Promovat
Spațiu industrial de închiriat 770 m² – zona Aradul Nou
3

Spațiu industrial de închiriat 770 m² – zona Aradul Nou

RE/MAX Dynamic vă propune spre închiriere un spațiu industrial situat în zona Aradul Nou, pe Calea Timișorii. Proprietatea are următoarele caracteristici: • Suprafață utilă: 700 mp • Posibilitate de reclamă: se poate monta banner pe fațadă • Locuri de parcare disponibile în curte • Destinații multiple: ...

250 m2

Aradul Nou, Arad, Arad

Promovat
Spațiu industrial de 1,421mp + 103 mp birouri - LANGA AEROPORT BRASOV
6

Incantata de cunostinta, Iolanda Dragomir, consultant imobiliar Remax Orizont, va prezint: Structura halei este realizată pe stâlpi masivi din beton armat, cu armături din oțel de rezistență, concepute pentru a suporta sarcini industriale ridicate și utilizare pe termen lung. Hala are o suprafață generoasă ...

1,421 m2

IAR, Ghimbav, Brasov

Promovat
Spațiu industrial Parc Uta 1 - 420 mp utili
6

Spațiu industrial Parc Uta 1 - 420 mp utili

RE/MAX va propune spre inchiriere o hala industriala cu o suprafata utila de 420mp situata in Parcul Industrial Uta 1. Aceasta este compusa dintr-un spatiu de birou, toaleta si hala propriu zisa. Inaltimea halei este de 4.8 metri si dimensiunile usii de intrare sunt 2m x 2m. Caracteristici: -curent ...

420 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Spațiu industrial, 440mp de închiriat în zona Uzina 2!
5

Spațiu industrial, 440mp de închiriat în zona Uzina 2!

Hala industrială modernizată – 440 mp – acces TIR – utilități complete. Disponibil spre închiriere spațiu industrial funcțional și eficient, situat la parter, cu o suprafață totală de 440 mp, ideal pentru depozitare, producție ușoară, logistică sau activități comerciale. Hala dispune de toate utilitățile ...

440 m2

Uzina 2, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Spatiu de depozitare 524 mp - Sanandrei
8
1

COMISION 0% Spatiu de depozitare 524 mp - Sanandrei

Spatiu depozitare 524 mp, zona Sanandrei Foxfort propune de inchiriat spatiu de depozitare de 524 mp, situat la asfalt, cu acces facil pentru TIR si auto. Proprietatea este compartimentata in doua incaperi: o zona principala de depozitare si un birou de 30 mp dotat cu aer conditionat. Include baie proprie ...

524 m2

Sanandrei, Timis

Hala industriala premium cu birouri moderne – 500 mp utili, Timisoara
20
2

Hala industriala premium cu birouri moderne si acces TIR – Timisoara, zona Lidl Torontal. Foxfort propune spre inchiriere o hala industriala moderna, potrivita pentru activitati de productie, depozit logistic sau showroom, situata in Timisoara, zona Lidl Torontal. Detalii proprietate: • Suprafata utila: ...

500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Inchiriez 2 hale industriale lipite, 800 mp total, Giarmata
4

Inchiriez 2 hale industriale lipite, 800 mp total, Giarmata

Inchiriez 2 hale industriale lipite, 800 mp total, Giarmata. Foxfort propune spre inchiriere 2 hale industriale lipite, fiecare cu suprafata de 400 mp, cu posibilitatea de inchiriere atat impreuna, cat si separat. Imobilul este situat in Giarmata si beneficiaza de utilitati esentiale pentru desfasurarea ...

800 m2

Giarmata, Timis

Inchiriez hala productie - depozitare - logistica | Sag
9
1

Inchiriez hala productie - depozitare - logistica | Sag

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre inchiriere o hala industriala pentru productie, depozitare, logistica, service auto etc. in localitatea Sag directia Parta, jud. Timis Pozitionata strategic pe ...

1,100 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez hala Parta - Sag 300-1100mp
6

Inchiriez hala Parta - Sag 300-1100mp

1,100 m2

Timisoara, Timis

Hală industrială de închiriat-581mp utili-Depozitare Productie, etc
4

Oferim spre închiriere o hală industrială modernă, cu suprafața de 581 mp, ideală pentru activități de depozitare sau producție, situată într-un parc industrial cu infrastructură completă, în Municipiul Alexandria, în zona industriala. Caracteristici tehnice: Suprafață totală: 581 mp Dimensiuni: ...

581 m2

Alexandria, Teleorman

HALA MODERNA 70 MP | AER CONDITIONAT | 3 PARCARI INCLUSE | P-TA 1 MAI-CLUJANA
18
1

Oferim spre inchiriere spatiu tip hala/depozit situat intr-o zona foarte accesibila din Cluj-Napoca, P-ta 1 Mai - Clujana, ideal pentru activitati comerciale, depozitare, atelier sau productie de mica amploare. Spatiul se preda exact asa cum se vede in poze, este complet finisat, modern si pregatit ...

70 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 56 mp, Uzinelor - Oradea
5

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 EUR/mp ...

56 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 110 mp, Calea Clujului - Oradea
5

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Calea Clujului, Oradea.Preţul chiriei este de 4 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de ...

110 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu
6

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu

COD: DC Vă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Cauaceu.Prețul chiriei este de 1000€, negociabil.La preluarea imobilului, se percepe valoarea cumulată a unei (1) chirii lunare, ...

210 m2

Cauaceu, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 500 mp, Uzinelor - Oradea
6

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

500 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala Industriala, Depozit, Atelier, de inchiriat,Str. Uzinelor, Oradea
4

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 7,00 EURO/mp (parcarea este inclusa in acest pret)Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă totala ...

598 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Industriala, Depozit - 2032 mp, Calea Clujului - Oradea
12

COD: FAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mici, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

2,032 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Hală industrială NOUĂ de vânzare sau închiriere
5
6

Hală industrială NOUĂ de vânzare sau închiriere

Hala metalică NOUĂ cu destinație INDUSTRIALĂ PRODUCȚIE și DEPOZIT în ACTE cu TOATE NORMELE EUROPENE în vigoare. Poate fi transformată și în hala frigorifică, deoarece panourile de pereți și acoperiș sunt de 80 mm grosime. Structura este din profil H 140mm,panouri sandwich PIR (ANTIFOC ) cu o grosime ...

4 EUR/m2 | 250 m2

Focsani, Vrancea

Salvează căutarea