Spatiu Comercial-Slatina -Strada Vailor
10

Spatiu Comercial-Slatina -Strada Vailor

RTX IMOBILIARE vă oferă spre vânzare, cu 0% comision pentru cumpărător, spațiu comercial situat în municipiul Slatina, pe strada Văilor, la parterul unui bloc P+4. Spațiul beneficiază de deschidere la strada principală, fiind amplasat într-o zonă cu trafic intens, ideală pentru activități comerciale, ...

2553 EUR/m2 | 47 m2

Slatina, Olt

Promovat
Hala industriala versatila,spatii cazare, platforma betonata,Halchiu,Brasov
13

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o proprietate industriala versatila, situata intr-o zona accesibila si functionala, pentru activitati de productie, depozitare, logistica sau servicii conexe. Imobilul beneficiaza de un teren de aproximativ 1.150 mp, ...

445 EUR/m2 | 400 m2

Brasov, Brasov

Promovat
De vânzare – Spațiu comercial cu chiriaș stabil, randament imediat
3

Se vinde spatiu comercial stradal: 208 mp la parterul unui bloc de 10 etaje + 27,23 mp teren. Închiriat integral magazinului Profi City. Stare excelentă, acces stradal, vizibilitate foarte bună, trafic pietonal și parcare disponibilă. Vanzare directa, tva conform dispozitiilor legale.

2732 EUR/m2 | 183 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse Mamaia Sat Navodari
5

Penthouse Mamaia Sat Navodari

Vând 5 spații tehnice situate la ultimul nivel al unui imobil P+5E, în Năvodari Mamaia Sat, Str. M14 nr. 29, cu posibilitate de recompartimentare și amenajare tip PENTHOUSE (conform potențialului tehnic al spațiului). Detalii proprietate: 5 spații tehnice individuale (CF separate) Suprafață totală ...

336 EUR/m2 | 1,338 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu Comercial Ideal pentru Activitati Medicale ! Ocupabil Imediat!
6

Reprezentare exclusiva! Comision 0! Va prezentam o oportunitate unica de a achizitiona un spatiu comercial exceptional, ideal pentru activitati medicale si alte tipuri de servicii. Situat strategic in Cartierul Zorilor, la aproximativ 1 km de Spitalul de Recuperare, acest spatiu ofera toate facilitatile ...

1968 EUR/m2 | 221 m2

zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

Vand  Spatiu Comercial (structura usoara) in  Vaslui
4
1

Vand Spatiu Comercial (structura usoara) in Vaslui

Se vinde spatiu comercial de 36mp utili Constructie din panouri sandwich pe structura metalica cu un adaos de 5cm vata minerala pereti si tavan tavan Racordat independent la toate utilitatile : gaz ,apa , canalizare , curent electric 220 380 Baie proprie cu wc ,ghiuveta termopane salamander profil ...

377 EUR/m2 | 36 m2

Vaslui, Vaslui

Spatiu comercial 174 mp + spațiide parcare Pantelimon
5
1

Spatiu comercial 174 mp + spațiide parcare Pantelimon

Adresa: str. Duzilor, nr. 10, Pantelimon, Ilfov Compus din: - spatiu comercial - birou - vestiar - grup sanitar + 2 anexe Spatiul comercial de 174 mp se vinde la 450.000 euro in acest pret intra și spațiile de parcare din fața spatiului și 2 anexe cu suprafata totala de 100 mp.

2586 EUR/m2 | 174 m2

Pantelimon, Ilfov

Oportunitate! Spatiu comercial Seleus, parter+etaj, 180 mp
12

Oportunitate! Spatiu comercial Seleus, parter+etaj, 180 mp

ID: CP2763983 Golden Real Estate vă propune spre vânzare, un spațiu comercial spațios situat în comuna Seleuș, județ Arad, o oportunitate remarcabilă, pentru visul și afacerea dumneavoastră de succes! Spațiul comercial este format din 3 camere la parter și un grup sanitar, plus un spațiu comercial ...

330 EUR/m2 | 180 m2

Seleus, Arad

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Stradal Mendeleev 80mp
12
1

Stradal Mendeleev 80mp

Ultracentral demisol 80 mp spatiu in imobil tip vila situat stradal pe strada Mendeleev cu posibilitati multiple de utilizare .

1824 EUR/m2 | 85 m2

magheru, Sector 1, Bucuresti

Spatiu vanzare Rosiori
1

Spatiu vanzare Rosiori

Spatiu comercial situat in Rosiori de Vede, str. Mihail Kogalniceanu,bl. 216 parter, in suprafata de 65mp.

0 EUR/m2 | 65 m2

Rosiori de Vede, Teleorman

Spațiu comercial

Spațiu comercial

Vând spațiu comercial bazar Suceava 200mp.

1000 EUR/m2 | 200 m2

Suceava, Suceava

vand spatiu comercial

vand spatiu comercial

Cladire comerciala S+P+1E Suprafata desfasurata 720mp Suprafata construita 308mp Curte interioara Front stradal 20m Teren 914mp Proprietatea este situata intr o zona cu trafic pietonal intens in apropierea unei scoli ideala pentru activitati comerciale sau investitie -acces facil -potentila ridicat ...

1027 EUR/m2 | 730 m2

Central, Targu Neamt, Neamt

Oportunitate investitie, afacere la cheie in zona Obor
19

Oportunitate investitie, afacere la cheie in zona Obor

Excelenta prin experienta! Va propunem spre achizitie o vila spatioasa cu regimul de inaltime P+1+M, pretabila pentru diferite tipuri de activitati: clinica medicala sau veterinara, gradinita, after-school, camin de batrani, birou de avocatura, cabinet de psihologie, etc. Imobilul este situat pe o ...

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Spațiu Comercial 126 mp | 2 Camere zona| Clinica Sanovil
6

Spațiu Comercial 126 mp | 2 Camere zona| Clinica Sanovil

Bis Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial generos, ideal pentru o gamă largă de activități economice (birouri, clinică, showroom, servicii sau retail). Situat într-o zonă cu vizibilitate și acces facil, acest imobil reprezintă soluția perfectă pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastră ...

1016 EUR/m2 | 126 m2

viisoara, Bistrita, Bistrita-Nasaud

De vânzare – Proprietate comercială tip Restaurant & Salon Evenimente
20

Șoseaua Alexandria nr. 195B | Acces direct din stradă | Vad format din 2005 Vă propunem spre vânzare o proprietate comercială emblematică, cunoscută publicului larg sub numele de Restaurant „Pisica Sălbatică”, cu vad și clientelă fidelizată încă din anul 2005. Amplasarea excelentă pe Șoseaua Alexandria, ...

1783 EUR/m2 | 617 m2

Sector 5, Bucuresti

Spațiu comercial de  vânzare – ultracentral, Calea Clujului, Oradea
12

Spațiu comercial de vânzare – ultracentral, Calea Clujului, Oradea

Spațiu care produce. Locație care vinde. – Calea Clujului, Oradea Dacă vrei un spațiu care chiar face diferența pentru business sau locuire, merită văzut. Detalii generale Suprafață utilă 170,47 mp Suprafață construită 199,28 mp Teren 99,5 mp Regim Demisol + Parter + Mansardă (construită în 2019) Compartimentare ...

1285 EUR/m2 | 170 m2

Calea Clujului, Oradea, Bihor

Spatii comerciale de vanzare in cartier rezidential zona Baneasa, Nord
13

Imobiliar Expert Grup va prezinta: Spații Comerciale de Vânzare – 238 mp și 250 mp – Băneasa, București Locație Premium – Zona de Nord, Băneasa Suprafață: 238 mp și 250 mp Vitrină stradală: 9 ml si mai mult, fiind pozitionate astfel incat au 3 laturi la exterior ️ Situate în incinta unui cartier ...

2500 EUR/m2 | 238 m2

baneasa, Sector 1, Bucuresti

Spatii comerciale in Popesti Leordeni
2

Spatii comerciale in Popesti Leordeni

Imobiliar Expert Grup va prezinta un proiect nou de centru comercial, cu finalizare sfasit de 2026, cu spatii situate in cladire, pe parter, cu deschidere stradala 6.90 m, inaltime 3.60-4.90 m si acces aprovizionare separat prin spate: - spatii comerciale stradale cu arie utila de 105mp; - spatiu comercial ...

2800 EUR/m2 | 105 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Zona Giurgiului 394 mp teren ideal investitie
2

Zona Giurgiului 394 mp teren ideal investitie

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare teren in suprafata de 394 mp situat in zona Eroii Revolutii- Sos Giurgiului. Imobilul dispune de toate utilitatile, deschidere 12 ml. Pe teren exista o constructie , hala, construita dupa 2000, este intr-on stare buna, functionala. Hala are 324 mp. Teren ...

747 EUR/m2 | 388 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial, zona Terra
10

Spatiu comercial, zona Terra

Vă prezentăm o ofertă excepțională: un spațiu comercial situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare Florești, zona Sesp de Sus, în imediata apropiere a cartierului Terra. Acest imobil face parte dintr-o construcție nouă, solid edificată cu structură din cărămidă, acoperiș din tablă, fundație ...

2063 EUR/m2 | 160 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Cladire - Spatii apartamente si birouri, Bistrita, Str Dornei
3
3

Spatii apartamente si birouri

400 EUR/m2 | 1,000 m2

Central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Salvează căutarea