Promovat
Spatiu Comercial 150 mp -850 mp - Zona Torontalului
3

Spatiu Comercial 150 mp -850 mp - Zona Torontalului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 3 spatiii comerciale situate in Calea Torontalului. Spatiile se afla in spatele Institutului Oncologic din Calea Torontalului si se pot preda impreuna sau separat. Suprafete: -150 mp; -250 mp; -450 mp Mentionam ca sunt pretabile pentru activitate de comert, ...

1600 EUR/m2 | 150 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 3000 mp+ Cladire de birouri+Depozit - B-ul Pipera
4

Teren 3000 mp+ Cladire de birouri+Depozit - B-ul Pipera

B-North Real Estate vă propune spre închiriere un spațiu comercial / industrial modern, situat într-o zonă cu acces facil către principalele artere rutiere, ideal pentru activități logistice, depozitare sau producție. Proprietatea beneficiază de acces TIR și acces direct la șosea, fiind potrivită pentru ...

1667 EUR/m2 | 1,800 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Spațiu industrial de 3,600mp de vânzare
11

Spațiu industrial de 3,600mp de vânzare

Vă propun spre vânzare un spațiu industrial – hală, depozit logistic și showroom – cu potențial unic, amplasat strategic pe DN2, în zona Afumați – Șindrilița, o locație consacrată pentru activități logistice, comerciale și de distribuție, care asigură un randament foarte bun al investiției. Zona de ...

514 EUR/m2 | 3,600 m2

Afumati, Ilfov

Promovat
Afacere la cheie + spațiu comercial de vânzare
6
1

Afacere la cheie + spațiu comercial de vânzare

CasaVida Imobiliare vă propune spre vânzare o oportunitate rară pe piața din Lugoj: afacere funcțională la cheie, împreună cu spațiul comercial în care aceasta își desfășoară activitatea. Proprietatea este ideală pentru antreprenorii care își doresc un business stabil, deja poziționat în piață, cu infrastructură ...

604 EUR/m2 | 199 m2

Lugoj, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman
9

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman

Vând sau schimb proprietate situată în centrul comunei Rădoiești Teleorman,( Rădoiești deal). Suprafață teren,800 m, suprafață construcție100 m plus mansardă.imobilul este făcut din cărămidă poroterm ,structură și planșeu din beton armat învelit cu tablă zincată cu tâmplărie PVC și geam termopan.Prețul ...

180 EUR/m2 | 200 m2

Radoiesti-Deal, Teleorman

Vând închiriez spațiu comercial în jud. Suceava
10

Vând închiriez spațiu comercial în jud. Suceava

Spațiu comercial de vânzare sau închiriere în loc. Zamostea, jud. Suceava. Locația: centru, vis-a-vis de școlile din localitate. Suprafața: 137m Utilități: apă, canalizare, curent electric 220v și 380v. Situat la parterul unui bloc de locuințe. Preț vânzare: 75.000 euro Închiriere: 500 euro lună ...

676 EUR/m2 | 111 m2

Zamostea, Suceava

Spatiu comercial de vanzare, 38mp sos Giurgiului
12

Spatiu comercial de vanzare, 38mp sos Giurgiului

Vânzare / Închiriere Spațiu Comercial – sos Giurgiului | 38 mp | Vad bun | Ideal Pet Shop Pretul pt vanzare este de 120.000 euro D.A. Imobiliare vă propune spre vânzare sau închiriere un spațiu comercial eficient, situat în zona Giulești — o locație cu trafic pietonal și potențial excelent pentru ...

2500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casa + Spatiu Comercial * Central * Brasov *
14
10

Casa + Spatiu Comercial * Central * Brasov *

Agentia Alfa Invest propune spre vanzare 2 imobile situate in centrul Brasovului, la 5 minute de mers pe jos de Parcul central si sunt structurate dupa cum urmeaza: Spatiu Comercial Stradal (inchiriat momentan) - Camera + Grup Sanitar + Spatiu Depozitare Suprafata utila totala (18,5mp) Casa - 2 Camere ...

1939 EUR/m2 | 66 m2

Centrul+Istoric, Brasov, Brasov

Spațiu comercial vânzare  inchiriere
6

Spațiu comercial vânzare inchiriere

Vânzare închiriere spațiu comercial Suprafață teren 4000 mp Spațiu producție 1600mp clădire industrială Pentru (producție ,serviciii, birouri,depozit,supermarket,clinică ) Gaz,curent 2 linii de branșare , canalizare ,parcare, acces DN 67,acces aprovizionare tir,

150 EUR/m2 | 4,000 m2

Motru, Gorj

Casa Spațiu comercial, birouri,depozite, ateliere si garaje
10
5

Casa Spațiu comercial, birouri,depozite, ateliere si garaje

Vand spatii, birouri utilate modern,ateliere(tinichigerie,strungarie,atelier mecanic,tamplarie),garaje si magazii marfa,situate intr-o curte de 3050mp ,langa gara,accesibil masinilor de mare tonaj pe varianta industriala Anvelope-Lamdro, cat si autovehiculelor din zona Bd.Dunarii.Cladirea de birouri ...

233 EUR/m2 | 1,500 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

zona Stadion, de vânzare spațiu comercial, suprafață utilă 140 mp
17
1

Vând spațiu comercial în zona Stadion, suprafața utilă 140 mp, dispune de 4 încăperi, 2 băi, amplasat pe un singur nivel, potențial foarte mare de profit, acces facil si oportunitate pentru multiple tipuri de activități comerciale, În prezent funcționează ca și cafenea, bar. Preț 520.000 euro. Tel ...

3714 EUR/m2 | 140 m2

STADION, Timisoara, Timis

vand afacere la cheie
5

vand afacere la cheie

Afacere la cheie de vânzare, cu echipamente și mobilier de cafenea complet funcționale. Spațiul este amenajat și pregătit pentru a fi preluat și continuat imediat. Oferta include tot ce este necesar pentru a opera o cafenea, de la aparatura profesională până la decor și dotări

0 EUR/m2 | 20 m2

Alexandria, Teleorman

Vând afacere la cheie
5

Vând afacere la cheie

0 EUR/m2 | 20 m2

Alexandria, Teleorman

Spalatorie auto + 6 garsoniere
10
16

Spalatorie auto + 6 garsoniere

Zona Rahova, Progresului, Liberty Mall, cladire parter + 2 etaje, constructie 2010, are 100 mp pe nivel, Spalatorie auto in functiune parter +curte140 mp, 6 garsoniere la etajjul 1+2 , inchiriate cu cate 200 euro, acte in regula., Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: P+2, numar camere: 7, suprafata ...

1733 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu
5

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu

Spatiu comercial prin destinatie,la parter bloc in Cartier Visoianu. Spatiul este impartit in 3 spatii,cu acces separat,spatiu vitrat mare pentru toate 3,grupuri sanitare la fiecare separat. Spatiul este modern amenajat,fiecare dupa activitatea proprie . Dotari: centrala termica pe gaz,tâmplărie ...

1650 EUR/m2 | 270 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

Vand constructie spatiu comercial P+E, 390 mp
3
2

Vand constructie spatiu comercial P+E, 390 mp

Vand teren intravilan cu constructie spatiu comercial P+E, 390 mp. Zona centrala

641 EUR/m2 | 390 m2

Central, Jibou, Salaj

Vand cladire P+1
9
3

Vand cladire P+1

Cladirea este P+1 cu suprafata construita 403mp parter, 403mp etaj. Parterul se compune dintr-un spatiu compartimentat in 4 hale, una mare si 3 mai mici, vestiar unde se afla amplasata o centrala termica de 50kw cu boiler pentru apa calda, 3 grupuri sanitare si are instalatie de incalzire pe gaz cu ...

150 EUR/m2 | 800 m2

Ineu, Arad

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90
5

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90

Vând spatiu comercial in c.f.cu suprafață de 43,5 Mp,este cu intrare din strada la parter,amenajat după cum se vede in poze ,liber de sarcini liber de chiriași ,predare rapida , in zona este foarte căutată chiria de spatiu ,undeva peste 500 eu luna ,alăturat preț 135.000 euro .nu se aplica TVA sau ...

310 EUR/m2 | 435 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament - Spatiu Comercial
7

Apartament - Spatiu Comercial

De vânzare Spațiu comercial (Vaslui) format din trei camere + baie.. cale de acces .. vis a vis de Lidl gara... Pret 120000 euro. Momentan este închiriat .. cumpărătorul are posibilitatea de a prelungi contractul cu actualul chiriaș! Tel .

1846 EUR/m2 | 65 m2

Vaslui, Vaslui

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau  inchiriat - VESTA RESIDENCE
14

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau inchiriat - VESTA RESIDENCE

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 68 mp spațiu principal open-space, ce ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Ion%2bIonescu%2bde%2bla%2bBrad, Timisoara, Timis

Zona Colentina  Parter  270 mp teren  Liber400 mp  Stradal
3

Zona Colentina Parter 270 mp teren Liber400 mp Stradal

Vă propunem spre achiziție un spațiu comercial premium, situat strategic pe Șoseaua Colentina , într-o zonă cu trafic intens de masini și vizibilitate excepțională. Vizibilitate de top: Vitrină generoasă de 15 metri liniari, ideală pentru branding și expunere. Construcție Nouă (2024): Beneficiați de ...

2963 EUR/m2 | 270 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea