Promovat
Zona industriala Hala Noua,ideala depozitare zona logistica.
11

Agentia Acord imobiliar va ofera spre inchiriere o hala cu suprafata totala de 252 mp, se poate inchiria si jumatate 126 mp, inaltimea halei este 6 m. Constructia este tip panouri sandwish, cu sapa elicopterizata, cu curent trifazic si monofazic, Paza 24/24 fizic cat si video, curte generoasa. Usa de ...

250 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Spațiu industrial de 1,300mp de închiriat în zona Astra
7

Spațiu industrial de 1,300mp de închiriat în zona Astra

Spațiu industrial situat într-o hală cu structură din beton armat pe stâlpi și grinzi, având o înălțime utilă de aproximativ 6,4 m până sub grindă, adecvat pentru activități de producție, depozitare sau logistică. Din suprafața totală a halei este delimitat un spațiu de aproximativ 1300 mp, realizat ...

1,300 m2

Astra, Brasov, Brasov

Promovat
De Inchiriat Cabinet Stomatologic
13

De Inchiriat Cabinet Stomatologic

Se oferă spre închiriere cabinet stomatologic situat în Piatra Neamț, pe Strada Mihai Eminescu, într-o zonă accesibilă și ușor de găsit. Cabinetul se închiriază exact ca în poze, complet mobilat și utilat, pregătit pentru desfășurarea activității medicale. Spațiul este amenajat modern, curat și bine ...

45 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Hala 450 mp Sanicolaul
4

Hala 450 mp Sanicolaul

Oferim spre închiriere hală industrială de 450 mp, ideală pentru producție, depozitare sau alte activități comerciale. Detalii: ✅ Suprafață hală: 450 mp ✅ Birouri: 30 mp ✅ Grup sanitar inclus ✅ Acces facil pentru camioane și utilaje ✅ Utilități disponibile

450 m2

Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea
10
2

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, birou, salon de inchiriat la casă pe două nivele, individuală , aflată in zona Iosia - Oradea.Casa are o suprafaţă construită de 192 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 160 mp, 80 mp ...

160 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Depozit, Atelier - 30 mp, Uzinelor - Oradea
3
2

Vă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,5 EUR/mp + TVA.La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu de 0,7 ...

30 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea
6
1

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 350 EUR fără TVA (423 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

32 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea
2

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea

COD: FBVă propunem spre închiriere o cladire de Birouri de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat UltraCentral - Oradea.Atentie, sunt disponibile diferite suprafete. Caracteristicile spațiului:- Suprafațe birouri incepand de la 171 m²;- Podea ...

171 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Inchiriez spatiu
8
8

Inchiriez spatiu

Va propunem spre inchiriere un spatiu de birouri sau de locuit compus din: 3 camere, 1 baie , 1 bucatarie si 1 hol, situat pe strada Tudor Neculai cu o suprafata de 70,34 mp la etaj 1 . Dotat cu centrala termica incalzire pe calorifere, energie electrica , gaz, apa si canalizare. Spatiul este renovat ...

70 m2

Aleea%252bTudor%252bNeculai, Iasi, Iasi

închiriez: caut ASOCIAT   :spatiu comercial 52 mp
3
9

închiriez: caut ASOCIAT :spatiu comercial 52 mp

închiriez spațiu comercial 52mp pe Str Brancoveanu nr 1 colț cu 16 decembrie TIMISOARA .Pret negociabil

77 m2

Timisoara, Timis