Hala industriala

Promovat
Proprietate logistică închiriată   6.400 mp | Bolintin Deal (A1)
10
1

Proprietate logistică închiriată 6.400 mp | Bolintin Deal (A1)

Oportunitate de investiție în una dintre cele mai active zone logistice din proximitatea Bucureștiului. Proprietatea este amplasată strategic în Bolintin Deal, cu acces direct din Autostrada A1, într-un hub consacrat pentru logistică și distribuție. Chirie actuală: 25.000 EUR lună (gross) Potențial ...

0 EUR/m2 | 6,500 m2

Bolintin-Deal, Giurgiu

Promovat
VANZARE INCHIRIERE HALA INDUSTRIALA, S= 560mp, pod+teren 278mp, Zona Crisan!
12
3

Agentia Ritz Imobiliare va ofera spre vanzare inchiriere, IN EXCLUSIVITATE, o Hala de productie in suprafata de 560mp+ pod pe toata suprafata constructiei, cu toate avizele la zi, amplasata pe un teren in suprafata totala de 653mp in zona Crisan din Mun. Slatina ! Proprietatea este compusa din: - Se ...

446 EUR/m2 | 560 m2

crisan, Slatina, Olt

Promovat
Hala premium Rosu-Chiajna, 150 mp utili, 250 mp teren
6

Hala premium Rosu-Chiajna, 150 mp utili, 250 mp teren

Descopera o oportunitate rara de investitie intr-o zona in plina dezvoltare, Rosu-Chiajna. EBA REAL ESTATE va propune spre vanzare o hala premium, ideala pentru companii care cauta un spatiu modern, eficient si versatil, pregatit pentru desfasurarea unei game variate de activitati comerciale sau industriale. Proprietatea ...

1860 EUR/m2 | 150 m2

Rosu, Ilfov

Promovat
Hală 4200 mp în Apahida | 6 rampe TIR | lângă Aeroport Cluj
6

Hală 4200 mp în Apahida | 6 rampe TIR | lângă Aeroport Cluj

Hală industrială în Apahida, poziție excelentă pentru logistică depozitare, aproape de aeroport și cu acces rapid la centură. Structură realizată, autorizatie de construire valabila-fara intarzieri administrative. 4200 mp warehouse 11.700 mp teren înălțime utila 11 m platforma betonata 4000mp ...

595 EUR/m2 | 4,200 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spațiu industrial de 400mp de vânzare
15

Spațiu industrial de 400mp de vânzare

Proprietate industrială – oportunitate exclusivă în comuna Girov Vă prezentăm spre vânzare o proprietate industrială cu poziționare strategică, situată în comuna Girov, ideală pentru dezvoltarea sau extinderea unei afaceri de succes. Amplasată direct la șosea, proprietatea beneficiază de acces facil ...

175 EUR/m2 | 400 m2

Girov, Neamt

Complex industrial modern, acces dublu, potential apreciabil, Valea Crisului, Sfantu Gheorghe
15
1

Comision cumparator: 0%. ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare un complex industrial in localitatea Valea Crisului,Sfantu Gheorghe. Bine ati venit la o oportunitate deosebita in lumea imobiliara industriala: o hala semidivizata in 4+ spatii propusa spre vanzare intr-o ...

223 EUR/m2 | 1,341 m2

Valea Crisului, Covasna

Vand atelier   fabricuta mobila
9

Vand atelier fabricuta mobila

Vand atelier fabricuta mobila. Teren: cca.2.900 mp. Locatie: cabina portar, hala productie pe 2 nivele, suprafata construita la sol 915 mp, etaj 915 mp, 200 mp spatiu deschis dar acoperit pe teren. Inaltime utila parter hala cca.3 m. Racord electric, apa, canal, gaz, rezervoare de apa subterana, ...

367 EUR/m2 | 1,800 m2

Sangeorgiu de Mures, Mures

Hala 450mp
8
7

Hala 450mp

Hala pe structura metalica si panouri sandvich cu o suprafata de 450mp,construita pe un teren intravilan de 5000mp in satul Ungheni,com Raucesti. Racordata la retea electrica trifazica, doua fose septice, apa potabila. Se poate folosi ca ferma agricola, spatiu de productie sau depozitare.cu posibilitate ...

176 EUR/m2 | 454 m2

Ungheni, Neamt

Hala Depozit-Productie sau Service Auto
5

Hala Depozit-Productie sau Service Auto

Hala 70 m X 22 m cu h 7 m 5 construit 1997 425 000 EUR negociabil 277 EUR m2 Vrancea, Focsani Vezi pe hartă Valabil din 5 5 2 PM Specificații Suprafata utila 1533 m2 Descriere Hala ce se preteaza la depozitare , productie , prestari diverse servicii ii prezent cu destinatie siloz de depozitare ...

247 EUR/m2 | 1,722 m2

Mandresti-Munteni, Vrancea

Vând hală și teren intravilan lângă Castelul de Apa Mangalia
5
5

Vând hală cu amprenta la sol 120mp și birou la etaj 16mp la stadiul de autorizație de construire amplasată pe un teren de 1000mp lângă Castelul de Apa la 50m de DJ391 ieșirea din Mangalia spre Albești. Nr cadastral 112666. Utilitățile in apropierea terenului. Terenul deține proiect si avize . Terenul ...

515 EUR/m2 | 136 m2

Mangalia, Constanta

Teren si hala 42.000 mp + zona administrativa la 7 minute de Fagaras
11
1

Doresti sa achizionezi un teren cu hala in apropiere de constructia autostrazii Sibiu - Fagaras la 7 minutea de orasul Fagaras? Vrei o afacerea cu oportunitate de amortizare intr-un timp foarte scurt al investitiei? Aceasta oportunitate unica in zona Fagarasului este exact ce trebuie la momentul Pe ...

443 EUR/m2 | 700 m2

Dridif, Brasov

Promovat
Hala industriala de vanzare cu teren de 12000 mp Bradu Sibiu
13

Va propunem spre vanzare hala industriala cu spatiu de birou destinata oricarui domeniu de activitate, intr-o constructie de tip hala, fabricata din panouri sandwich, cu o suprafata totala utila de 500 mp, din care birouri la parter 100 mp si un apartament de locuit la etaj de 100 mp. Poate avea si alta ...

1198 EUR/m2 | 500 m2

Sibiu, Sibiu

Oportunitate de investitie! Fabrica de mobilier complet functionala!
20
3

Vanzare fabrica complet echipata pentru productia de mobila, canapele si tapiterie – SRL inclus! Oferim spre vanzare o fabrica de mobila, canapele si tapiterie complet operationala, ideala pentru investitori sau companii interesate de extinderea portofoliului in sectorul de productie de mobilier. Proprietatea ...

567 EUR/m2 | 1,500 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Ferma cu teren agricol de vanzare in Nadlac
20
3

Ferma cu teren agricol de vanzare in Nadlac

OAZĂ DE LINIȘTE LA DOAR 4 KM DE NĂDLAC judetul Arad FERMĂ DE VÂNZARE + TEREN AGRICOL – 150.000 EUR NEGOCIABIL FĂRĂ COMISION DE LA CUMPĂRĂTOR! – 0723 080 776 – Rucsandra Lucea – Imobiliare Nadlac Descoperă o proprietate complet utilată și gata de exploatat, ideală pentru traiul la țară sau pentru o ...

222 EUR/m2 | 676 m2

Nadlac, Arad

GRAJD + un TEREN INTRAVILAN de vanzare in Nadlac
9
2

GRAJD + un TEREN INTRAVILAN de vanzare in Nadlac

OPORTUNITATE UNICĂ ÎN NĂDLAC! Se accepta si SCHIMB cu TEREN AGRICOL! GRAJD + TEREN INTRAVILAN DE VÂNZARE! PREȚ – 38.000€! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Sună acum pentru detalii! 0723 080 776 Rucsandra Lucea – Imobiliare Nădlac Locație: Cartierul Viile Vechi, Str. Fermierul de Est, Nădlac GRAJD: ...

120 EUR/m2 | 318 m2

Nadlac, Arad

Teren de vanzare 8380 mp cu anexa de 1538 mp in Mohu judet Sibiu
1
1

Descoperiti oportunitatea perfecta pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra in Mohu, judetul Sibiu! Acest spatiu industrial generos, cu o suprafata utila de 1282 mp si o suprafata totala de 1538 mp, reprezinta un punct de plecare ideal pentru orice antreprenor sau investitor vizionar. Aceasta proprietate ...

296 EUR/m2 | 1,282 m2

Mohu, Sibiu

Vând hala strada Transilvaniei
3

Vând hala strada Transilvaniei

Vand hala pe strada Transilvaniei(comat)suprafață construita 1300mp și 2300mp teren.Pret 590.000 euro

454 EUR/m2 | 1,300 m2

Buzau, Buzau

Cladire Industriala
2
6

Cladire Industriala

Cladire Industrial de 2200 mp, total cu teren mp 3180. Constructie din piatra si beton. In interior birouri, bai, dressing si loc pentru culoare. Este dotata cu curent electric 220-380, sistem de apa, si caldura.

173 EUR/m2 | 2,200 m2

Zalau, Salaj

Promovat
BAZA INDUSTRIALA IN CONSTANTA
20
2

BAZA INDUSTRIALA IN CONSTANTA

Constanta, zona Industriala – baza industriala compusa din teren platforma betonata in suprafata de 10165 mp si 2979 mp construiti impartiti in 5 cladiri dupa cum urmeaza: C1 – eurohala cu suprafata construita de 1088 mp – hala depozitare/productie cu spatii de birouri, grupuri sanitare si spatiu de ...

Zona Industriala, Constanta, Constanta

Vând hală 700 mp și teren in Vladimirescu 200000 euro
5
1

Vând hală 700 mp și teren in Vladimirescu 200000 euro

Vând hală 700 mp, având 500 mp teren betonat în jurul ei și 7500 mp teren nebetonat, în incinta fostului Combinat Chimic Vladimirescu. Hala este ideală pentru producție, depozit, servicii, etc.

286 EUR/m2 | 700 m2

Vladimirescu, Arad

Hala industriala de 576 mp de vanzare - zona Giarmata
9

Hala industriala de 576 mp de vanzare - zona Giarmata

Hala industriala 576 mp | Teren 1.444 mp | Zona Nord Timisoara | Acces TIR | Foxfort propune spre vanzare doua hale industriale situata in zona de nord a Timisoarei, langa centura de Nord, cu acces rapid catre autostrada (6 km pana la intrarea pe A1) si principalele artere ale orasului. Hala are ...

807 EUR/m2 | 576 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Proprietate industrială premium cu infrastructură energetică completă
8

Silvis Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate industrială unică, concepută pentru activități de producție, logistică sau investiție, amplasată strategic în zona industrială a Timișoarei, cu acces facil către autostrada A1 și coridoarele europene de transport. Această oportunitate investițională ...

1528 EUR/m2 | 1,800 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Comision 0% De vanzare - Fabrica de Apa Minerala - Sacosu Mare - ID V5551
8
3

ID intern: V5551 Fabrica de apa minerala, de vanzare in Sacosu Mare. Foxfort va propune spre vanzare o fabrica cu linie de imbuteliere apa minerala construita in anul 2009, alimentata de 1 izvor de apa minerala corbogazoasa, situat pe terenul proprietatii, teren imprejmuit. Izvorul are capacitatea ...

1100 EUR/m2 | 1,000 m2

Sacosu Mare, Timis