Promovat
0% Comision-Inchiriere  2 hale noi zona Bascov la DN 7C
15
2

0% Comision-Inchiriere 2 hale noi zona Bascov la DN 7C

0% Comision-Halele se pot inchiria impreuna sau separat . Inchiriere 2 hale noi cu o suprafață totala de 1800 mp., respectiv prima in suprafata totala de 671 mp, iar a doua in suprafata totala de 1133 mp., deservite de un teren betonat in totalitate, cu o suprafata de 3231 mp si o deschidere de 85m ...

1,750 m2

Bascov, Arges

Promovat
Spatiu comercial de inchiriat Aradul Nou
20

Spatiu comercial de inchiriat Aradul Nou

Spațiu comercial de închiriat situat pe strada Constituitiei in Aradul Nou, într-o clădire amplasată pe colț, cu două fronturi stradale, oferind vizibilitate foarte bună și acces facil. Proprietatea este potrivită pentru multiple activități, precum sală de evenimente, producție, showroom sau alte activități ...

250 m2

Aradul Nou, Arad, Arad

Promovat
Inchiriere - Hala 200 mp - Strada Unirii, Galati, langa Shopping City
9

Va propunem spre inchiriere o hala moderna, construita in anul 2017, situata strategic pe strada Unirii, colt cu strada Bucovinei, in imediata apropiere a Shopping City Galati. Proprietatea se remarca printr-o structura metalica solida si pereti tip sandwich, oferind conditii excelente pentru diverse ...

200 m2

Bd. Cosbuc, Galati, Galati

Promovat
Hala 500 MP - Calea Torontalului - Toate Utilitatile -Acces auto - Sistem Video - 6 Euro   MP
12
1

Hala 500 MP - Calea Torontalului - Toate Utilitatile -Acces auto - Sistem Video - 6 Euro MP

CGC Consulting & Real Estate va propune spre inchiriere o hala industriala, situata in zona Torontalului, acesta se afla la o distanta de 200 de metri fata de strada principala ( Calea Torontalului ), astfel iesirea catre autostrada A1 ( Timisoara - Arad ), Vama Cenad, sau intrarea in orasul Timisoara ...

500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez hala metalica Focsani Soseaua de Ceuntura drum national European E85 2

Inchiriez hala metalica Focsani Soseaua de Ceuntura drum national European E85

Hala este situata pe Calea Moldovei 10, Focsani, Vrancea in cadru unui complex indutrial - comercial. Destinatia principala este de depozitare, in funcite de posibiliate se poate adapta si pentru alte destinatii. Suprafata totala a halei este 590 mp si mai e disponibil 2000 mp. Pentru mai multe detalii ...

590 m2

Focsani, Vrancea

Hala de inchiriat 150 mp Tinca Bihor
3

Hala de inchiriat 150 mp Tinca Bihor

Inchiriez pe termen lung 150 mp hala situata in loc. Tinca, in zona semicentrala. (cu posibilitate de extindere a suprafetei) de hala. Ideala pentru depozitare, activitati de productie, comert etc. Se poate inchiria si suprafață mai mică. Proprietatea dispune de toate utilitatile. Acces TIR din drum ...

70 m2

Tinca, Bihor

Inchiriez hala productie - depozitare - logistica | Sag
9
1

Inchiriez hala productie - depozitare - logistica | Sag

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre inchiriere o hala industriala pentru productie, depozitare, logistica, service auto etc. in localitatea Sag directia Parta, jud. Timis Pozitionata strategic pe ...

1,100 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez hala Parta - Sag 300-1100mp
6

Inchiriez hala Parta - Sag 300-1100mp

1,100 m2

Timisoara, Timis

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 56 mp, Uzinelor - Oradea
5

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 EUR/mp ...

56 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 110 mp, Calea Clujului - Oradea
5

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Calea Clujului, Oradea.Preţul chiriei este de 4 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de ...

110 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 500 mp, Uzinelor - Oradea
6

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

500 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu
6

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu

COD: DC Vă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Cauaceu.Prețul chiriei este de 1000€, negociabil.La preluarea imobilului, se percepe valoarea cumulată a unei (1) chirii lunare, ...

210 m2

Cauaceu, Bihor

Antony Estate | Hala Industriala, Depozit, Atelier, de inchiriat,Str. Uzinelor, Oradea
4

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 7,00 EURO/mp (parcarea este inclusa in acest pret)Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă totala ...

598 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Industriala, Depozit - 2032 mp, Calea Clujului - Oradea
12

COD: FAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mici, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

2,032 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Hala Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp
6
1

Hala Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp

ID intern: 6484 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere o hala pretabila pentru depozitare in incinta Metrom, cartierul Astra. Hala are o suprafata de aprox.200 mp Dispune de o baie de servici Exista doua usi de acces pietonal si o usa de incarcare - descarcare Pretul este de 7 euro mp + TVA Pentru ...

203 m2

astra, Brasov, Brasov

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP
8

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP

ID INTERN -6048 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere o Hala in suprafata de 540 mp, intr-o zona foarte buna, cu acces facil la Centura Brasovului. Aceasta se afla intr-un imobil singur in curte, iar inchirierea se face de pe persoana juridica. Compartimentarea acesteia este in felul urmator: ...

540 m2

stupini, Brasov, Brasov

Hale ptr chirie SC total1000 mp , birouri 200 mp, curent capacit.mare , Zona Centura-Metro
16
2

Dau Hale in chirie , cu suprafete diferite , 300 , 400 , 200, 250 mp , birouri 200 mp , toate pe etaj , birou mic de 40 mp , pe parter , bune pentru productie diferita , capacitate mare de curent trifazic posibilitate reconversie si pentru depozite sau alte activitati .Hala 400 mp -1200 E luna -etaj ...

1,000 m2

Centura, Oradea, Bihor

Hala noua, prima inchiriere! De inchiriat HALA in Targoviste - zona Altex Aleea Manastirii.
5