Promovat
Spatii depozitare/industriale centura Bucuresti acces rapid A0
4

Terra Estate - primul pas catre acasa! Reprezentare exclusiva! Va propunem pentru inchiriere spatii excelent pozitionate intre centura Bucuresti si autostrada A0 cu acces rapid in ambele sensuri. Acces TIR H minim 5,20 m. Flexibilitate in amenajarea spatiului. Se pot inchiria suprafete de minim 500 ...

500 m2

Afumati, Ilfov

Promovat
Hala cu acces tir,  300 MP Mosnita noua
4

Hala cu acces tir, 300 MP Mosnita noua

Apostu Estate va propune spre inchiriere hala industriala situata in Mosnita Noua, ideala pentru diverse activitati comerciale sau de productie. Panouri sandwich de 6 cm, atat pentru pereti, cat si pentru acoperis. Incalzirea se poate realiza in functie de preferintele chiriasului, existand disponibilitate ...

300 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Hală industrială de închiriat   680 mp utili nivel, zonă Valea Seacă   Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca
2

Hală industrială de închiriat 680 mp utili nivel, zonă Valea Seacă Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Hală industrială de închiriat 680 mp utili nivel, zonă Valea Seacă Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca | 30 locuri de parcare | Lift marfă | Acces TIR | Panouri fotovoltaiceEDIL Florești vă propune spre închiriere o hală industrială complet funcțională, situată în Cluj-Napoca, în zona Valea Seacă Dâmbul ...

1,360 m2

Dambu Rotund, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Spațiu industrial de închiriat 1.600mp - 9.000mp în Hală - Iasi (Vest)
10

Va propunem spre inchiere un spatiu industrial modern, clasa A foarte bine amplasat in zona de Vest a Iașului (intrarea principală) în parcul industrial Miroslava, avand acces rapid catre Centura Iasi, precum si catre viitoarea Autostrada A8 Spatiul industrial este flexibil si se pot inchiria suprafete ...

1,600 m2

Bratuleni, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez 2 hale industriale lipite, 800 mp total, Giarmata
4

Inchiriez 2 hale industriale lipite, 800 mp total, Giarmata

Inchiriez 2 hale industriale lipite, 800 mp total, Giarmata. Foxfort propune spre inchiriere 2 hale industriale lipite, fiecare cu suprafata de 400 mp, cu posibilitatea de inchiriere atat impreuna, cat si separat. Imobilul este situat in Giarmata si beneficiaza de utilitati esentiale pentru desfasurarea ...

800 m2

Giarmata, Timis

Inchiriez hala productie - depozitare - logistica | Sag
9
1

Inchiriez hala productie - depozitare - logistica | Sag

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre inchiriere o hala industriala pentru productie, depozitare, logistica, service auto etc. in localitatea Sag directia Parta, jud. Timis Pozitionata strategic pe ...

1,100 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez hala Parta - Sag 300-1100mp
6

Inchiriez hala Parta - Sag 300-1100mp

1,100 m2

Timisoara, Timis

Hală industrială de închiriat-581mp utili-Depozitare Productie, etc
4

Oferim spre închiriere o hală industrială modernă, cu suprafața de 581 mp, ideală pentru activități de depozitare sau producție, situată într-un parc industrial cu infrastructură completă, în Municipiul Alexandria, în zona industriala. Caracteristici tehnice: Suprafață totală: 581 mp Dimensiuni: ...

581 m2

Alexandria, Teleorman

HALA MODERNA 70 MP | AER CONDITIONAT | 3 PARCARI INCLUSE | P-TA 1 MAI-CLUJANA
18
1

Oferim spre inchiriere spatiu tip hala/depozit situat intr-o zona foarte accesibila din Cluj-Napoca, P-ta 1 Mai - Clujana, ideal pentru activitati comerciale, depozitare, atelier sau productie de mica amploare. Spatiul se preda exact asa cum se vede in poze, este complet finisat, modern si pregatit ...

70 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 56 mp, Uzinelor - Oradea
5

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 EUR/mp ...

56 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 110 mp, Calea Clujului - Oradea
5

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Calea Clujului, Oradea.Preţul chiriei este de 4 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de ...

110 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu
6

Antony Estate | Hala de inchiriat, In Cauaceu

COD: DC Vă propunem spre închiriere în exclusivitate o Hală aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Cauaceu.Prețul chiriei este de 1000€, negociabil.La preluarea imobilului, se percepe valoarea cumulată a unei (1) chirii lunare, ...

210 m2

Cauaceu, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 500 mp, Uzinelor - Oradea
6

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

500 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala Industriala, Depozit, Atelier, de inchiriat,Str. Uzinelor, Oradea
4

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 7,00 EURO/mp (parcarea este inclusa in acest pret)Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă totala ...

598 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Industriala, Depozit - 2032 mp, Calea Clujului - Oradea
12

COD: FAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mici, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

2,032 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Hală industrială NOUĂ de vânzare sau închiriere
5
6

Hală industrială NOUĂ de vânzare sau închiriere

Hala metalică NOUĂ cu destinație INDUSTRIALĂ PRODUCȚIE și DEPOZIT în ACTE cu TOATE NORMELE EUROPENE în vigoare. Poate fi transformată și în hala frigorifică, deoarece panourile de pereți și acoperiș sunt de 80 mm grosime. Structura este din profil H 140mm,panouri sandwich PIR (ANTIFOC ) cu o grosime ...

4 EUR/m2 | 250 m2

Focsani, Vrancea

Hală metalică industrială NOUĂ, vânzare sau închiriere cu destinație producție și depozit
3
6

4 EUR/m2 | 250 m2

Focsani, Vrancea

Casă de vacanță,Spațiu comercial producție, depozit,casa de locuit
10
8

CITESTE BINE ANUNTUL INAINTE DE A SUNA!!! .Teren intravilan curții construcții în Tătăranu 4600mp cu o clădire SPAȚIU COMERCIAL PRODUCȚIE , NECESITĂ RENOVARE din cărămidă de 95 mp plus 2 magazii și un garaj intabulate in cartea funciară. Utilități curent 220 V și apă (fântână), stâlp cu suport pentru ...

160 m2

Tataranu, Vrancea

Salvează căutarea