Promovat
Spațiu comercial stradal de preluat   Floreasca | 20 mp |

Spațiu comercial stradal de preluat Floreasca | 20 mp |

Oportunitate rară de preluare a unui spațiu comercial situat stradal în zona Floreasca, cu vizibilitate foarte bună și trafic pietonal constant. Suprafață: aproximativ 20 mp Poziționare stradală expunere excelentă Zonă premium, cu clienți activi și putere de cumpărare Spațiul este în stare foarte ...

20 m2

Floreasca, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Hala cu acces tir,  300 MP Mosnita noua
4

Hala cu acces tir, 300 MP Mosnita noua

Apostu Estate va propune spre inchiriere hala industriala situata in Mosnita Noua, ideala pentru diverse activitati comerciale sau de productie. Panouri sandwich de 6 cm, atat pentru pereti, cat si pentru acoperis. Incalzirea se poate realiza in functie de preferintele chiriasului, existand disponibilitate ...

300 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Spatiu industrial de inchiriat/vanzare/ 2052mp/ Zona Ernei
10

Spatiu industrial de inchiriat/vanzare/ 2052mp/ Zona Ernei

TLB Imobiliare vă oferă spre vânzare spațiu industrial situat în zona industrială Ernei, cu acces direct la strada Gării. Detalii proprietate: Suprafață teren aferentă cotei părți: 2.052 mp Suprafață hală : 1.061 mp Hala este potrivită pentru depozitare, producție sau comerț en-gros Posibilitate ...

1 EUR/m2 | 1,061 m2

Dumbravioara, Mures

Promovat
Apartament 4 camere, spatiul firmei TALE de langa Parcul Ioanid
13
1

Un sediu cu poveste, în inima Bucureștiului Pe strada Dumbrava Roșie, una dintre cele mai frumoase străzi ale Bucureștiului, la numărul 3, se află o vilă istorică impunătoare. Aceasta oferă afacerii dumneavoastră un sediu de excepție, gard în gard cu Parcul Ioanid, într-o zonă exclusivistă, încărcată ...

83 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Hala Industriala, Depozit - 2032 mp, Calea Clujului - Oradea
12

COD: FAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mici, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

2,032 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Aliementatie publica - Rogerius
14
1

Vă propunem spre închiriere un Spatiu comercial aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Rogerius pe strada Bulevardul Stefan Cel Mare - Oradea.Caracteristicile imobilului:- Suprafață totală utilă 100 m²;- 4 Încăperi;- 2 Grupuri ...

100 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate I Chirie Spatiu Comercial Prima Universitatii, Oradea
6
1

COD: PNVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, Birou, Salon, Cabinet de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Prima universitatii - Oradea.Imobilul este amplasat la Parterul imobilului.Caracteristicile spațiului:- Suprafață ...

60 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea
6

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 250 EUR fără TVA (302 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

20 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea
10
2

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, birou, salon de inchiriat la casă pe două nivele, individuală , aflată in zona Iosia - Oradea.Casa are o suprafaţă construită de 192 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 160 mp, 80 mp ...

160 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea
6
1

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 350 EUR fără TVA (423 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

32 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea
2

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea

COD: FBVă propunem spre închiriere o cladire de Birouri de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat UltraCentral - Oradea.Atentie, sunt disponibile diferite suprafete. Caracteristicile spațiului:- Suprafațe birouri incepand de la 171 m²;- Podea ...

171 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

închiriez: caut ASOCIAT   :spatiu comercial 52 mp
3
9

închiriez: caut ASOCIAT :spatiu comercial 52 mp

închiriez spațiu comercial 52mp pe Str Brancoveanu nr 1 colț cu 16 decembrie TIMISOARA .Pret negociabil

77 m2

Timisoara, Timis

Dau in chirie Hala , SC-circa 350 mp , noua, ocupabila
6
4

Dau in chirie Hala , SC-circa 350 mp , noua, ocupabila

Dau in chirie Hala circa 350 mp , Zona Borsului , din structura usoara , buna depozit , imediat ocupabila , loc parcare , usa acces automata , .Pret 3 E mp neg

350 m2

Oradea, Bihor

Închiriez spațiu comercial
1
1

Închiriez spațiu comercial

Închiriez spațiu comercial Vladimirescu centru vitrine mari încălzire gaz alarmă curent trifazic parcare auto amenajată open space se poate configura după dorință