Promovat
Spațiu de birouri de 310mp de închiriat în zona 1 Mai
17

Spațiu de birouri de 310mp de închiriat în zona 1 Mai

Vă oferim spre închiriere un spațiu de birouri modern, renovat inedit și într-o zonă căutată și liniștită a Bucureștiului. Bulevardul Ion MIhalache ascunde zone în care gălăgia urbană nu are ce căuta. Aceasta este una dintre ele. Este un loc foarte potrivit pentru a vă desfășura activitatea în liniște, ...

310 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Închiriere spațiu comercial 78 mp| zona Cugir
8

Închiriere spațiu comercial 78 mp| zona Cugir

Spațiu de închiriat – 78 mp – ideal pentru cabinete sau activități comerciale – Cugir PRIME Imobiliare oferă spre închiriere un spațiu generos de 78 mp, situat în Cugir, potrivit pentru diverse tipuri de activități precum coafor, salon de înfrumusețare, cabinete medicale, birouri sau alte servicii. Spațiul ...

78 m2

Cugir, Alba

Promovat
Spatiu comercial central la subsol
9

Spatiu comercial central la subsol

Apostu Estate va prezinta spre inchiriere un spatiu comercial situat la subsolul unui imobil din zona ultracentrala, beneficiind de o vizibilitate excelenta si acces direct din strada. Proprietatea dispune de o suprafata utila de aproximativ 80 mp, compartimentata eficient pentru a permite adaptarea ...

80 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
Spațiu comercial, Municipiul Târgu Jiu
6

Spațiu comercial, Municipiul Târgu Jiu

Vă propunem spre închiriere un spațiu comercial cu o suprafață utilă de aproximativ de 1200 mp situat într-o locație centrală, în apropiere de Piața Centralǎ a Municipiului Târgu Jiu, pe Calea Severinului. Această amplasare strategică oferă o vizibilitate excelentă și acces facil către principalele ...

1,200 m2

central, Targu Jiu, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Antony Estate I Chirie Spatiu Comercial Prima Universitatii, Oradea
6
1

COD: PNVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, Birou, Salon, Cabinet de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Prima universitatii - Oradea.Imobilul este amplasat la Parterul imobilului.Caracteristicile spațiului:- Suprafață ...

60 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial de inchiriat, Aliementatie publica - Rogerius
14
1

Vă propunem spre închiriere un Spatiu comercial aflat într-o zonă de maxim interes, situat în zona Rogerius pe strada Bulevardul Stefan Cel Mare - Oradea.Caracteristicile imobilului:- Suprafață totală utilă 100 m²;- 4 Încăperi;- 2 Grupuri ...

100 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea
6

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 250 EUR fără TVA (302 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

20 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea
10
2

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, birou, salon de inchiriat la casă pe două nivele, individuală , aflată in zona Iosia - Oradea.Casa are o suprafaţă construită de 192 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 160 mp, 80 mp ...

160 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea
6
1

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 350 EUR fără TVA (423 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

32 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea
2

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea

COD: FBVă propunem spre închiriere o cladire de Birouri de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat UltraCentral - Oradea.Atentie, sunt disponibile diferite suprafete. Caracteristicile spațiului:- Suprafațe birouri incepand de la 171 m²;- Podea ...

171 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Inchiriez spatiu
8
8

Inchiriez spatiu

Va propunem spre inchiriere un spatiu de birouri sau de locuit compus din: 3 camere, 1 baie , 1 bucatarie si 1 hol, situat pe strada Tudor Neculai cu o suprafata de 70,34 mp la etaj 1 . Dotat cu centrala termica incalzire pe calorifere, energie electrica , gaz, apa si canalizare. Spatiul este renovat ...

70 m2

Aleea%252bTudor%252bNeculai, Iasi, Iasi

închiriez: caut ASOCIAT   :spatiu comercial 52 mp
3
9

închiriez: caut ASOCIAT :spatiu comercial 52 mp

închiriez spațiu comercial 52mp pe Str Brancoveanu nr 1 colț cu 16 decembrie TIMISOARA .Pret negociabil

77 m2

Timisoara, Timis