Bratuleni, Iasi

Promovat
Hala 500 MP - Calea Torontalului - Toate Utilitatile -Acces auto - Sistem Video - 6 Euro   MP
12
1

Hala 500 MP - Calea Torontalului - Toate Utilitatile -Acces auto - Sistem Video - 6 Euro MP

CGC Consulting & Real Estate va propune spre inchiriere o hala industriala, situata in zona Torontalului, acesta se afla la o distanta de 200 de metri fata de strada principala ( Calea Torontalului ), astfel iesirea catre autostrada A1 ( Timisoara - Arad ), Vama Cenad, sau intrarea in orasul Timisoara ...

500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Hala servicii,  birouri, depozitoare la prima inchiriere | Giarmata-Vii
16

COM 0% Hala servicii, birouri, depozitoare la prima inchiriere | Giarmata-Vii

District Real Estate vă propune spre închiriere o hală nouă construită, situată în zona Aeroport / Giarmăta - Vii. Hala este construită din panouri sandwich de 15 cm pe structura de metal, având beton elicopterizat, trei căi de acces pietonale și una auto. Compartimentarea interioară este făcută din ...

885 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 56 mp, Uzinelor - Oradea
5

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 EUR/mp ...

56 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 110 mp, Calea Clujului - Oradea
5

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Calea Clujului, Oradea.Preţul chiriei este de 4 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de ...

110 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 500 mp, Uzinelor - Oradea
6

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

500 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu
6

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu

COD: DC Vă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Cauaceu.Prețul chiriei este de 1000€, negociabil.La preluarea imobilului, se percepe valoarea cumulată a unei (1) chirii lunare, ...

210 m2

Cauaceu, Bihor

Antony Estate | Hala Industriala, Depozit, Atelier, de inchiriat,Str. Uzinelor, Oradea
4

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 7,00 EURO/mp (parcarea este inclusa in acest pret)Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă totala ...

598 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Industriala, Depozit - 2032 mp, Calea Clujului - Oradea
12

COD: FAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mici, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

2,032 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Hala Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp
6
1

Hala Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp

ID intern: 6484 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere o hala pretabila pentru depozitare in incinta Metrom, cartierul Astra. Hala are o suprafata de aprox.200 mp Dispune de o baie de servici Exista doua usi de acces pietonal si o usa de incarcare - descarcare Pretul este de 7 euro mp + TVA Pentru ...

203 m2

astra, Brasov, Brasov

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP
8

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP

ID INTERN -6048 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere o Hala in suprafata de 540 mp, intr-o zona foarte buna, cu acces facil la Centura Brasovului. Aceasta se afla intr-un imobil singur in curte, iar inchirierea se face de pe persoana juridica. Compartimentarea acesteia este in felul urmator: ...

540 m2

stupini, Brasov, Brasov

Hale ptr chirie SC total1000 mp , birouri 200 mp, curent capacit.mare , Zona Centura-Metro
16
2

Dau Hale in chirie , cu suprafete diferite , 300 , 400 , 200, 250 mp , birouri 200 mp , toate pe etaj , birou mic de 40 mp , pe parter , bune pentru productie diferita , capacitate mare de curent trifazic posibilitate reconversie si pentru depozite sau alte activitati .Hala 400 mp -1200 E luna -etaj ...

1,000 m2

Centura, Oradea, Bihor

Hala noua, prima inchiriere! De inchiriat HALA in Targoviste - zona Altex Aleea Manastirii.
5