Promovat
Inchiriez birou SAD , etaj 1 cu lift, parcare
4
1

Inchiriez birou SAD , etaj 1 cu lift, parcare

Inchiriez birou , in cladire mixta de spatii comerciale, birouri si locuinte la intersectia Splaiul Nistrului cu strada Dacilor (la podul din Piata Badea Cartan). Deasupra de magazinul Profi. Suprafata 52 mp, doua incaperi , etaj 1 cu lift. Tot etajul e de birouri SAD .Acces in parcare privata gratuita. ...

52 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Hală industrială 420 mp Otopeni | Rampe TIR | ISU | Acces DN1 & Centură
20

B-North Real Estate vă propune spre închiriere o hală industrială modernă, cu suprafață totală de aproximativ 2.000 mp, compartimentabilă în spații mai mici, ideale pentru companii care au nevoie de depozitare, logistică, distribuție, producție ușoară sau showroom cu zonă de birouri. Proprietatea este ...

420 m2

Otopeni, Ilfov

Promovat
Spațiu comercial de închiriat la mansarda
8

Spațiu comercial de închiriat la mansarda

RE/MAX Dynamic va propune spre inchiriere un spatiu comercial la mansarda , ideal pentru beauty studio, saloane de cosmetica sau activitati creative . Amenajat in stil contemporan, spatiul beneficiaza de lumina naturala , compartimentare eficienta, si un ambient intim, perfect pentru activitati care ...

155 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Ture in cabinet medical de inchiriat in incinta DENOVOCLINIC
15
3

Cabinet medical de inchiriat in Timisoara in incinta DENOVOCLINIC. FOXFORT propune in exclusivitate spre inchiriere cabinet medical situat pe strada Emanoil Gojdu, nr. 4. Suprafata cabinetului este de aproximativ 21,23 mp. Imobilul este utilat conform DSP si ofera urmatoarele: - fiecare cabinet este ...

21 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Antony Estate | Spatiu comercial de inchiriat - Zona Al. Cazaban - Oradea
4
1

COD: DCVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, pretabil pentru Birou, Salon, Cabinet, Consultanta, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Al. Cazaban - Oradea.Imobilul este amplasat la Parterul imobilului cu acces din zona pietonala.Caracteristicile spațiului:- ...

22 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala Industriala, Depozit, Atelier, de inchiriat,Str. Uzinelor, Oradea
4

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 7,00 EURO/mp (parcarea este inclusa in acest pret)Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă totala ...

598 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial, Alimentatie publica, Zona Ultracentrala, Oradea
7
1

COD: SBVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, aflat într-o zonă de maxim interes,situat în zona Centrala - Oradea.Spatiul comercial se preteaza pentru activitate de alimentatie publica avand destinatia incadrata in CF si toate avizele necesareImobilul este amplasat ...

200 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu comercial ultracentral de închiriat - Zona Piata Unirii - Oradea
15

COD: DCVă propunem spre închiriere un Spațiu comercial/Birou/Salon/Cabinet, aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona ultracentrală - Oradea.Caracteristicile spațiului: - Suprafață totală utilă 155 m²; - 7 încăperi; ...

155 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Ultracentral - Zona Teatrul Regina Maria
13
1

COD: AAVă propunem spre închiriere un spațiu ultracentral, în Casa Poynar, clădire monument istoric, înscrisă în Oradea Heritage, ideal pentru birouri juridice, IT, comerciale, consultanță, cabinete medicale, sedii de firme, aflată în Oradea, ...

128 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Central
4

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Central

COD: SBVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, aflat într-o zonă de maxim interes,situat în zona Centrala - Oradea.Imobilul este amplasat la Parterul imobilului.Caracteristicile spațiului:- Suprafață totală utilă 40 m²;- Acces facil ...

40 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Industriala, Depozit - 2032 mp, Calea Clujului - Oradea
12

COD: FAVă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mici, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

2,032 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Aliementatie publica - Rogerius
14
1

Vă propunem spre închiriere un Spatiu comercial aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Rogerius pe strada Bulevardul Stefan Cel Mare - Oradea.Caracteristicile imobilului:- Suprafață totală utilă 100 m²;- 4 Încăperi;- 2 Grupuri ...

100 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea
6
1

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 350 EUR fără TVA (423 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

32 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea
6

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 250 EUR fără TVA (302 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

20 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea
10
2

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, birou, salon de inchiriat la casă pe două nivele, individuală , aflată in zona Iosia - Oradea.Casa are o suprafaţă construită de 192 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 160 mp, 80 mp ...

160 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Salvează căutarea