Promovat
Spațiu comercial de 560mp de vânzare
4

Spațiu comercial de 560mp de vânzare

Se propune spre vânzare o proprietate cu destinație mixtă, cu potențial ridicat pentru activități comerciale, logistice sau administrative, situată într-o zonă cu acces rapid către București, pe Șoseaua București–Târgoviște, la câteva minute de Podul Mogoșoaia, într-un perimetru aflat în plină dezvoltare. Clădire ...

534 EUR/m2 | 560 m2

Manastirea, Dambovita

Promovat
Spatiu comercial premium 126,40 mp, super vad comercial Tineretului- Chiajna
4

Spatiu comercial premium – 126,40 mp – ideal pentru afacerea ta! Strada Tineretului - Chiajna, parter – vad comercial excelent, deschidere pe 3 laturi Esti un tanar antreprenor in cautarea locului perfect pentru a-ti dezvolta afacerea? Acest spatiu comercial de 126,40 mp este alegerea ideala pentru ...

1547 EUR/m2 | 126 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Spatiu Comercial 150 mp -850 mp - Zona Torontalului
3

Spatiu Comercial 150 mp -850 mp - Zona Torontalului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 3 spatiii comerciale situate in Calea Torontalului. Spatiile se afla in spatele Institutului Oncologic din Calea Torontalului si se pot preda impreuna sau separat. Suprafete: -150 mp; -250 mp; -450 mp Mentionam ca sunt pretabile pentru activitate de comert, ...

1600 EUR/m2 | 150 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
ID 6157 DE VÂNZARE - Spațiu comercial în Oraș Babadag
5
1

ID 6157 DE VÂNZARE - Spațiu comercial în Oraș Babadag

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial strategic, situat într-o zonă cu trafic intens din orașul Babadag. Această proprietate reprezintă o investiție sigură, fiind în prezent închiriată de o instituție bancară de prestigiu (BCR). Suprafață generoasă: 89,17 mp, compartimentați eficient ...

1167 EUR/m2 | 90 m2

Babadag, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spațiu comercial de vânzare
5

Spațiu comercial de vânzare

Vând spațiu comercial în zona Piața Micro 19, dotat cu toate utilitățile, suprafață 72 mp.

417 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

  Vânzare Spațiu Comercial de la proprietar - str. Ciocârliei, Mărăști
8

Proprietar, vând spațiu comercial într-o zonă foarte bună (zona Hotel Paradis), cu vitrină la stradă de 14 metri liniari. Se vinde de pe persoană fizică, nu se aplică TVA. Posibilitate de preluare chiriași la o chirie de 2500 euro lună. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 112 mp Două uși de acces ...

4000 EUR/m2 | 112 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu comercial
7

Spatiu comercial

Se vinde spațiu comercial 86 mp. Bârlad jud Vaslui bld Primaverii nr10

0 EUR/m2 | 86 m2

Barlad, Vaslui

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare-  chiriași existenți, investiție sigură!
7

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- chiriași existenți, investiție sigură!

Direct de la proprietar! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

PIATA ROMANA - Calea Dorobanti, ASE | Vila - Spatiu Comercial
20

Comision 0% pentru cumpărător! Situată ultracentral, pe Calea Dorobanți nr. 36A, la doar 500 de metri de Piața Romană, vă prezentăm o oportunitate unică de investiție. În curtea interioară a imobilului Zodiac, oferim spre vânzare o vilă interbelică, ideală pentru spațiu comercial sau sediu de firmă. Vila ...

1207 EUR/m2 | 580 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Zona 13 Septembrie 176 mp închiriat
1

Zona 13 Septembrie 176 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare spatiu comercial in suprafata de 176 mp situat în zona 13 Septembrie. Spatiul dispune de 3 locuri de parcare, terasa 7.5 mp . Spatiul are inaltimea de 4,5 m, este inchiriat la cabinet medical si afterschool.

3693 EUR/m2 | 176 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu Comercial centrul orasului Navodari
4

Spatiu Comercial centrul orasului Navodari

Ofer spre vanzare spatiu comercial in centrul orasului Navodari. Dispunand de 215 mp suprafata, iar suprafata utila 188 mp. Situat pe strada Tineretului nr. 3. Spatiul mai dispune si de Autorizatie de Construire pentru Supraetajare P+2+Terasa Circulabila.

1064 EUR/m2 | 188 m2

Navodari, Constanta

Vanzare Brutarie
3
6

Vanzare Brutarie

Spatiu de productie 400 mp la parter, pavilion administrativ 400 mp. Constructie din 2007. Teren aferent 2600 mp. Spatiul de productie functioneaza ca brutarie-patiserie amenajata si utilata. Locatia se poate transforma, amenaja si pentru alte scopuri:Camin pentru ingrijirea personelor varstnice, pensiune ...

115 EUR/m2 | 2,600 m2

Breaza, Mures

Liberty Mall-Nasaud P+2E+TERASA
11

Liberty Mall-Nasaud P+2E+TERASA

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare o cladire structurata P+2E+terasa.Cladirea se afla pe un teren cu o suprafata de 247 mp si are o amprenta de 100 mp,SU=270mp,SC=300mp. Cladirea este structurata astfel: -parter: spatiu comercial de 100 mp -etajul 1: 3 garsoniere -etajul 2: 3 garsoniere Deasupra ...

1926 EUR/m2 | 270 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman
9

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman

Vând sau schimb proprietate situată în centrul comunei Rădoiești Teleorman,( Rădoiești deal). Suprafață teren,800 m, suprafață construcție100 m plus mansardă.imobilul este făcut din cărămidă poroterm ,structură și planșeu din beton armat învelit cu tablă zincată cu tâmplărie PVC și geam termopan.Prețul ...

180 EUR/m2 | 200 m2

Radoiesti-Deal, Teleorman

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

zona Stadion, de vânzare spațiu comercial, suprafață utilă 140 mp
17
1

Vând spațiu comercial în zona Stadion, suprafața utilă 140 mp, dispune de 4 încăperi, 2 băi, amplasat pe un singur nivel, potențial foarte mare de profit, acces facil si oportunitate pentru multiple tipuri de activități comerciale, În prezent funcționează ca și cafenea, bar. Preț 520.000 euro. Tel ...

3714 EUR/m2 | 140 m2

STADION, Timisoara, Timis

Spalatorie auto + 6 garsoniere
10
16

Spalatorie auto + 6 garsoniere

Zona Rahova, Progresului, Liberty Mall, cladire parter + 2 etaje, constructie 2010, are 100 mp pe nivel, Spalatorie auto in functiune parter +curte140 mp, 6 garsoniere la etajjul 1+2 , inchiriate cu cate 200 euro, acte in regula., Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: P+2, numar camere: 7, suprafata ...

1733 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu
5

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu

Spatiu comercial prin destinatie,la parter bloc in Cartier Visoianu. Spatiul este impartit in 3 spatii,cu acces separat,spatiu vitrat mare pentru toate 3,grupuri sanitare la fiecare separat. Spatiul este modern amenajat,fiecare dupa activitatea proprie . Dotari: centrala termica pe gaz,tâmplărie ...

1650 EUR/m2 | 270 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

Vand cladire P+1
9
3

Vand cladire P+1

Cladirea este P+1 cu suprafata construita 403mp parter, 403mp etaj. Parterul se compune dintr-un spatiu compartimentat in 4 hale, una mare si 3 mai mici, vestiar unde se afla amplasata o centrala termica de 50kw cu boiler pentru apa calda, 3 grupuri sanitare si are instalatie de incalzire pe gaz cu ...

150 EUR/m2 | 800 m2

Ineu, Arad

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90
5

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90

Vând spatiu comercial in c.f.cu suprafață de 43,5 Mp,este cu intrare din strada la parter,amenajat după cum se vede in poze ,liber de sarcini liber de chiriași ,predare rapida , in zona este foarte căutată chiria de spatiu ,undeva peste 500 eu luna ,alăturat preț 135.000 euro .nu se aplica TVA sau ...

310 EUR/m2 | 435 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament - Spatiu Comercial
7

Apartament - Spatiu Comercial

De vânzare Spațiu comercial (Vaslui) format din trei camere + baie.. cale de acces .. vis a vis de Lidl gara... Pret 120000 euro. Momentan este închiriat .. cumpărătorul are posibilitatea de a prelungi contractul cu actualul chiriaș! Tel .

1846 EUR/m2 | 65 m2

Vaslui, Vaslui

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau  inchiriat - VESTA RESIDENCE
14

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau inchiriat - VESTA RESIDENCE

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 68 mp spațiu principal open-space, ce ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Ion%2bIonescu%2bde%2bla%2bBrad, Timisoara, Timis

Salvează căutarea