Hala de inchiriat
10

Hala de inchiriat

B-North Real Estate vă prezintă spre închiriere o hală industrială modernă, cu o suprafață totală de 730 mp, ideală pentru diverse activități comerciale și industriale. Spațiul este foarte bine compartimentat și dispune de 2 intrări separate, 2 birouri, vestiar și 2 grupuri sanitare, oferind funcționalitate ...

280 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Hale industriale 2 x 1920mp DN1 de inchiriat la 3.9 euro mp neg.
17
1

Agentia Perfect Imobiliare va propune pentru inchiriere 2 hale pe structura metalica,in suprafata utila de 1920 mp fiecare (24 x 80 x 6 m H), cu teren afferent in suprafata de 25000 mp,la 1 km de DN1 si 10 km de PLoiesti. Amplasare: DJ 215,intrarea din DN1 catre Liliesti (Baicoi),langa fabrica Wetterbest, ...

3,840 m2

Baicoi, Prahova

Promovat
De inchiriat - Hala 388 mp + birouri, teren 760 mp  - Centura, Galati
6
2

De inchiriat - Hala 388 mp + birouri, teren 760 mp - Centura, Galati

Agentia imobiliara Mag Invest intermediaza inchirierea unui spatiu industrial tip hala (fosta spalatorie auto) impreuna cu spatiile de birouri aferente , pozitionat pe Drumul de Centura, intr-o zona cu vad format si vizibilitate comerciala maxima, langa Bulrom Gaz. detalii - suprafata hala mare 252 ...

388 m2

Vest, Galati, Galati

Promovat
Spațiu industrial Parc Uta 1 - 333 mp
8
1

Spațiu industrial Parc Uta 1 - 333 mp

RE/MAX va propune spre inchiriere o hala industriala cu o suprafata de 333mp situata in Parcul Industrial Uta 1. Spatiul este compus din hala propriu zisa, 2 spatii de birou de 17mp respectiv, 19mp si un grup sanitar. Inaltimea halei este de 7.32m si dimensiunile usii sunt 2 x 2.5 metri. Caracteristici: -acces ...

333 m2

UTA, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vacanță,Spațiu comercial producție, depozit,casa de locuit
10
8

CITESTE BINE ANUNTUL INAINTE DE A SUNA!!! .Teren intravilan curții construcții în Tătăranu 4600mp cu o clădire SPAȚIU COMERCIAL PRODUCȚIE , NECESITĂ RENOVARE din cărămidă de 95 mp plus 2 magazii și un garaj intabulate in cartea funciară. Utilități curent 220 V și apă (fântână), stâlp cu suport pentru ...

160 m2

Tataranu, Vrancea

Hală industrială NOUĂ de vânzare sau închiriere
5
6

Hală industrială NOUĂ de vânzare sau închiriere

Hala metalică NOUĂ cu destinație INDUSTRIALĂ PRODUCȚIE și DEPOZIT în ACTE cu TOATE NORMELE EUROPENE în vigoare. Poate fi transformată și în hala frigorifică, deoarece panourile de pereți și acoperiș sunt de 80 mm grosime. Structura este din profil H 140mm,panouri sandwich PIR (ANTIFOC ) cu o grosime ...

4 EUR/m2 | 250 m2

Focsani, Vrancea

Hală metalică industrială NOUĂ, vânzare sau închiriere cu destinație producție și depozit
3
6

4 EUR/m2 | 250 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
HALA  PRODUCTIE 3500MP//ZONA BEREASCA
15
1

HALA PRODUCTIE 3500MP//ZONA BEREASCA

SPARK EXPERT IMOB va prezinta un spatiu industrial. Inchiriere hala cu birouri, 3400 mp, in Ploiesti, cartier Bereasca, avand ca vecinatati si puncte de interes: Dedeman, Artsani, Afi Palace, magazine, statii pentru mijloace de transport in comun. Spatiul este compartimentat in 3 hale, ateliere, ...

3,500 m2

Bereasca, Ploiesti, Prahova

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 56 mp, Uzinelor - Oradea
5

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 EUR/mp ...

56 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 110 mp, Calea Clujului - Oradea
5

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Calea Clujului, Oradea.Preţul chiriei este de 4 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de ...

110 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 500 mp, Uzinelor - Oradea
6

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

500 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu
6

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu

COD: DC Vă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Cauaceu.Prețul chiriei este de 1000€, negociabil.La preluarea imobilului, se percepe valoarea cumulată a unei (1) chirii lunare, ...

210 m2

Cauaceu, Bihor

Antony Estate | Hala Industriala, Depozit, Atelier, de inchiriat,Str. Uzinelor, Oradea
4

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 7,00 EURO/mp (parcarea este inclusa in acest pret)Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă totala ...

598 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Industriala, Depozit - 2032 mp, Calea Clujului - Oradea
12

COD: FAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mici, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

2,032 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Hala Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp
6
1

Hala Spatiu de depozitare Metrom | 7 euro + TVA mp

ID intern: 6484 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere o hala pretabila pentru depozitare in incinta Metrom, cartierul Astra. Hala are o suprafata de aprox.200 mp Dispune de o baie de servici Exista doua usi de acces pietonal si o usa de incarcare - descarcare Pretul este de 7 euro mp + TVA Pentru ...

203 m2

astra, Brasov, Brasov

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP
8

HALA DE INCHIRIAT, 540 MP

ID INTERN -6048 REGIS Imobiliare va propune spre inchiriere o Hala in suprafata de 540 mp, intr-o zona foarte buna, cu acces facil la Centura Brasovului. Aceasta se afla intr-un imobil singur in curte, iar inchirierea se face de pe persoana juridica. Compartimentarea acesteia este in felul urmator: ...

540 m2

stupini, Brasov, Brasov

Hala noua, prima inchiriere! De inchiriat HALA in Targoviste - zona Altex Aleea Manastirii.
5

Inchiriere hala industriala in Targoviste, zona Aleea Manastirii Dealu. * suprafata de 520 mp. * spatiu pentru depozit sau birouri. * usa pietonala + 2 usi sectionale mari de 4,5 m inaltime si 3 metri latime. * posibilitatea parcare si acces camion. * grupuri sanitare cu apa si fosa septica. ...

520 m2

Targoviste, Dambovita

Inchiriez hala(spatiu) productie depozitare
10
2

Inchiriez hala(spatiu) productie depozitare

Situat in incinta Progresul SA,având o suprafață de 80m2,curent 220v 380v,parcare,acces tir.