Promovat
depozit moara siloz panificatii ferma 25.000 m voluntari pret 1.050.000 euro neg,trafo 150 kW putere
6

ferma depozit moara panificatii productie paine etc voluntari pret 1.050.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ...

42 EUR/m2 | 25,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Clădire multifuncțională
5

Clădire multifuncțională

Vând schimb cu casă cu diferență clădire multifuncțională în zona Bălcescu , aprox 740 mp , parter , 2 etaje + mansardă , în interior este și mezanina , pretabilă pentru diferite activități : Clinică Centru medical Hotel Birouri Spațiu comercial + depozit etc...u casă

1349 EUR/m2 | 740 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE -  George Cosbuc 42, Baia Mare
2
8

NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE - George Cosbuc 42, Baia Mare

Complexul Rezidențial RIVER TOWER, situat pe strada George Coșbuc nr. 42, îți oferă oportunitatea de a investi sau dezvolta afacerea ta într-un spațiu modern și bine poziționat. Activitatea dvs. profesionala va avea un inceput bun prin achizitia unuia dintre spatiile noastre care s-au facut la standarde ...

Baia Mare, Maramures

Promovat
Vand cladire comerciala cu vad pietonal
4
2

Vand cladire comerciala cu vad pietonal

Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...

432 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand hala industriala 1

Vand hala industriala

Hala industriala cu suprafata de 450mp ( 12.5m x 35 m x 3.5m), din panouri termoizolante , comparimentata ( spatii de productie , depozitare , birouri , grupuri sanitare ) . Utilitati : apa-canalizare , gaze , energie electrica ( post de transformare propriu ). Teren 5000mp , deschidere 16.5m , acces ...

1222 EUR/m2 | 450 m2

Braila, Braila

Vanzare afacere MAGAZIN ONLINE la cheie  incaltaminte-genti
5
3

Vanzare afacere MAGAZIN ONLINE la cheie incaltaminte-genti

VÂNZARE AFACERE LA CHEIE - ÎNCĂLȚĂMINTE SI ALTE ARTICOLE DE MAROCHINARIE DIN ITALIA - ( MAGAZIN ONLINE ) Preț final: 25.000 EURO Acest preț include următoarele facilități: Stoc de marfă: Aproximativ 1700 perechi incaltaminte (mix brand dama, barbati,copii), modele actuale, ...

152 EUR/m2 | 165 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Vand pensiune  Proprietar
1
1

Vand pensiune Proprietar

PARTICULAR VIND PENSIUNE functionabila echipata 11 camere spatiu si terasa ,sistem vidio wifi tv. cu sistem FOTOVOLTAIC ASTEPT OFERTE. CER 610000 EURO

1017 EUR/m2 | 600 m2

Central, Marghita, Bihor

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic
3
3

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic

Vand hala productie situata in localitatea Hunedoara , 2000 mp utili , teren toatal 7000 mp ( neocupat 5000 mp , posibilitate extindere ) , independenta energetic , dotata cu parc fotovoltaic de 100 kw , 6 birouri amenajate , racordata la toate utilitatile , dotata cu 2 poduri rulante de cate 5 tone ...

325 EUR/m2 | 2,000 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Hala industriala, depozit,productie
5

Hala industriala, depozit,productie

Vand hala industriala situata in Ploiesti. Acces cu auto TIR. Suprafata 500 mp. Lungime 42m latime 12m inaltime 6m. Se poate amenaja ca depozit sau pentru productie. Putere electrica 200 kw.

290 EUR/m2 | 500 m2

Ploiesti, Prahova

Spațiu comercial
7
2

Spațiu comercial

Ofer spre vânzare spațiu comercial, AVIZAT, 36mp, grup sanitar, ușile din interior și exterior sunt noi, centrală termică, apă separat, pardoseala din gresie, faianță, totul nou. Având în vedere poziția foarte bună, vis-a-vis de spital, spațiul se pretează a fi util în diferite domenii: cabinet medical, ...

1747 EUR/m2 | 36 m2

Slobozia, Ialomita

De vanzare spatiu comercial - SAD
5
5

De vanzare spatiu comercial - SAD

Spatiu comercial (SAD) la parter bloc,in suprafata de 132 mp,compus din magazin,depozit,birou,WC. Mai are un sopron metalic de 20mp si o terasa de 25mp. Suprafata construita totala 177 mp. Bunuri comune 8 %. Teren proprietate 45 mp.

624 EUR/m2 | 132 m2

Lugoj, Timis

Persoana fizica vand spatiu comercial  431 mp si o garsoniera bonus
10
10

Persoana fizica vand spatiu comercial 431 mp si o garsoniera bonus

Proprietar vand spatiu comercial compus din restaurant pivniță ideală pentru Crama apartament cu două camere bucătărie wc sala de sport garsoniera cu baie separat Utilități apa curent trifazic monofazic încălzire pe gaz trei termoteci Se poate vinde si casa in Micalaca la schimb plus diferentao9 si ...

2 EUR/m2 | 431 m2

Arad, Arad

Cu Regim de Inaltime P+ 7 ,pe Rebreanu 20 ml Fs , foarte aproape de C.Martirilor ,
6

De Vânzare 960 mp , Spatiu Comercial intabulat Cf , Spalatorie Auto intabulata CF , acte la zi , Casa de locuit , teren cu fs 20 ml , pe Rebreanu , Una dintre cele mai cautate si dinamice zone rezidentiale din Timisoara , ST a terenului 960 mp Ofera un regim de inaltime Permis (1-1-5S)+P+7+1R FRONT ...

1048 EUR/m2 | 400 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând închiriez hală 600 mp pentru activități micro. Zona Lespezi Bacău.
8
1

Vând închiriez hală pentru activități depozitare ce nu necesită descărcare TIR , din cauza intrării înguste. Tirul are acces până la 20 m de hală. Hală construcție 2010 , BCA, izolată, curent 3,80 , înălțime interioară 3,60 , acoperiș tip Lindab. Băi , birou , suprafața utilă 470 Mp parter plus 130 ...

333 EUR/m2 | 600 m2

Bacau, Bacau

Vanzare sau Inchiriere
9

Vanzare sau Inchiriere

Vind sau Inchiriez teren cu Hala 4650m+Hala utila 240m +60m=2birouri 2vestiare cu wc -spatiu in fata Halei cu parcare si livada pomi fructiferi . pret 200000euro usor negociabil , curent trifazat ,fosa septica proprie ,brasament apa 3 .Actele sunt in faza de finalizare ca spatiu comercial Tel.cel. ...

43 EUR/m2 | 4,650 m2

Floresti, Prahova

De Vanzare Pensiune Eforie Nord
10
7

De Vanzare Pensiune Eforie Nord

Persoana fizica ofer spre vanzare Pensiune 17 camere 17 băi mobilate, utilate, bucătarie mobilata utilată, camera tehnică, etc. situată pe strada Daliei, Eforie nord! Constructia finalizata in anul 2020, intretinută an de an, nota pe booking 9,4! Pensiunea se predă la cheie gata de functionare, 17 led ...

884 EUR/m2 | 500 m2

Eforie Nord, Constanta

Teren cu hală
5
2

Teren cu hală

Inchierez(vând) hala cu teren în Craiova str.Brestei (Casa cu cocos) în suprafața de aproximativ 300 mp si teren cu platformă betonata,curent cu putere instalata de 98 KV,apa curentă,canalizare,puț forat,imprejmuit integral tot terenul.Sunt interesat si de schimburi.

1 EUR/m2 | 2,540 m2

Cernele, Craiova, Dolj

Birou CENTRAL de vanzare, cu chirias, randament anual de 7% la Euro
7
18

Birou de vanzare Str. Avram Iancu nr 48A. Spatiul este disponibil la vanzare la pretul de 34900 Euro, inchiriat, cu randament anual de 7% la Euro.

1939 EUR/m2 | 18 m2

Brasov, Brasov

Spatiu de vanzare CENTRAL - Boxa, Spatiu depozitare, atelier sau birou
2
20

Spatiu de inchiriat sau vanzare CENTRAL - Birou, Boxa, Spatiu depozitare sau atelier Str Avram Iancu 48A Spatiul este disponibil si spre inchiriere la pretul de 149 Euro.

1695 EUR/m2 | 20 m2

Central, Brasov, Brasov

Promovat
Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90
4
1

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90

Persoana fizica vand spatiu comercial 40 mp cu acte la zi, situat pe bd Decebal nr 90 in Precista, zona Biserica Noua in Piatra Neamt, oportunitate de investitie! Se poate transforma in spatiu de locuit, airbnb, inchiriat, birou, cabinet, etc. Are toate utilitatile si imbunatatirile necesare pt folosirea ...

1163 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand 2 grajduri și teren intravilan in suprafață de 4565 mp
9

Vand 2 grajduri și teren intravilan in suprafață de 4565 mp

Grajdul este in suprafață de 900 mp și 300 mp construit din cărămidă și acoperișul din grinda de fier acoperit cu plăci, este betonat, terenul este împrejmuit, acesta se afla langa șoseaua națională și autostradă apă și curent pe teren, cu acces din șosea, ideal pentru creșterea animalelor, sera de flori, ...

33 EUR/m2 | 4,565 m2

Cunta, Alba

Vand Pensiune Clisura Dunarii
6
3

Vand Pensiune Clisura Dunarii

Se oferă spre vânzare Pensiune( camere și apartamente de închiriat autorizată de Ministerul Turismului) cu teren de 2500 mp in Clisura Dunării în aproprierea localități Eselnita cu o panorama deosebită! Finalizată în anul 2023 dispune de 16 camere duble( triple) și 2 apartamente,o terasă generoasă ...