Promovat
Spațiu industrial Parc Uta - 167 mp utili
11

Spațiu industrial Parc Uta - 167 mp utili

RE/MAX va propune spre inchiriere o hala industriala cu o suprafata utila de 167mp situata in Parcul Industrial Uta 1. Spatiul este compus din hala propriu zisa, 2 birouri si grup sanitar. Inaltimea halei este de 6.5m si dimensiunile usii sunt 2.5m x 2.5m. Caracteristici: - acces individual si curte; - ...

167 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Hale industriale 2 x 1920mp DN1 de inchiriat la 3.9 euro mp neg.
17
1

Agentia Perfect Imobiliare va propune pentru inchiriere 2 hale pe structura metalica,in suprafata utila de 1920 mp fiecare (24 x 80 x 6 m H), cu teren afferent in suprafata de 25000 mp,la 1 km de DN1 si 10 km de PLoiesti. Amplasare: DJ 215,intrarea din DN1 catre Liliesti (Baicoi),langa fabrica Wetterbest, ...

3,840 m2

Baicoi, Prahova

Promovat
0% Comision-Inchiriere  2 hale noi zona Bascov la DN 7C
15
2

0% Comision-Inchiriere 2 hale noi zona Bascov la DN 7C

0% Comision-Halele se pot inchiria impreuna sau separat . Inchiriere 2 hale noi cu o suprafață totala de 1800 mp., respectiv prima in suprafata totala de 671 mp, iar a doua in suprafata totala de 1133 mp., deservite de un teren betonat in totalitate, cu o suprafata de 3231 mp si o deschidere de 85m ...

1,750 m2

Bascov, Arges

Promovat
Spațiu industrial Parc Uta 1 - 227 mp utili
7
1

Spațiu industrial Parc Uta 1 - 227 mp utili

RE/MAX va propune spre inchiriere o hala industriala cu o suprafata utila de 227mp situata in Parcul Industrial Uta 1. Spatiul este compus din hala propriu zisa, un birou si grup sanitar. Inaltimea halei este de 6.5m si dimensiunile usii sunt 2.5. x 3m. Caracteristici: -acces individual si curte -curent ...

227 m2

UTA, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 56 mp, Uzinelor - Oradea
5

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 EUR/mp ...

56 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 110 mp, Calea Clujului - Oradea
5

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Calea Clujului, Oradea.Preţul chiriei este de 4 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de ...

110 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 500 mp, Uzinelor - Oradea
6

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

500 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu
6

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu

COD: DC Vă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Cauaceu.Prețul chiriei este de 1000€, negociabil.La preluarea imobilului, se percepe valoarea cumulată a unei (1) chirii lunare, ...

210 m2

Cauaceu, Bihor

Antony Estate | Hala Industriala, Depozit, Atelier, de inchiriat,Str. Uzinelor, Oradea
4

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 7,00 EURO/mp (parcarea este inclusa in acest pret)Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă totala ...

598 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Industriala, Depozit - 2032 mp, Calea Clujului - Oradea
12

COD: FAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mici, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

2,032 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Hala Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp
6
1

Hala Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp

ID intern: 6484 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere o hala pretabila pentru depozitare in incinta Metrom, cartierul Astra. Hala are o suprafata de aprox.200 mp Dispune de o baie de servici Exista doua usi de acces pietonal si o usa de incarcare - descarcare Pretul este de 7 euro mp + TVA Pentru ...

203 m2

astra, Brasov, Brasov

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP
8

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP

ID INTERN -6048 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere o Hala in suprafata de 540 mp, intr-o zona foarte buna, cu acces facil la Centura Brasovului. Aceasta se afla intr-un imobil singur in curte, iar inchirierea se face de pe persoana juridica. Compartimentarea acesteia este in felul urmator: ...

540 m2

stupini, Brasov, Brasov

Hale ptr chirie SC total1000 mp , birouri 200 mp, curent capacit.mare , Zona Centura-Metro
16
2

Dau Hale in chirie , cu suprafete diferite , 300 , 400 , 200, 250 mp , birouri 200 mp , toate pe etaj , birou mic de 40 mp , pe parter , bune pentru productie diferita , capacitate mare de curent trifazic posibilitate reconversie si pentru depozite sau alte activitati .Hala 400 mp -1200 E luna -etaj ...

1,000 m2

Centura, Oradea, Bihor

Hala noua, prima inchiriere! De inchiriat HALA in Targoviste - zona Altex Aleea Manastirii.
5