Spatiu comercial

Promovat
SAD 3 camere, 77mp utili, gradina 48mp, parter -  Torontalului
13
3

SAD 3 camere, 77mp utili, gradina 48mp, parter - Torontalului

ID: P852 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un SAD cu 3 camere, 77 mp utili, situat la parter , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2024. Acest SAD dispune de o gradina de 48 mp, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si ...

1883 EUR/m2 | 77 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate Unica | Cladire si teren | 4300 mp
6
2

Oportunitate Unica | Cladire si teren | 4300 mp

Va propunem spre vanzare o proprietate deosebita, situata in mijlocul naturii, in localitatea Putna, intr-o zona cu un potential ridicat de dezvoltare. Aceasta oferta reprezinta o oportunitate unica, de dezvoltare a unei pensiuni sau case de vacanta. Suprafata generoasa de 4300 mp a terenului ofera ...

98 EUR/m2 | 2,000 m2

Putna, Suceava

Promovat
Spațiu comercial de vanzare | 306 mp | Periș - Ilfov | Comision 0%
13

The Black Swan, agenția ta imobiliară, vă propune spre vânzare un spațiu comercial nou, situat în localitatea Periș, Str. Principala, Nr. 325, potrivit pentru activități comerciale, servicii, birouri sau sediu de firmă. Proprietatea este disponibila si pentru inchiriere la pretul de 1.300 Eur/Etaj. Imobilul ...

972 EUR/m2 | 283 m2

Peris, Ilfov

Promovat
De Vanzare |  Cladire + Teren | Scheia
12

De Vanzare | Cladire + Teren | Scheia

Va propunem spre vanzare o cladire situata in localitatea Scheia, vis-a-vis de restaurantul Polaris, compusa din: Hala de depozitare la parter cu o suprafata de 360 mp, inaltime de 4 m si doua usi de acces; Spatiu de birouri in suprafata desfasurata de 200 mp; Spatiu suplimentar de depozitare ...

Scheia, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu comercial central de 160mp in Arad - ideal: crama, cafenea, magazin
16
4

Spatiu comercial de vanzare la demisol complet renovat in 2025, situat in zona centrala din Arad, la aproximativ 7 minute de mers pe jos de teatru. Suprafata utila 162 mp (229 mp construiti), cu doua intrari: una din strada principala si una din curtea interioara. Dispune de doua bai si sistem de incalzire ...

488 EUR/m2 | 162 m2

central, Arad, Arad

COM 0% Spatiu comercial 81mp | Vivalia | Tipografilor
4

COM 0% Spatiu comercial 81mp | Vivalia | Tipografilor

District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu comercial situat într-o zonă excelentă, mai exact în zona Tipografilor, într-un bloc nou, recent construit cu aces rapid la punctele-cheie din oraș. Finisaje de calitate superioara, vitrine generoase, pe toata înălțimea fațadei care oferă lumina ...

2466 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Complex imobiliar, Hala, birouri+apartament, teren 1896 mp, Piatra Neamt
18
2

COMPLEX IMOBILIAR FORMAT DIN HALĂ INDUSTRIALĂ, CLADIRE BIROURI, APARTAMENT PENTRU LOCUIT ȘI 1.896 MP TEREN INTRAVILAN, SITUATE ÎN PIATRA NEAMT, ZONĂ CU VALENȚĂ ECONOMICĂ COMERCIALA ȘI ARTERĂ DE DRUM DE MARE TONAJ 700.000 EURO Pentru persoanele fizice juridice interesate de desfășurarea extinderea ...

806 EUR/m2 | 868 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vand spatiu comercial Drumul Taberei- Valea Ialomitei
4
4

Vand spatiu comercial Drumul Taberei- Valea Ialomitei

Vand spatiu comercial in suprafata de 54 mp .situat in Drumul Taberei - Valea Ialomitei. Spatiul se afla la parterul unui bloc cu 10 etaje si are o vitrina stradala de aproximativ 5 m lineari. Se afla intr-o zona cu trafic pietonal intens, in apropierea Pietei Ialomitei. Momentan spatiul este inchiriat. Pentru ...

3667 EUR/m2 | 54 m2

Sector 6, Bucuresti

Vand spatiu comercial Deva
6

Vand spatiu comercial Deva

De vanzare spatiu comercial cu 2 intrari,sala mare cu vitrină cu geamuri termopan,2 grupuri sanitare,C.T pe gaz,s=92 mp,zona Progresului,preț 1600 euro mp neg.

1633 EUR/m2 | 90 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Vand spatiu comercial zona Licee
8
2

Vand spatiu comercial zona Licee

De vanzare spatiu comercial ,teren suprafata 89 mp ,suprafata construita la sol 77 mp,compus din 3 incăperi și grup sanitar la parter,la mansardă mai sunt 2 incaperi. Spatiu are C.T,apă curentă,curent electric,geamuri termopan,gresie și se pretează pentru orice activitate(inclusiv locuinta). Se acceptă ...

1104 EUR/m2 | 77 m2

Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara

Vand spatiu comercial zona Centrala-Unirii ID:RH-44822-property
20

Vă propunem spre vânzare un spațiu comercial premium, amplasat ultracentral, pe una dintre cele mai circulate și apreciate artere ale orașului strada Unirii cu vad comercial excelent și acces facil către toate punctele importante din centrul orașului. Proprietatea este ideală atât pentru investiție ...