Imobil  de vanzare
8

Imobil de vanzare

2 spatii comerciale, +2depozite ,actualmente de materiale de constructii si furaje situate in Com.Hohgilag,nr.89,jud.Sibiu ; cu un vad foarte bun ,in centrul renumitei localitati certificata ca Taramul Tuberozelor ,o localitate in continua dezvoltare economica si sociala; cu satele Prod si Valchid ...

524 EUR/m2 | 340 m2

Medias, Sibiu

Promovat
Spatiu comercial de vanzare zona centrala , pret 160.000 euro+ Tva !
3

Agentia imobiliara Enkle va propune spre vanzare un spatiu comercial, zona centrala in apropiere de Piata Mare, cu o suprafata de 113 mp, prevazut cu un grup sanitar, centrala termica, aer conditionat, finisaje de lux, pret 160000 euro +TVA !Pentru mai multe informatii sau vizionare apelati 0756232093 ...

1633 EUR/m2 | 98 m2

ultracentral, Botosani, Botosani

Promovat
COMISION 0% - Spatiu Comercial   Bdul Republicii 115, Baia Mare
6

COMISION 0% - Spatiu Comercial Bdul Republicii 115, Baia Mare

Complex rezidential REVOLUTION ELITE, situat pe bdul. Republicii 115 din Baia Mare, va propune spre achizitie spatii comerciale, administrative sau de birouri. Se oferă spre vânzare spații comerciale situat într-un complex rezidențial, într-o zonă cu trafic pietonal și auto intens. Suprafețe cuprinse ...

1500 EUR/m2 | 76 m2

Republicii, Baia Mare, Maramures

Promovat
Spatiu comercial, zona Coresi Mall, Tractorul, Brasov
9

Spatiu comercial, zona Coresi Mall, Tractorul, Brasov

Comision cumparator 2%+TVA din suma de tranzactionare ! ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare un spatiu comercial de exceptie in complexul Coresi Avantgarden , cu numeroase destinatii si avantaje. Fiind situat intr-o zona cu mii de apartamente noi, existenta unor astfel de spatii este o necesitate ...

5323 EUR/m2 | 62 m2

tractorul, Brasov, Brasov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez Spațiu comercial,birou ,cabinet
10
1

Inchiriez Spațiu comercial,birou ,cabinet

Închiriez spațiu comercial în acte.zona Gorjului, Str George Calboreanu 16,sector 6 ,suprafață 54 mp open space.In momentul actual compartimentat cu pereți OSB. Toate utilitățile Centrala proprie,AC, vitrina termopan.Se pretează ptr salon coafor,cabinet medical stomatologic, veterinar pet shop,etc.Video ...

16 EUR/m2 | 54 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare Bulevardul Iuliu Maniu Bucuresti
10
4

Vanzare Bulevardul Iuliu Maniu Bucuresti

Stradal, Bdul IULIU MANIU cu acces rapid autostrada A1 Centura Bucuresti! Oportunitate dezvoltare afacere Logistica, Depozitare, Servicii, Industrie cu teren in suprafata de 10000 mp si cladiri edificate constand in: 1. CLADIRE PRINCIPALA Birouri&spatii depozitare&rampa incarcare camion: Suprafata 1347mp, ...

650 EUR/m2 | 10,000 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Afacere la cheie, magazin Piese Auto !
1
6

Afacere la cheie, magazin Piese Auto !

Oportunitate de vanzare afacere la cheie magazin piese auto, afacerea este in plina desfasurare cu activitate zilnica si site de prezentare. Magazinul fizic se afla in sectorul 4 si este dotat cu tot ce este necesar pentru functionare, iar magazinul on-line Site-ul este functional, cu program specializat ...

567 EUR/m2 | 15 m2

Sector 4, Bucuresti

IMOBIL   Construcție P+M (depozit și birouri) Calea Serban Voda, nr. 176, sector 4
2
1

IMOBIL Construcție P+M (depozit și birouri) Calea Serban Voda, nr. 176, sector 4

IMOBIL Construcție P+M (depozit și birouri), suprafață construită la sol 422 mp, suprafață desfășurată 840 mp, pe teren concesionat 690 mp, situat în Municipiul București, Sector 4, Calea Șerban Vodă nr. 176; nr. cadastral 218723-C1, Cartea Funciară nr. 218723-C1.

571 EUR/m2 | 840 m2

Sector 4, Bucuresti

Spațiu comercial de vânzare
5

Spațiu comercial de vânzare

Vând spațiu comercial în zona Piața Micro 19, dotat cu toate utilitățile, suprafață 72 mp.

417 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

  Vânzare Spațiu Comercial de la proprietar - str. Ciocârliei, Mărăști
8

Proprietar, vând spațiu comercial într-o zonă foarte bună (zona Hotel Paradis), cu vitrină la stradă de 14 metri liniari. Se vinde de pe persoană fizică, nu se aplică TVA. Posibilitate de preluare chiriași la o chirie de 2500 euro lună. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 112 mp Două uși de acces ...

4000 EUR/m2 | 112 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu comercial
7

Spatiu comercial

Se vinde spațiu comercial 86 mp. Bârlad jud Vaslui bld Primaverii nr10

0 EUR/m2 | 86 m2

Barlad, Vaslui

Zona 13 Septembrie 176 mp închiriat
1

Zona 13 Septembrie 176 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare spatiu comercial in suprafata de 176 mp situat în zona 13 Septembrie. Spatiul dispune de 3 locuri de parcare, terasa 7.5 mp . Spatiul are inaltimea de 4,5 m, este inchiriat la cabinet medical si afterschool.

3693 EUR/m2 | 176 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu Comercial centrul orasului Navodari
4

Spatiu Comercial centrul orasului Navodari

Ofer spre vanzare spatiu comercial in centrul orasului Navodari. Dispunand de 215 mp suprafata, iar suprafata utila 188 mp. Situat pe strada Tineretului nr. 3. Spatiul mai dispune si de Autorizatie de Construire pentru Supraetajare P+2+Terasa Circulabila.

1064 EUR/m2 | 188 m2

Navodari, Constanta

Vanzare Brutarie
3
6

Vanzare Brutarie

Spatiu de productie 400 mp la parter, pavilion administrativ 400 mp. Constructie din 2007. Teren aferent 2600 mp. Spatiul de productie functioneaza ca brutarie-patiserie amenajata si utilata. Locatia se poate transforma, amenaja si pentru alte scopuri:Camin pentru ingrijirea personelor varstnice, pensiune ...

115 EUR/m2 | 2,600 m2

Breaza, Mures

Liberty Mall-Nasaud P+2E+TERASA
11

Liberty Mall-Nasaud P+2E+TERASA

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare o cladire structurata P+2E+terasa.Cladirea se afla pe un teren cu o suprafata de 247 mp si are o amprenta de 100 mp,SU=270mp,SC=300mp. Cladirea este structurata astfel: -parter: spatiu comercial de 100 mp -etajul 1: 3 garsoniere -etajul 2: 3 garsoniere Deasupra ...

1926 EUR/m2 | 270 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman
9

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman

Vând sau schimb proprietate situată în centrul comunei Rădoiești Teleorman,( Rădoiești deal). Suprafață teren,800 m, suprafață construcție100 m plus mansardă.imobilul este făcut din cărămidă poroterm ,structură și planșeu din beton armat învelit cu tablă zincată cu tâmplărie PVC și geam termopan.Prețul ...

180 EUR/m2 | 200 m2

Radoiesti-Deal, Teleorman

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

zona Stadion, de vânzare spațiu comercial, suprafață utilă 140 mp
17
1

Vând spațiu comercial în zona Stadion, suprafața utilă 140 mp, dispune de 4 încăperi, 2 băi, amplasat pe un singur nivel, potențial foarte mare de profit, acces facil si oportunitate pentru multiple tipuri de activități comerciale, În prezent funcționează ca și cafenea, bar. Preț 520.000 euro. Tel ...

3714 EUR/m2 | 140 m2

STADION, Timisoara, Timis

Spalatorie auto + 6 garsoniere
10
16

Spalatorie auto + 6 garsoniere

Zona Rahova, Progresului, Liberty Mall, cladire parter + 2 etaje, constructie 2010, are 100 mp pe nivel, Spalatorie auto in functiune parter +curte140 mp, 6 garsoniere la etajjul 1+2 , inchiriate cu cate 200 euro, acte in regula., Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: P+2, numar camere: 7, suprafata ...

1733 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu
5

Spatiu com 270 mp,parter bloc nou,Cartier Visoianu

Spatiu comercial prin destinatie,la parter bloc in Cartier Visoianu. Spatiul este impartit in 3 spatii,cu acces separat,spatiu vitrat mare pentru toate 3,grupuri sanitare la fiecare separat. Spatiul este modern amenajat,fiecare dupa activitatea proprie . Dotari: centrala termica pe gaz,tâmplărie ...

1650 EUR/m2 | 270 m2

Lunca Cetatuii, Iasi

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90
5

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90

Vând spatiu comercial in c.f.cu suprafață de 43,5 Mp,este cu intrare din strada la parter,amenajat după cum se vede in poze ,liber de sarcini liber de chiriași ,predare rapida , in zona este foarte căutată chiria de spatiu ,undeva peste 500 eu luna ,alăturat preț 135.000 euro .nu se aplica TVA sau ...

310 EUR/m2 | 435 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament - Spatiu Comercial
7

Apartament - Spatiu Comercial

De vânzare Spațiu comercial (Vaslui) format din trei camere + baie.. cale de acces .. vis a vis de Lidl gara... Pret 120000 euro. Momentan este închiriat .. cumpărătorul are posibilitatea de a prelungi contractul cu actualul chiriaș! Tel .

1846 EUR/m2 | 65 m2

Vaslui, Vaslui

Salvează căutarea