Promovat
Spațiu comercial de 336mp de vânzare în zona Noua
6

Spațiu comercial de 336mp de vânzare în zona Noua

Spații comerciale de vânzare – 336 mp utili – Zona Noua, Brașov Se oferă spre vânzare 3 spații comerciale situate în Zona Noua din Brașov, cu o suprafață utilă totală de 336 mp, ideale pentru activități comerciale, retail, showroom, servicii sau investiție. Spațiile beneficiază de vitrine mari ...

2676 EUR/m2 | 336 m2

Noua, Brasov, Brasov

Promovat
Spațiu comercial parter bloc, 33.9mp,  bloc nou,  TINERETULUI - CHIAJNA
15
8

Spațiu comercial parter bloc, 33.9mp, bloc nou, TINERETULUI - CHIAJNA

De vânzare un spațiu comercial - 33.9, mp. Pretul spatiului are deja inclus TVA de 21% și este de 55000 euro. Spatiul este ideal pentru business-uri mici la început de drum, cu posibilitatea de personalizare interioara la cheie, au toate utilitățile, predare la cheie . Mentionam ca suntem reprezentantii ...

1622 EUR/m2 | 34 m2

Chiajna, Ilfov

Promovat
Spatiu comercial centru, renovat
12

Spatiu comercial centru, renovat

OBIECTIV IMOBILIARE vă propune spre vânzare un spațiu comercial situat în zona centrală, pe Bulevardul Dacia. Suprafață construită: 31,16 mp Spațiul a fost renovat complet în anul 2025, inclusiv instalația electrică Dispune de loc de parcare Datorită poziționării și costurilor reduse, proprietatea ...

2274 EUR/m2 | 25 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spatiu comercial 104mp, 4 locuri de parcare, Dumbravita
8
1

Spatiu comercial 104mp, 4 locuri de parcare, Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial de 104 mp, cu 4 locuri de parcare, in Dumbravita. Spatiul se afla pe parter, în bloc construit în 2021 si este compartimentat in 4 incaperi si doua grupuri sanitare. Dispune de 4 cai de acces, doua din exterior si 2 din casa scarii. Confortul ...

1700 EUR/m2 | 104 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sp.com 920  mp,teren 2000 mp,zona cu vad comercial, Cartier Visoianu
2

Sp.com 920 mp,teren 2000 mp,zona cu vad comercial, Cartier Visoianu

Spatiu comercial in suprafata de 920 mp,open space,la strada si teren in suprafata de 2000 mp,intr o zona cu vad comercial mare,Cartier Visoianu. Spatiul este amenajat si dotat cu toate utilitățile, tâmplărie PVC de calitate, spatiu vitrat,centrală termică proprie pe gaz, aer condiționat, grupuri sanitare, ...

1837 EUR/m2 | 920 m2

Horpaz, Iasi

Spațiu comercial-apartament-3 încăperi
5

Spațiu comercial-apartament-3 încăperi

Spațiu Comercial - apartament 54mp - Făgăraș Locație: Str. 1 Decembrie 1918, bloc 7C, zona Vale (lângă magazin alimentar, farmacie, ...). Vad comercial real cu vizibilitate excelentă. Destinație: Spațiu comercial în acte. Compartimentare: 3 încăperi, 1 grup sanitar, 1 spațiu depozitare, 1 spațiu așteptare, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Fagaras, Brasov

Vand imobil si teren calea Terovei
15

Vand imobil si teren calea Terovei

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de vânzare a unei clădiri compusa din P+2 si anexa, si teren. Terenul are 3880 mp Cladirea are 1800 mp construcții, cate 600 pe nivele. Primul si al doilea nivel este amenajat, iar al 3-lea in curs de amenajare. Sistem de încălzire pe gaz, cu centrala ...

156 EUR/m2 | 1,800 m2

Resita, Caras-Severin

Oportunitate achiziție spațiu comercial pe Bulevardul Republicii!
15

Oportunitate achiziție spațiu comercial pe Bulevardul Republicii! Visezi la o afacere prosperă într-o locație de top? Marcos Imobiliare îți oferă șansa perfectă! Spațiu comercial generos (140 mp) cu vizibilitate excelentă pe Bulevardul Republicii nr. 28, la doi pași de Kaufland și Lidl, cu stație de ...

1250 EUR/m2 | 140 m2

Govandari, Resita, Caras-Severin

Vând afacere de suflet la cheie - loc de joaca  spatiu pentru aniversari copii
5

Vând afacere de suflet la cheie - loc de joaca spatiu pentru aniversari copii

BUSINESS PREMIUM LA CHEIE TUP TUP HOUSE, PITEȘTI O oportunitate rară de preluare a unui concept elegant și deja cunoscut în domeniul petrecerilor pentru copii. Tup Tup House este mai mult decât un loc de joacă este un spațiu modern, creat cu atenție la detalii, unde familiile au ales să își ...

138 EUR/m2 | 110 m2

Pitesti, Arges

Mamaia nord apartament
4
5

Mamaia nord apartament

Mamaia vand apartament doua camere Zona Nordis vedere Lacul Sutgiol etaj 2 suprafata utila 52 mp apartamentul se preda racordat la utilitati + imbunatiri de calitate pret 90 000 euro . Relatii la telefon

1731 EUR/m2 | 52 m2

Constanta, Constanta

Inchiriez Spațiu comercial,birou ,cabinet
10
1

Inchiriez Spațiu comercial,birou ,cabinet

Închiriez spațiu comercial în acte.zona Gorjului, Str George Calboreanu 16,sector 6 ,suprafață 54 mp open space.In momentul actual compartimentat cu pereți OSB. Toate utilitățile Centrala proprie,AC, vitrina termopan.Se pretează ptr salon coafor,cabinet medical stomatologic, veterinar pet shop,etc.Video ...

16 EUR/m2 | 54 m2

Sector 6, Bucuresti

IMOBIL   Construcție P+M (depozit și birouri) Calea Serban Voda, nr. 176, sector 4
2
1

IMOBIL Construcție P+M (depozit și birouri) Calea Serban Voda, nr. 176, sector 4

IMOBIL Construcție P+M (depozit și birouri), suprafață construită la sol 422 mp, suprafață desfășurată 840 mp, pe teren concesionat 690 mp, situat în Municipiul București, Sector 4, Calea Șerban Vodă nr. 176; nr. cadastral 218723-C1, Cartea Funciară nr. 218723-C1.

571 EUR/m2 | 840 m2

Sector 4, Bucuresti

Spațiu comercial de vânzare
5

Spațiu comercial de vânzare

Vând spațiu comercial în zona Piața Micro 19, dotat cu toate utilitățile, suprafață 72 mp.

417 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

  Vânzare Spațiu Comercial de la proprietar - str. Ciocârliei, Mărăști
8

Proprietar, vând spațiu comercial într-o zonă foarte bună (zona Hotel Paradis), cu vitrină la stradă de 14 metri liniari. Se vinde de pe persoană fizică, nu se aplică TVA. Posibilitate de preluare chiriași la o chirie de 2500 euro lună. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 112 mp Două uși de acces ...

4000 EUR/m2 | 112 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Zona 13 Septembrie 176 mp închiriat
1

Zona 13 Septembrie 176 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare spatiu comercial in suprafata de 176 mp situat în zona 13 Septembrie. Spatiul dispune de 3 locuri de parcare, terasa 7.5 mp . Spatiul are inaltimea de 4,5 m, este inchiriat la cabinet medical si afterschool.

3693 EUR/m2 | 176 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu Comercial centrul orasului Navodari
4

Spatiu Comercial centrul orasului Navodari

Ofer spre vanzare spatiu comercial in centrul orasului Navodari. Dispunand de 215 mp suprafata, iar suprafata utila 188 mp. Situat pe strada Tineretului nr. 3. Spatiul mai dispune si de Autorizatie de Construire pentru Supraetajare P+2+Terasa Circulabila.

1064 EUR/m2 | 188 m2

Navodari, Constanta

Liberty Mall-Nasaud P+2E+TERASA
11

Liberty Mall-Nasaud P+2E+TERASA

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare o cladire structurata P+2E+terasa.Cladirea se afla pe un teren cu o suprafata de 247 mp si are o amprenta de 100 mp,SU=270mp,SC=300mp. Cladirea este structurata astfel: -parter: spatiu comercial de 100 mp -etajul 1: 3 garsoniere -etajul 2: 3 garsoniere Deasupra ...

1926 EUR/m2 | 270 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman
9

Spatiu comercial, Comuna Radoiesti, Teleorman

Vând sau schimb proprietate situată în centrul comunei Rădoiești Teleorman,( Rădoiești deal). Suprafață teren,800 m, suprafață construcție100 m plus mansardă.imobilul este făcut din cărămidă poroterm ,structură și planșeu din beton armat învelit cu tablă zincată cu tâmplărie PVC și geam termopan.Prețul ...

180 EUR/m2 | 200 m2

Radoiesti-Deal, Teleorman

zona Stadion, de vânzare spațiu comercial, suprafață utilă 140 mp
17
1

Vând spațiu comercial în zona Stadion, suprafața utilă 140 mp, dispune de 4 încăperi, 2 băi, amplasat pe un singur nivel, potențial foarte mare de profit, acces facil si oportunitate pentru multiple tipuri de activități comerciale, În prezent funcționează ca și cafenea, bar. Preț 520.000 euro. Tel ...

3714 EUR/m2 | 140 m2

STADION, Timisoara, Timis

Spalatorie auto + 6 garsoniere
10
16

Spalatorie auto + 6 garsoniere

Zona Rahova, Progresului, Liberty Mall, cladire parter + 2 etaje, constructie 2010, are 100 mp pe nivel, Spalatorie auto in functiune parter +curte140 mp, 6 garsoniere la etajjul 1+2 , inchiriate cu cate 200 euro, acte in regula., Stadiul constructiei: Finalizat, numar etaj: P+2, numar camere: 7, suprafata ...

1733 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90
5

Vând spatiu comercial ,str Oașului 86-90

Vând spatiu comercial in c.f.cu suprafață de 43,5 Mp,este cu intrare din strada la parter,amenajat după cum se vede in poze ,liber de sarcini liber de chiriași ,predare rapida , in zona este foarte căutată chiria de spatiu ,undeva peste 500 eu luna ,alăturat preț 135.000 euro .nu se aplica TVA sau ...

310 EUR/m2 | 435 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament - Spatiu Comercial
7

Apartament - Spatiu Comercial

De vânzare Spațiu comercial (Vaslui) format din trei camere + baie.. cale de acces .. vis a vis de Lidl gara... Pret 120000 euro. Momentan este închiriat .. cumpărătorul are posibilitatea de a prelungi contractul cu actualul chiriaș! Tel .

1846 EUR/m2 | 65 m2

Vaslui, Vaslui

Salvează căutarea