Spatiu comercial

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Spatiu comercial Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 4 camere, spatiul firmei TALE de langa Parcul Ioanid
13
1

Apartament 4 camere, spatiul firmei TALE de langa Parcul Ioanid

Un sediu cu poveste, în inima Bucureștiului Pe strada Dumbrava Roșie, una dintre cele mai frumoase străzi ale Bucureștiului, la numărul 3, se află o vilă istorică impunătoare. Aceasta oferă afacerii dumneavoastră un sediu de excepție, gard în gard cu Parcul Ioanid, într-o zonă exclusivistă, încărcată ...

20 EUR/m2 | 83 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Spatiu comercial central P-ta Avram Iancu  ideal cabinet, birou, showroom sau servicii profesionale
6
2

Spatiu comercial central P-ta Avram Iancu ideal cabinet, birou, showroom sau servicii profesionale

Ofer spre inchiriere spatiu comercial central ( Arad, piata Avram Iancu ). Se compune din spatiu de vanzare, hol de trecere, spatiu de depozitare si baie, suprafata utila fiind de 70mp. Spatiul mai dispune de un subsol de 40 mp, cu incalzire si de 1,9m inaltime. Doua intrari, una din piata Avram Iancu, ...

9 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
Închiriere spațiu comercial ULTRACENTRAL, Zona Victoriei pietonal
10

Închiriere spațiu comercial ULTRACENTRAL, Zona Victoriei pietonal

Spații comerciale - închiriere - clădire ultracentrală - strada Tudor Vladimirescu - zonă cu flux pietonal ridicat pe tot parcursul zilei! Domina Imobiliare îți propune spre închiriere două spații comerciale situate într-o clădire ultracentrală de pe strada Tudor Vladimirescu, într-o zonă cu flux pietonal ...

10 EUR/m2 | 131 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
NOU! Sp. comercial de inchiriat ST=186 mp, zona Sc. Nr. 2!
10
1

NOU! Sp. comercial de inchiriat ST=186 mp, zona Sc. Nr. 2!

OFERTA EXCLUSIVA RITZ IMOBILIARE ! Ideal pentru restaurant pizzerie, cafenea pub, salon infrumusetare, reprezentanta bar, fast food, BIROURI,sediu bancar, cabinete medicale analize, supermarket, casa de pariuri, Casino, etc.! Ritz ...

9 EUR/m2 | 161 m2

ultracentral, Slatina, Olt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat Spatiu Ultracentral DEVA - Bd. Decebal
1
8

De inchiriat Spatiu Ultracentral DEVA - Bd. Decebal

Ofer pentru inchiriere spatiu comercial in DEVA pe Bd. Decebal , vitrina la bulevard , zona ultracentrala , vad comercial foarte bun , zona magazine auto-moto S=24mp amenajat , contorizat . pret : 28 euro mp NEGOCIABIL pentru cei hotarati .

1 EUR/m2 | 24 m2

Deva, Hunedoara

Se închiriază-Spațiu comercial
4
1

Se închiriază-Spațiu comercial

Se închiriază Spațiu comercial situat pe str Făgărașului 2A,renovat complet,in suprafață de 100m2.

0 EUR/m2 | 700 m2

Resita, Caras-Severin

Inchiriere spatiu comercial pentru birouri, cabinete, salon etc in Ploiesti, Cantacuzino
9

Inchiriere spatiu comercial pentru birouri, cabinete, salon etc in Ploiesti, Cantacuzino

Agentia imobiliara ZARIS RENT IMOB va ofera spre inchiriere un spatiu intr-un imobil din Ploiesti, zona Cantacuzino, regim de inaltime P+E+M, constructie 2008, imbunatatita in 2024, Su 150 mp, optional mobilat si utilat. Compartimentare: parter: o camera, grup sanitar, chicineta, hol, casa scarii; ...

5 EUR/m2 | 150 m2

Cantacuzino, Ploiesti, Prahova

Dr.FelixTitulescuB.MantaVictoriei Parter16mp Camera+Chicineta+GrSanitar Proprietar
10
6

Dr.FelixTitulescuB.MantaVictoriei Parter16mp Camera+Chicineta+GrSanitar Proprietar

Adresa: Scarlatescu 27-29 sector 1 parter 16 mp camera + chicineta + grup sanitar nu are front stradal. accesul se face printr o curte care functioneaza ca terasa unei cafenele se preteaza pentru: birou, salon, showroom, alte activitati, eventual locuinta cladire functiune mixta: locuinte, birouri, ...

19 EUR/m2 | 16 m2

Sector 1, Bucuresti

Închiriere spațiu comercial - 215 mp, vizibilitate stradală, str. Narciselor
10

Închiriere spațiu comercial - 215 mp, vizibilitate stradală, str. Narciselor

Spațiu comercial de închiriat – zonă în dezvoltare, Strada Narciselor Domina Imobiliare propune spre închiriere spațiu comercial situat în strada Narciselor, într-o zonă cu interes comercial ridicat și în continuă dezvoltare, cu acces direct și vizibilitate din strada principală intens circulată. Imobilul ...

7 EUR/m2 | 215 m2

Targu Jiu, Gorj

Spatiu comercial 84 mp cu vitrina si 4 locuri de parcare de inchiriat
4

Spatiu comercial 84 mp cu vitrina si 4 locuri de parcare de inchiriat

Cauti un spatiu comercital intr-o zona usor accesibila si cu vizibilitate!? TABOO Imobiliare iti propune acest spatiu comercial de inchiriat din zona Calea Surii Mici, Sibiu. Situat la parter intr-o cladire din zona Calea Surii Mici acest spatiu comercial este cea mai buna alegere pentru o afacere de ...

17 EUR/m2 | 84 m2

Sibiu, Sibiu

Spatiu comercial nou de inchiriat 90mpu Ultracentral Sibiu
8
1

Spatiu comercial nou de inchiriat 90mpu Ultracentral Sibiu

Doresti un spatiu comercial de inchiriat intr-o zona foarte accesibila? Vrei sa deschizi un business dar nu ai locatia perfecta? Ce crezi de acest spatiu comercial de inchiriat din zona Centrala, Sibiu?  Spatiul este intr-o zona foarte accesibila, atat pietonal cat si auto si are suprafata utila ...

17 EUR/m2 | 90 m2

Sibiu, Sibiu

Închiriere spațiu comercial – vad excelent, zonă ultracentrală, strada Siretului
4

Închiriere spațiu comercial – vad excelent, zonă ultracentrală, strada Siretului

ID/ COD ofertă: P1062 Domina Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial situat în Târgu Jiu, pe strada Siretului, într-o zonă ultracentrală cu vad pietonal și auto intens. Spațiul este amplasat la parterul unui imobil cu 6 niveluri și dispune de o suprafață de aproximativ 19 mp, fiind ...

47 EUR/m2 | 19 m2

Targu Jiu, Gorj

Închiriere spațiu comercial central – strada Siretului, vizavi de Finanțe
7

Închiriere spațiu comercial central – strada Siretului, vizavi de Finanțe

Închiriere spațiu comercial stradal – vitrină generoasă – zona centrală, Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial situat în Târgu Jiu, pe strada Siretului, într-o zonă cu trafic intens, vizavi de Administrația Județeană a Finanțelor Publice. Spațiul este amplasat ...

16 EUR/m2 | 38 m2

Targu Jiu, Gorj

Cladire comerciala cu regim de inaltime P+2 E+M, suprafata 550 mp de inchiriat
16
1

Cladire comerciala cu regim de inaltime P+2 E+M, suprafata 550 mp de inchiriat

Cladire comerciala de inchiriat in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune spre inchiriere o cladire comerciala perfecta pentru afacerile care vor sa creasca. Se afla in Timișoara, in zona Dambovita. Suprafata utila este 550 mp si este structurata Parter + 2 Etaje + Mansarda. Are 3 intrari principale, ...

8 EUR/m2 | 550 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de inchiriat, pentru birouri sau alte activitati
16
1

Spatiu comercial de inchiriat, pentru birouri sau alte activitati

Spatiu comercial cu 7 incaperi de inchiriat in Jimbolia. FOXFORT propune de inchiriat spatiu comercial in Jimbolia , avand un numar de 7 incaperi, 1 bai, 1 bucatarie. Suprafata utila 140 mp, deschiderea de 11 ml. Are structura din caramida, este construit in anul 1885, renovat. Dotari: apometre, ...

10 EUR/m2 | 140 m2

Jimbolia, Timis

Spatiu comercial de inchiriat 300 mpu zona Terezian in Sibiu
8
2

Spatiu comercial de inchiriat 300 mpu zona Terezian in Sibiu

Spatiu comercial de inchiriat in Sibiu, zona Terezian, situat la perterul unui imobil de tip hala cu regim de inaltime P+1. Suprafata utila este de 300 mp, repartizata intr-o singura incapere deschisa, ideala pentru diverse activitati comerciale, de productie sau depozitare. Spatiu beneficiaza ...

6 EUR/m2 | 300 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Închiriere proprietate centrală P+M - activități profesionale - Calea Eroilor
10
1

Închiriere proprietate centrală P+M - activități profesionale - Calea Eroilor

Proprietate cu potențial – închiriere – P+M – Calea Eroilor – Târgu Jiu – ideală pentru birouri și activități comerciale! DOMINA IMOBILIARE vă propune spre închiriere o proprietate destinată activităților de birou, medicale și servicii, situată în zona centrală a municipiului Târgu Jiu, pe Calea Eroilor. Spațiul ...

15 EUR/m2 | 310 m2

Targu Jiu, Gorj

 Spatiu comercial Rahova
2
6

Spatiu comercial Rahova

Spatiu comercial zona Pta Rahova colt cu Pucheni , 25 Mp,

12 EUR/m2 | 25 m2

Sector 5, Bucuresti

Închiriere spațiu comercial, situat în Târgu Jiu, Strada 9 Mai
7

Închiriere spațiu comercial, situat în Târgu Jiu, Strada 9 Mai

ID/ COD ofertă: P479 Domina Imobiliare vă propune spre închiriere spațiu comercial, situat în Târgu Jiu, strada 9 Mai. Spațiul cu acces din stradă se află la etajul unui imobil cu un regim de înălțime P+1, având o suprafață utilă totală de 50 mp, fiind compus dintr-o încapere open-space și un grup ...

7 EUR/m2 | 50 m2

Targu Jiu, Gorj

Comision 0 Spatiu comercial 100mp tereasa alimentatie publica Sliminc
11

Comision 0 Spatiu comercial 100mp tereasa alimentatie publica Sliminc

Esti la inceput de drum si cauti un spatiu comercial de inchiriat in Slimnic? TABOO Imobiliare iti propune in exclusivitate acest spatiu comercial de inchiriat la drumul principal din Slimnic. Situat la etajul 1 intr-o cladire de tip casa, deasupra unui supermarket, cu terasa proprie de 100mp, ...

10 EUR/m2 | 100 m2

Slimnic, Sibiu

Spatiu comercial sau birouri in Turnisor la parter cu vad stradal
16
1

Spatiu comercial sau birouri in Turnisor la parter cu vad stradal

Vad comercial excelent de unde este imposibil ca magazinul tau sa nu fie vazut. Spatiu comercial de inchiriat intr-un imobil cu regim mic de inaltime (parter si 1 etaj). Suprafata utila este de 266 mp si este compus din 10 camere mari si luminoase, cate o baie pe nivel, locuri de parcare publice in ...

20 EUR/m2 | 266 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Închiriere spațiu comercial - ideal business - zona Ambasador
10

Închiriere spațiu comercial - ideal business - zona Ambasador

ID/ COD ofertă: P989 Domina Imobiliare vă propune spre închiriere un spațiu comercial situat în Târgu Jiu, strada Victoriei, într-o zonă centrală, intens circulată, cu vizibilitate foarte bună și acces facil. Spațiul are forma unei case și este ideal pentru desfășurarea activităților comerciale sau ...

9 EUR/m2 | 110 m2

Targu Jiu, Gorj

Casa individuala pretabila comercial / birouri 7 camere Central Sibiu
20

Casa individuala pretabila comercial / birouri 7 camere Central Sibiu

Casa individuala cu 7 camere de inchiriat, 220 mp, zona Central, Sibiu.  Avantaje majore ale acestei case: • Schimbare de destinatie facuta; • Zona centrala, foarte aproape de Spitalul Judetean; • Acces auto pentru clienti, cu mai multe locuri de parcare; • Instalatii special ...

7 EUR/m2 | 220 m2

Sibiu, Sibiu

Persoana fizica spatiu comercial stadal Colentina 43mp toate utilitatile contorizate separat 770 eur
9
2

Persoana fizica spatiu comercial stadal Colentina 43mp toate utilitatile contorizate separat 770 eur

Caracteristici: - Corp complet separat; - Soseaua Colentina, zona Carrefour; Dedeman - Suprafata 43 mp,; -Deschidere vitrata la sosea 6.5 m, compartimentat in trei spatii : comercial prezentare; birou depozit si grup sanitar cu dus, lavoar si toaleta. Facilitati: - Toate utilitatile contorizate separat; ...

18 EUR/m2 | 43 m2

Carrefour%252bColentina, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea