Predau bar în Roman, zona Favorit
2

Predau bar în Roman, zona Favorit

SC vinde afacere la cheie cu preluare chirie pentru bar cu terasă în Roman, zona Favorit (Pub Favorit) cu vad format de mulți ani (numai eu sunt de 5 ani în chirie) curățenie făcută anul trecut , 2025, schimbat parchet, renovat terasa , centrala nouă, masa tenis (ping ping) , 3 TV, sistem supraveghere ...

229 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

Promovat
Vand sau caut asociat
3

Vand sau caut asociat

Vând această clădire de cica 600 mp : demisol parter etaj mansarda compusă din 8 camere cu băi proprii la etaj și mansardă , la parter 2 băi bucătărie și living de 120 mp iar demisolul spațiu deschis . Construită din cadre de beton armat și pereți de BCA de 40 cm . A fost concepută pentru a fi pensiune ...

583 EUR/m2 | 600 m2

Govora, Valcea

Promovat
Vand spatiu comercial
5
1

Vand spatiu comercial

spațiu comercial 28 mp cu vad interns , zona halelor centrale , utilat cu aer condiționat , alarmă , camere de supraveghere posibilitate de preluare afacere .

393 EUR/m2 | 28 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE -  George Cosbuc 42, Baia Mare
2
8

NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE - George Cosbuc 42, Baia Mare

Complexul Rezidențial RIVER TOWER, situat pe strada George Coșbuc nr. 42, îți oferă oportunitatea de a investi sau dezvolta afacerea ta într-un spațiu modern și bine poziționat. Activitatea dvs. profesionala va avea un inceput bun prin achizitia unuia dintre spatiile noastre care s-au facut la standarde ...

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand afacere la cheie loc Nicula
5
2

Vand afacere la cheie loc Nicula

Vand afacere la cheie teren intravilan 1550 mp.cabana 4 dormitoare necesita reparatii dar locuibila si local pizzerie cu loc de joaca 180 mp ,pe structura de lemn.Pret 145.000 euro neg.localul ii pe structura de lemn si cladirea ii fara acte arata exact ca in poze fuctionam de 3 ani.

0 EUR/m2 | 1,550 m2

Gherla, Cluj

Baia Mare, Maramures

Spatiu comercial închiriere
9

Spatiu comercial închiriere

Închiriez spațiu comercial la parterul unui bloc cu 4 etaje,situat ultracentral, strada Postei 11, 62 m2, total utili 53 m2,doua intrări,una principală cu aleea la drum de 10 metri și cealaltă intrare în bloc,prin scară,doua grupuri sanitare,unul de serviciu,centrala termica noua pe cupru electric ...

8 EUR/m2 | 53 m2

Onesti, Bacau

Vand spatiu comercial 624mp
3

Vand spatiu comercial 624mp

Vand spatiu comercial situat in zona 1 Timisoara pe doua strazi principale C-tin Brancoveanu- ciprian Porumbescu compus din 6 magazine ,curte ,3 apartamente ,10 grupuri sanitare ,curent trifazic ,gaz,apa,canalizare,centrala termica. Spatiul este bine situat pentru activitati comerciale,etc.cu mansarda ...

2500 EUR/m2 | 624 m2

Timisoara, Timis

Vând locație în Halaucesti Jud Iasi
7
2

Vând locație în Halaucesti Jud Iasi

Persoana fizica vând locație pentru Pizzerie restaurant în com Halaucesti Jud Iași complet utilata, cu toate utilitățile necesare cum ar fi apa, gaz, canalizare,trifazic si nu in ultimul rand un splendit cuptor pe lemne. Locația poate fi readaptata pentru spațiu de joaca pentru copii sau o alta activitate ...

563 EUR/m2 | 320 m2

Halaucesti, Iasi

Zero Restrictii!370mp Comerciali fara vecini rezidentiali-Libertate totala de business in P Neamt
10

spatii de 370 mp in complex:Linistea de a face zgomot,nu ai apartamente deasupra,nu ai vecini sensibili,nu ai reclamatii,poti functiona non stop 600 euro mp:un pret sub pragul de rentabilitate al constructiilor noi practic cumperi la pret de constructie la;ROSU" un spatiu la cheie Constructie solida:ziduri ...

608 EUR/m2 | 370 m2

Piatra Neamt, Neamt

  Apartament 3 camere ULTRACENTRAL
6
1

Apartament 3 camere ULTRACENTRAL

De vanzare apartament la casa generos et 1 , suprafata utila 85 mp cu 2 camere , hol 15 mp, bucatarie-living , baie , situat in inima centrului istoric Piata Unirii într-o clădire construită din cărămidă cu curte interioara cu 4 proprietari. Posibilitate sediu firma , birouri sau apartament de ...

1647 EUR/m2 | 85 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Vanzare Bulevardul Iuliu Maniu Bucuresti
10
4

Vanzare Bulevardul Iuliu Maniu Bucuresti

Stradal, Bdul IULIU MANIU cu acces rapid autostrada A1 Centura Bucuresti! Oportunitate dezvoltare afacere Logistica, Depozitare, Servicii, Industrie cu teren in suprafata de 10000 mp si cladiri edificate constand in: 1. CLADIRE PRINCIPALA Birouri&spatii depozitare&rampa incarcare camion: Suprafata 1347mp, ...

650 EUR/m2 | 10,000 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vand hala spatiu comercial in Rosu Chiajna
8
1

Vand hala spatiu comercial in Rosu Chiajna

De vanzare hala spatiu comercial, suprafata teren 250 mp, front stradal 20 ml, spatiu util 150 mp si 100 mp in fata liber(parcare, pergola, etc), vestiar & grup sanitar, panouri publicitare.

1860 EUR/m2 | 150 m2

Rosu, Ilfov

Vanzare afacere MAGAZIN ONLINE la cheie  incaltaminte-genti
5
3

Vanzare afacere MAGAZIN ONLINE la cheie incaltaminte-genti

VÂNZARE AFACERE LA CHEIE - ÎNCĂLȚĂMINTE SI ALTE ARTICOLE DE MAROCHINARIE DIN ITALIA - ( MAGAZIN ONLINE ) Preț final: 25.000 EURO Acest preț include următoarele facilități: Stoc de marfă: Aproximativ 1700 perechi incaltaminte (mix brand dama, barbati,copii), modele actuale, ...

152 EUR/m2 | 165 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

De vanzare spatiu comercial - SAD
5
5

De vanzare spatiu comercial - SAD

Spatiu comercial (SAD) la parter bloc,in suprafata de 132 mp,compus din magazin,depozit,birou,WC. Mai are un sopron metalic de 20mp si o terasa de 25mp. Suprafata construita totala 177 mp. Bunuri comune 8 %. Teren proprietate 45 mp.

625 EUR/m2 | 132 m2

Lugoj, Timis

Vand Hala 2000 mp RECAS
6
6

Vand Hala 2000 mp RECAS

STRUCTURA INTEGRAL DIN BETON ARMAT. NU TREBUIE PROTEJATA LA FOC!!! VAND IN RECAS, ZONA IANCULEASA, HALA - FOST GRAJD DE VITE. BUN PENTRU RECONVERSIE IN HALA DEPOZITARE SAU PRODUCTIE. DESCHIDERI MARI INTRE STALPI (6.00X6.00). SUPRAFATA CONSTRUITA 2000MP TEREN 5000 MP INTEGRAL BETONAT. PRET SE DISCUTA ...

62 EUR/m2 | 1,800 m2

Recas, Timis

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic
3
3

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic

Vand hala productie situata in localitatea Hunedoara , 2000 mp utili , teren toatal 7000 mp ( neocupat 5000 mp , posibilitate extindere ) , independenta energetic , dotata cu parc fotovoltaic de 100 kw , 6 birouri amenajate , racordata la toate utilitatile , dotata cu 2 poduri rulante de cate 5 tone ...

325 EUR/m2 | 2,000 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial

Spatiu comercial

Vând restaurant situat la parterul pensiunii Caramida verde

3158 EUR/m2 | 95 m2

Craiova, Dolj

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Hala industriala, depozit,productie
5

Hala industriala, depozit,productie

Vand hala industriala situata in Ploiesti. Acces cu auto TIR. Suprafata 500 mp. Lungime 42m latime 12m inaltime 6m. Se poate amenaja ca depozit sau pentru productie. Putere electrica 200 kw.

290 EUR/m2 | 500 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Vand spatiu comercial
5
1

Vand spatiu comercial

393 EUR/m2 | 28 m2

Ploiesti, Prahova

 DE VÂNZARE În Miercurea Ciuc, in Centru, un spațiu comercial de 38 mp, Preț: 62.700 euro.
10
3

DE VÂNZARE În Miercurea Ciuc, in Centru, un spațiu comercial de 38 mp, imobil cu intrare separată pe scară de 4 mp , vizavi de Școala Nagy Imre, în vecinătatea Arenei Erös Zsolt și a Bibliotecii Județene, str. Revolutiei din Decembrie ,nr. 9 . Locul si spatiul este potrivit pentru: spațiu comercial, ...

1650 EUR/m2 | 38 m2

Miercurea-Ciuc, Harghita

Spatiu comercial ultracentral 58 mp,
3

Spatiu comercial ultracentral 58 mp,

Închiriez spațiu comercial ultracentral vitrină la drum judetean ,58 mp cu dependinte ,toate facilitățile,Plopeni Prahova,preț 2200 lei pe lună plus 1 lună garanție.Tel. .

7 EUR/m2 | 58 m2

Plopeni, Prahova

Salvează căutarea