Spatiu comercial

Promovat
Spatiu comercial 255 mp, central, Municipiul Târgu Jiu
4
1

Spatiu comercial 255 mp, central, Municipiul Târgu Jiu

Vă propunem spre vânzare un spațiu comercial, situat la etajul 1, în Municipiul Târgu-Jiu, strada Tudor Vladimirescu, ideal pentru investiție, închiriat integral, cu activități diverse și venit constant din prima zi. Suprafață utilă: aprox. 253 mp Suprafață totală: aprox. 265 mp (inclusiv terase) ...

1239 EUR/m2 | 230 m2

central, Targu Jiu, Gorj

Promovat
SPATIU COMERCIAL 752 MP | BATAR | TEREN 1.474 MP | BIHOR
9

SPATIU COMERCIAL 752 MP | BATAR | TEREN 1.474 MP | BIHOR

UP IMOBILIARE ofera spre vanzare in exclusivitate: Spatiu comercial in comuna Batar, Bihor, chiar la strada principala. Se vinde impreuna cu proiect , facut pentru o sala de nunti cu capacitate de 400 de persoane. Constructie la rosu, curentul, apa si canalizarea sunt trase in cladire. Se vinde fara ...

231 EUR/m2 | 553 m2

Batar, Bihor

Promovat
Constructie - Fosta Brutarie 400 m utili P+1 Grumazesti Neamt
9
1

Imobilul P+1 are suprafata de 400 m utili, parter 200, etajul 200 iar podul este potrivit pentru depozitat lucruri. Cladirea este finalizata in anul 1987, a functionat o perioada ca brutarie ea putand fi transformata in camin de batrani, gradinita, casa sau sediu de birouri! Are 1 baie in toata cladirea, ...

238 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Complex Gastronomic:Afacere la cheie, Restaurant traditional secuiesc+terasa evenimente+carmangerie+
20

Comision cumparator: 0 % ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va prezinte spre vanzare Complex Gastronomic Premium situat intr-un cadru idilic, inconjurat de castani seculari, care creeaza o atmosfera unica de poveste, in aria centrala a orasului Sfantu Gheorghe. O prima sectiune este materializata ...

2725 EUR/m2 | 800 m2

Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

IMOBIL   Construcție P+M (depozit și birouri) Calea Serban Voda, nr. 176, sector 4
2
1

IMOBIL Construcție P+M (depozit și birouri) Calea Serban Voda, nr. 176, sector 4

IMOBIL Construcție P+M (depozit și birouri), suprafață construită la sol 422 mp, suprafață desfășurată 840 mp, pe teren concesionat 690 mp, situat în Municipiul București, Sector 4, Calea Șerban Vodă nr. 176; nr. cadastral 218723-C1, Cartea Funciară nr. 218723-C1.

571 EUR/m2 | 840 m2

Sector 4, Bucuresti

Spațiu comercial de vânzare
5

Spațiu comercial de vânzare

Vând spațiu comercial în zona Piața Micro 19, dotat cu toate utilitățile, suprafață 72 mp.

417 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

  Vânzare Spațiu Comercial de la proprietar - str. Ciocârliei, Mărăști
8

Proprietar, vând spațiu comercial într-o zonă foarte bună (zona Hotel Paradis), cu vitrină la stradă de 14 metri liniari. Se vinde de pe persoană fizică, nu se aplică TVA. Posibilitate de preluare chiriași la o chirie de 2500 euro lună. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 112 mp Două uși de acces ...

4000 EUR/m2 | 112 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu comercial
7

Spatiu comercial

Se vinde spațiu comercial 86 mp. Bârlad jud Vaslui bld Primaverii nr10

0 EUR/m2 | 86 m2

Barlad, Vaslui

PIATA ROMANA - Calea Dorobanti, ASE | Vila - Spatiu Comercial
20

Comision 0% pentru cumpărător! Situată ultracentral, pe Calea Dorobanți nr. 36A, la doar 500 de metri de Piața Romană, vă prezentăm o oportunitate unică de investiție. În curtea interioară a imobilului Zodiac, oferim spre vânzare o vilă interbelică, ideală pentru spațiu comercial sau sediu de firmă. Vila ...

1207 EUR/m2 | 580 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Zona 13 Septembrie 176 mp închiriat
1

Zona 13 Septembrie 176 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare spatiu comercial in suprafata de 176 mp situat în zona 13 Septembrie. Spatiul dispune de 3 locuri de parcare, terasa 7.5 mp . Spatiul are inaltimea de 4,5 m, este inchiriat la cabinet medical si afterschool.

3693 EUR/m2 | 176 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu Comercial centrul orasului Navodari
4

Spatiu Comercial centrul orasului Navodari

Ofer spre vanzare spatiu comercial in centrul orasului Navodari. Dispunand de 215 mp suprafata, iar suprafata utila 188 mp. Situat pe strada Tineretului nr. 3. Spatiul mai dispune si de Autorizatie de Construire pentru Supraetajare P+2+Terasa Circulabila.

1064 EUR/m2 | 188 m2

Navodari, Constanta

Vanzare Brutarie
3
6

Vanzare Brutarie

Spatiu de productie 400 mp la parter, pavilion administrativ 400 mp. Constructie din 2007. Teren aferent 2600 mp. Spatiul de productie functioneaza ca brutarie-patiserie amenajata si utilata. Locatia se poate transforma, amenaja si pentru alte scopuri:Camin pentru ingrijirea personelor varstnice, pensiune ...

115 EUR/m2 | 2,600 m2

Breaza, Mures

Liberty Mall-Nasaud P+2E+TERASA
11

Liberty Mall-Nasaud P+2E+TERASA

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare o cladire structurata P+2E+terasa.Cladirea se afla pe un teren cu o suprafata de 247 mp si are o amprenta de 100 mp,SU=270mp,SC=300mp. Cladirea este structurata astfel: -parter: spatiu comercial de 100 mp -etajul 1: 3 garsoniere -etajul 2: 3 garsoniere Deasupra ...

1926 EUR/m2 | 270 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman
9

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman

Vând sau schimb proprietate situată în centrul comunei Rădoiești Teleorman,( Rădoiești deal). Suprafață teren,800 m, suprafață construcție100 m plus mansardă.imobilul este făcut din cărămidă poroterm ,structură și planșeu din beton armat învelit cu tablă zincată cu tâmplărie PVC și geam termopan.Prețul ...

180 EUR/m2 | 200 m2

Radoiesti-Deal, Teleorman

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

zona Stadion, de vânzare spațiu comercial, suprafață utilă 140 mp
17
1

Vând spațiu comercial în zona Stadion, suprafața utilă 140 mp, dispune de 4 încăperi, 2 băi, amplasat pe un singur nivel, potențial foarte mare de profit, acces facil si oportunitate pentru multiple tipuri de activități comerciale, În prezent funcționează ca și cafenea, bar. Preț 520.000 euro. Tel ...

3714 EUR/m2 | 140 m2

STADION, Timisoara, Timis

Spalatorie auto + 6 garsoniere
10
16

Spalatorie auto + 6 garsoniere

Zona Rahova, Progresului, Liberty Mall, cladire parter + 2 etaje, constructie 2010, are 100 mp pe nivel, Spalatorie auto in functiune parter +curte140 mp, 6 garsoniere la etajjul 1+2 , inchiriate cu cate 200 euro, acte in regula., Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: P+2, numar camere: 7, suprafata ...

1733 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu
5

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu

Spatiu comercial prin destinatie,la parter bloc in Cartier Visoianu. Spatiul este impartit in 3 spatii,cu acces separat,spatiu vitrat mare pentru toate 3,grupuri sanitare la fiecare separat. Spatiul este modern amenajat,fiecare dupa activitatea proprie . Dotari: centrala termica pe gaz,tâmplărie ...

1650 EUR/m2 | 270 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

Vand cladire P+1
9
3

Vand cladire P+1

Cladirea este P+1 cu suprafata construita 403mp parter, 403mp etaj. Parterul se compune dintr-un spatiu compartimentat in 4 hale, una mare si 3 mai mici, vestiar unde se afla amplasata o centrala termica de 50kw cu boiler pentru apa calda, 3 grupuri sanitare si are instalatie de incalzire pe gaz cu ...

150 EUR/m2 | 800 m2

Ineu, Arad

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90
5

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90

Vând spatiu comercial in c.f.cu suprafață de 43,5 Mp,este cu intrare din strada la parter,amenajat după cum se vede in poze ,liber de sarcini liber de chiriași ,predare rapida , in zona este foarte căutată chiria de spatiu ,undeva peste 500 eu luna ,alăturat preț 135.000 euro .nu se aplica TVA sau ...

310 EUR/m2 | 435 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament - Spatiu Comercial
7

Apartament - Spatiu Comercial

De vânzare Spațiu comercial (Vaslui) format din trei camere + baie.. cale de acces .. vis a vis de Lidl gara... Pret 120000 euro. Momentan este închiriat .. cumpărătorul are posibilitatea de a prelungi contractul cu actualul chiriaș! Tel .

1846 EUR/m2 | 65 m2

Vaslui, Vaslui

Zona Colentina  Parter  270 mp teren  Liber400 mp  Stradal
3

Zona Colentina Parter 270 mp teren Liber400 mp Stradal

Vă propunem spre achiziție un spațiu comercial premium, situat strategic pe Șoseaua Colentina , într-o zonă cu trafic intens de masini și vizibilitate excepțională. Vizibilitate de top: Vitrină generoasă de 15 metri liniari, ideală pentru branding și expunere. Construcție Nouă (2024): Beneficiați de ...

2963 EUR/m2 | 270 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea