Promovat
Spatiu comercial 130mp utili, Decebal - Scala
8

Spatiu comercial 130mp utili, Decebal - Scala

Spaiu comercial in suprafata de 130 de mp utili, ideal pentru orice activitate economica sau birouri, disponibil de la 15.01.2026

130 m2

decebal, Oradea, Bihor

Promovat
Spațiu comercial de închiriat, zona ultracentrală, Oradea
4

Spațiu comercial de închiriat, zona ultracentrală, Oradea

Am plăcerea sa vă ofer spre închiriere un spațiu comercial, amplasat la parterul noului ansamblu rezidențial Cuza Residence, situat într-o locație ultracentrală a Oradiei, la doar câteva minute de Piața Unirii. Imobilul a fost edificat în anul 2023 cu materiale de cea mai bună calitate, o clădire cu ...

102 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Spațiu comercial de închiriat 70 mp, în zona Universității
11

Spațiu comercial de închiriat 70 mp, în zona Universității

Vă oferim spre închiriere un spațiu comercial premium, conceput special pentru afaceri care își doresc să inspire încredere, rafinament și profesionalism încă de la prima întâlnire. Situat într-un cartier nou al orașului, pe strada Ceyrat , la parterul unei clădiri noi, spațiul beneficiază de acces ...

70 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Spațiu de birouri, De Închiriat, Ultracentral
12

Spațiu de birouri, De Închiriat, Ultracentral

Vă propunem spre închiriere un spațiu de birouri cu o locație de excepție și anume Parcul Traian, vis-a-vis de Școala Generală Oltea Doamna. Imobilul este situat într-o curte interioară cu barieră și dispune de 2 locuri de parcare. Are o suprafață de 85mp construiți, 65,8mp utili și este compus din 2 ...

66 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea
6
1

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 350 EUR fără TVA (423 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

32 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea
6

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 250 EUR fără TVA (302 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

20 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea
10
2

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, birou, salon de inchiriat la casă pe două nivele, individuală , aflată in zona Iosia - Oradea.Casa are o suprafaţă construită de 192 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 160 mp, 80 mp ...

160 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea
2

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea

COD: FBVă propunem spre închiriere o cladire de Birouri de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat UltraCentral - Oradea.Atentie, sunt disponibile diferite suprafete. Caracteristicile spațiului:- Suprafațe birouri incepand de la 171 m²;- Podea ...

171 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Spa #539;ii comerciale noi de  #238;nchiriat str. Tudor Vladimirescu - bloc nou Urbana 3
19

Spa #539;ii comerciale noi de #238;nchiriat str. Tudor Vladimirescu - bloc nou Urbana 3

Spatii comerciale premium de inchiriat ndash; Str. Tudor Vladimirescu, bloc nou Urbana 3, langa Penny Oportunitate excelenta pentru afacerea ta! Iti oferim spatii comerciale moderne, situate la parterul unui bloc nou (Urbana 3), amplasat strategic pe strada Tudor Vladimirescu, in imediata apropiere ...

78 m2

iosia, Oradea, Bihor

Hale industriale de inchiriat – Oradea, langa Parcul Industrial I
20

Hale industriale de inchiriat ndash; Oradea, langa Parcul Industrial I Acces rapid la autostrada | Suprafete intre 251 si 525 mp Se inchiriaza hale industriale moderne, in cadrul unui parc logistic privat, cu acces controlat, situat in imediata apropiere a orasului Oradea. Spatiile sunt potrivite pentru ...

255 m2

Oradea, Bihor

Salon Barber & Beauty Premium de inchiriat in Oradea
7

Salon Barber & Beauty Premium de inchiriat in Oradea

Elite Estates va propune spre inchiriere un spatiu comercial premium, situat in cartierul Nufarul la parterul unui bloc nou, amenajat complet pentru desfasurarea activitatilor de barber shop, coafor si servicii beauty premium. Spatiul este gandit pana la cele mai mici detalii pentru a oferi confort atat ...

42 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Salon lux de inchiriat in cartierul Nufarul, Oradea
9

Salon lux de inchiriat in cartierul Nufarul, Oradea

Elite Estates va propune spre inchiriere un spatiu comercial premium, situat la parterul unui bloc nou, amenajat complet pentru desfasurarea activitatilor de barber shop, coafor si servicii beauty de lux. Spatiul este gandit pana la cele mai mici detalii pentru a oferi confort atat clientilor, cat si ...

40 m2

Nufarul, Oradea, Bihor

Inchiriere spatiu comercial   Zona Oncea, vis-a-vis de Mega Image
3

Inchiriere spatiu comercial Zona Oncea, vis-a-vis de Mega Image

Oportunitate excelenta pentru afacerea ta. Spatiu comercial strategic, cu vad intens pietonal si auto, situat in zona Oncea, perfect vizibil din strada. Locatie premium vis-a-vis de Mega Image. Trafic pietonal si auto intens. Posibilitate parcare in zona. Utilitatile sunt incluse! Ideal pentru: Magazin ...

90 m2

Oradea, Bihor

inchiriez parcare subterana Iosia Onestilor - bloc T6
10
1

inchiriez parcare subterana Iosia Onestilor - bloc T6

* suprafata: 14,8 mp * acces prin telecomanda * parcarea beneficiaza de supraveghere video permanenta * pret: 300 lei luna

15 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 90 mp, Uzinelor - Oradea
8
3

COD: FAVă propunem spre închiriere în exclusivitate un spaţiu pentru depozit, atelier aflat într-o zonă de maxim interes, situată pe strada Uzinelor, Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA - 315 EUR fără TVA - (4,17 EUR/mp ...

90 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Spatiu comercial B-dul Stefan cel  Mare
10
1

Spatiu comercial B-dul Stefan cel Mare

Proprietar persoana fizica, inchiriez spatiu comercial pe b-dul Stefan cel Mare nr 41 ,vad excelent , vis-a-vis de Penny , la parter de bloc , acces direct din strada , parcare chiar in fata , vizibilitate foarte buna , zona cu trafic intens . Spatiu este ideal pentru activitati comerciale , birouri ...

54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Salvează căutarea