Promovat
Inchieire 178mp - spatiu depozitare sau birouri - etaj 1- Sos Industriilor
10

Inchiriem in Sectorul 2 un spatiu generos, bine compartimentat, situat la etajul 1 si dotat cu grup sanitar. Ideal pentru birouri sau activitati de depozitare usoara. Acces excelent atat pentru autoturisme, cat si pentru vehicule de mare tonaj, inclusiv TIR. Service charge 1,5euro/mp+tva. Disponibil ...

178 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Clădire de birouri Micalaca pe principală, vad si vizibilitate sporită
20
1

RE/MAX Dynamic va ofera spre inchiriere o clădire modernă, cu fațadă din sticlă, situată în cartierul Micalaca – pe stradă principală, într-o zonă cu trafic intens și vad comercial foarte bun. Cladirea este ideală pentru: birouri, clinică medicală, showroom, sediu firmă sau diverse reprezentanțe. Detalii ...

192 m2

Micalaca, Arad, Arad

Promovat
Spațiu comercial de inchiriat- Topolniței
5
1

Spațiu comercial de inchiriat- Topolniței

Închiriez spațiu comercial situat în Drobeta Turnu Severin, str Topolniței Nr. 4, suprafață utilă 17,49 mp compus dintr-o cameră, hol și baie. Spatiul este prevăzut cu copertină și lampă de iluminat exterioare cu senzori și sistem de alarmare. Pretul este de 230 Euro lună negociabil. La prima închiriere ...

18 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A
15

Spatiu Comercial Multifunctional Banat-CLASA A

Fosta Scoala de Limbi Straine aceasta cladire cu o suprafata de 250 mp, va asteapta sa continuati acest frumos proiectul sau sa o folositi in proiectul la care visati. Situata intr-un loc privilegiat cu acces atat auto cat si pietonal aceasta proprietate este inconjurata de servicii esentiale, scoli ...

255 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Hala Industriala, Depozit, Atelier, de inchiriat,Str. Uzinelor, Oradea
4

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 7,00 EURO/mp (parcarea este inclusa in acest pret)Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă totala ...

598 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu comercial ultracentral de închiriat - Zona Piata Unirii - Oradea
15

COD: DCVă propunem spre închiriere un Spațiu comercial/Birou/Salon/Cabinet, aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona ultracentrală - Oradea.Caracteristicile spațiului: - Suprafață totală utilă 155 m²; - 7 încăperi; ...

155 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial, Alimentatie publica, Zona Ultracentrala, Oradea
7
1

COD: SBVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, aflat într-o zonă de maxim interes,situat în zona Centrala - Oradea.Spatiul comercial se preteaza pentru activitate de alimentatie publica avand destinatia incadrata in CF si toate avizele necesareImobilul este amplasat ...

200 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Central
4

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Central

COD: SBVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, aflat într-o zonă de maxim interes,situat în zona Centrala - Oradea.Imobilul este amplasat la Parterul imobilului.Caracteristicile spațiului:- Suprafață totală utilă 40 m²;- Acces facil ...

40 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Ultracentral - Zona Teatrul Regina Maria
13
1

COD: AAVă propunem spre închiriere un spațiu ultracentral, în Casa Poynar, clădire monument istoric, înscrisă în Oradea Heritage, ideal pentru birouri juridice, IT, comerciale, consultanță, cabinete medicale, sedii de firme, aflată în Oradea, ...

128 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Industriala, Depozit - 2032 mp, Calea Clujului - Oradea
12

COD: FAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mici, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

2,032 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Aliementatie publica - Rogerius
14
1

Vă propunem spre închiriere un Spatiu comercial aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Rogerius pe strada Bulevardul Stefan Cel Mare - Oradea.Caracteristicile imobilului:- Suprafață totală utilă 100 m²;- 4 Încăperi;- 2 Grupuri ...

100 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate I Chirie Spatiu Comercial Prima Universitatii, Oradea
6
1

COD: PNVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, Birou, Salon, Cabinet de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Prima universitatii - Oradea.Imobilul este amplasat la Parterul imobilului.Caracteristicile spațiului:- Suprafață ...

60 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea
6

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 250 EUR fără TVA (302 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

20 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea
10
2

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, birou, salon de inchiriat la casă pe două nivele, individuală , aflată in zona Iosia - Oradea.Casa are o suprafaţă construită de 192 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 160 mp, 80 mp ...

160 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea
6
1

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 350 EUR fără TVA (423 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

32 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Salvează căutarea