Promovat
Spatiu Comercial Premium | Vad Exceptional | Bulevardul Nufarul 85
8
2

UP IMOBILIARE ofera spre inchiriere in exclusivitate un spatiu comercial deosebit, situat intr-o zona cu trafic pietonal si auto intens, pe Bulevardul Nufarul nr. 85, langa Piata Nufarul. Caracteristici: Suprafata utila totala: 104,50mp Fatada vitrata pe toata lungimea spatiului, oferind vizibilitate ...

105 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
Saptiu de birou 200mp utili, mobilat, Cantemir
16

Saptiu de birou 200mp utili, mobilat, Cantemir

Spatiu de birouri in suprafata de 200 de mp utili, mobilat, dispune de grupuri sanitare si chicineta, terasa, imediat ocupabil.

200 m2

cantemir, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Spatiu comercial de inchiriat - Zona Al. Cazaban - Oradea
4
1

COD: DCVă propunem spre închiriere un Spatiu comercial, pretabil pentru Birou, Salon, Cabinet, Consultanta, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Al. Cazaban - Oradea.Imobilul este amplasat la Parterul imobilului cu acces din zona pietonala.Caracteristicile spațiului:- ...

22 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Promovat
Spatiu de birouri, 160mp utili, zona Cantemir
20

Spatiu de birouri, 160mp utili, zona Cantemir

Spatiu de birouri in suprafata de 160 de mp, cu posibilitate de extindere cu inca 53mp utili (parter) si 104mp utili (etajul 3), daca se doreste. Cladire de birouri constructie 2025, cu partea de incalzire/climatizare complet automatizata pe fiecare nivel. Imediat ocupabila.

160 m2

cantemir, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea
6
1

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 32 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 350 EUR fără TVA (423 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

32 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea
6

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 20 mp, Nufarul - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Ogorului, Nufaru, Oradea.Preţul chiriei este de 250 EUR fără TVA (302 EUR cu TVA inclus).Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă ...

20 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 51 mp, Ultracentral - Oradea
7

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Republicii, Ultracentral, Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 51 mp;- 1 Cameră;- 1 Baie cu cabină de duș;- 1 Zonă de bucătărie;- ...

51 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea
10
2

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 80 mp, Iosia - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un spatiu comercial, birou, salon de inchiriat la casă pe două nivele, individuală , aflată in zona Iosia - Oradea.Casa are o suprafaţă construită de 192 mp, iar suprafaţa utilă a acesteia este de 160 mp, 80 mp ...

160 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea
4

Antony Estate | Chirie Sp Comercial 44 mp, Decebal - Oradea

COD: FRVă propunem spre închiriere un Birou de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat zona Decebal - Oradea.Caracteristicile biroului:- Suprafaţă utilă totală 44 mp;- 1 Camera;- Grup Sanitar comun.La preluarea imobilului, se percepe valoarea ...

44 m2

decebal, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 220 mp, Calea Clujului - Oradea
12
2

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Atentie! Se pot inchiria si suprafete mai mari, diferite compartimentari si preturi!Preţul chiriei este de 2,00 EUR/mp EUR fără ...

220 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit - 17 mp, Calea Clujului - Oradea
1

COD: FAVă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 4,11 EUR/mp EUR fără TVA, 70 EUR fără TVA (4,89 EUR/mp - 83,30 EUR cu TVA inclus).La preţul ...

17 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 65 mp, Calea Clujului - Oradea
9
2

Vă propunem spre închiriere un Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe Calea Clujului - Oradea.Preţul chiriei este de 2,50 EUR/mp EUR fără TVA, 162 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă de serviciu ...

65 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Chirie Hala Depozit, Atelier - 218 mp, Uzinelor - Oradea
9
1

Vă propunem spre închiriere o Hală, Depozit de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat pe strada Uzinelor - Oradea.Preţul chiriei este de 3,50 EUR/mp EUR fără TVA, 763 EUR fără TVA La preţul acesta se adaugă o taxă ...

218 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Hala de inchiriat, Depozit, Sanmartin 5 KM de Oradea
10
1

COD: AAVă propunem spre închiriere o Hală Industrială, Depozit aflată într-o zonă de maxim interes, situată în Comuna Sanmartin, 5 KM de Oradea.Prețul chiriei este de 7,20 €/m² € - 1.800 €.Caracteristicile imobilului:- Suprafață ...

250 m2

Sanmartin, Bihor

Antony Estate | Birou central, de inchiriat - Zona Ultracentrala - Oradea
7

COD: DCVă propunem spre închiriere un spațiu birou ultracentral, în Oradea, Zona Teatrului, Ady Endre, ideal pentru birouri juridice, comerciale, IT, consultanță, sediu de firma. Acest spațiul este la parterul clădirii cu o suprafaţă utilă totală ...

40 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea
2

Antony Estate | Birouri de inchiriat, UltraCentral, Oradea

COD: FBVă propunem spre închiriere o cladire de Birouri de Închiriat, aflat într-o zonă de maxim interes, situat UltraCentral - Oradea.Atentie, sunt disponibile diferite suprafete. Caracteristicile spațiului:- Suprafațe birouri incepand de la 171 m²;- Podea ...

171 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Dau in chirie Hala , SC-circa 350 mp , noua, ocupabila
6
4

Dau in chirie Hala , SC-circa 350 mp , noua, ocupabila

Dau in chirie Hala circa 350 mp , Zona Borsului , din structura usoara , buna depozit , imediat ocupabila , loc parcare , usa acces automata , .Pret 3 E mp neg

350 m2

Oradea, Bihor

Hale ptr chirie SC total1000 mp , birouri 200 mp, curent capacit.mare , Zona Centura-Metro
16
2

Dau Hale in chirie , cu suprafete diferite , 300 , 400 , 200, 250 mp , birouri 200 mp , toate pe etaj , birou mic de 40 mp , pe parter , bune pentru productie diferita , capacitate mare de curent trifazic posibilitate reconversie si pentru depozite sau alte activitati .Hala 400 mp -1200 E luna -etaj ...