Vand cladire comerciala cu vad pietonal
4
1

Vand cladire comerciala cu vad pietonal

Vindem (suntem SRL) cladire cu scop comercial compusa din multiple CF-uri separate, conform releve-ului. Cladirea este pretabila pentru activitati comerciale, depozit sau productie - si are multiple imbunatatiri: acoperis nou, geamuri velux schimbate in mansarda, circuit automatizat de incalzire (2 centrale ...

432 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Promovat
depozit fabrica ferma pret 950.000 euro usor neg Suprafața 2,5 ha intravilan  Post trafo 150 kW
7

depozit fabrica ferma pret 950.000 euro usor neg Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW

depozit fabrica ferma sau depozit pret 950.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ...

238 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
5

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu pentru service auto   detailing   depozit logistic
5
1

Spațiu pentru service auto detailing depozit logistic

Hala 60 mp +50 de mp curte,dotată cu birou , baie,camere video !!! Spațiul este ideal pentru: *service auto *detailing auto *depozit piese auto *atelier mecanic *depozit pentru magazin online

667 EUR/m2 | 60 m2

Focsani, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

pensiune restaurant de vanzare
5

pensiune restaurant de vanzare

Pensiunea Casa Petrovai din sighetu marmatiei este de vanzare inchiriere sau se pate și [Asociere variante imobiliare se poate accesa credit bancar santem dispuși la discuti asociere vanzare 25% 50% pret negociabil sau se poate și transe anuale Pensiunea se afla la ieșirea din sighetu marmației la numai ...

283 EUR/m2 | 2,300 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Vand Hala pe structura de lemn 400m + teren 2000m intravilan
8
1

Vand Hala pe structura de lemn 400m (inaltime 6810) Rampa culisanta electric + telecomanda inaltime maxima 4m Curent trifazat recordat Canalizare + apa + gaz in fata portii Teren intravilan 2000m Deschidere la drum 22m

275 EUR/m2 | 400 m2

Parscov, Buzau

Spațiu comercial 70 mp, zona Selgros
5
2

Spațiu comercial 70 mp, zona Selgros

De vanzare, spatiu comercial, 70 mp, pretabil pentru diverse activitati, magazin, cabinete, saloane de infrumusetare, birouri, sala sport, etc., zona Selgros. Pret inf. 96.500 euro, pentru vânzare, iar la închiriere 2000lei lunar+garanție, Se accepta și unele variante, sau posibilitate achitare in 3 ...

1379 EUR/m2 | 70 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

vand 2 locuri parcare sectorul 6 bucuresti str moinesti 63 a bl 3b
3

se da spre vanzare 2 locuri de parcare in sectorul 6 pe starda moineste 63a bl 3b este sub teran intarea se face prin telecomanda aveti si loc de depozitare

0 EUR/m2 | 211,231 m2

Sector 6, Bucuresti

Vand spatiu comercial 624mp
3

Vand spatiu comercial 624mp

Vand spatiu comercial situat in zona 1 Timisoara pe doua strazi principale C-tin Brancoveanu- ciprian Porumbescu compus din 6 magazine ,curte ,3 apartamente ,10 grupuri sanitare ,curent trifazic ,gaz,apa,canalizare,centrala termica. Spatiul este bine situat pentru activitati comerciale,etc.cu mansarda ...

2500 EUR/m2 | 624 m2

Timisoara, Timis

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90
2
1

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90

Vand spatiu comercial 40 mp cu acte la zi, pe bd Decebal nr 90 in Precista, zona Biserica Noua in Piatra Neamt, oportunitate de investitie! Se poate transforma in spatiu de locuit airbnb inchiriat birou cabinet etc. Are toate utilitatile si imbunatatirile necesare pt folosirea imediata: centrala ...

1163 EUR/m2 | 40 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Spațiu Conercial
1
4

Spațiu Conercial

Spațiu comercial 50mp Adresa Piața 1 Decembrie 1918 nr5 Proprietar persoana juridică Utilizare alimentație publică Apa, canalizare, curent trifazat, gaz Zona ultracentrală

1100 EUR/m2 | 50 m2

Turda, Cluj

Birou CENTRAL de vanzare, cu chirias, randament anual de 7% la Euro
7
18

Birou de vanzare Str. Avram Iancu nr 48A. Spatiul este disponibil la vanzare la pretul de 34900 Euro, inchiriat, cu randament anual de 7% la Euro.

1939 EUR/m2 | 18 m2

Brasov, Brasov

Spatiu de vanzare CENTRAL - Boxa, Spatiu depozitare, atelier sau birou
2
20

Spatiu de inchiriat sau vanzare CENTRAL - Birou, Boxa, Spatiu depozitare sau atelier Str Avram Iancu 48A Spatiul este disponibil si spre inchiriere la pretul de 149 Euro.

1695 EUR/m2 | 20 m2

Central, Brasov, Brasov

Vând magazie 400 mp și terenul de sub ea Fizes CS
5
24

Vând magazie 400 mp și terenul de sub ea Fizes CS

Vând magazie 400mp în centru Fizes și terenul de sub ea fără împrejmuire.. nu este racordata la utilitati, preț 12 mii euro Pentru detalii suplimentare sunați.

30 EUR/m2 | 400 m2

Fizes, Caras-Severin

  Apartament 3 camere ULTRACENTRAL
6
1

Apartament 3 camere ULTRACENTRAL

De vanzare apartament la casa generos et 1 , suprafata utila 85 mp cu 2 camere , hol 15 mp, bucatarie-living , baie , situat in inima centrului istoric Piata Unirii într-o clădire construită din cărămidă cu curte interioara cu 4 proprietari. Posibilitate sediu firma , birouri sau apartament de ...

1647 EUR/m2 | 85 m2

Ultracentral, Oradea, Bihor

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic
3
3

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic

Vand hala productie situata in localitatea Hunedoara , 2000 mp utili , teren toatal 7000 mp ( neocupat 5000 mp , posibilitate extindere ) , independenta energetic , dotata cu parc fotovoltaic de 100 kw , 6 birouri amenajate , racordata la toate utilitatile , dotata cu 2 poduri rulante de cate 5 tone ...

325 EUR/m2 | 2,000 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Spatiu com   casa - Sos Petricani
6
17

Spatiu com casa - Sos Petricani

Casa spatiu com. stradal. 150mp teren 65 mp utili cladire. Proprietar, cadastru, carte funciara. An constructie cladire 2000. La 2 min de A3 In prezent este mag alimentar functional. Posibilitate vanzare afacere. Detalii la cerere.

2292 EUR/m2 | 65 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE -  George Cosbuc 42, Baia Mare
2
8

NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE - George Cosbuc 42, Baia Mare

Complexul Rezidențial RIVER TOWER, situat pe strada George Coșbuc nr. 42, îți oferă oportunitatea de a investi sau dezvolta afacerea ta într-un spațiu modern și bine poziționat. Activitatea dvs. profesionala va avea un inceput bun prin achizitia unuia dintre spatiile noastre care s-au facut la standarde ...

Baia Mare, Maramures

Hala industriala
5

Hala industriala

Vand hala industriala situata in Ploiesti. Acces cu auto TIR. Suprafata 500 mp. Lungime 42m latime 12m inaltime 6m.

290 EUR/m2 | 500 m2

Ploiesti, Prahova

Magazin profil termopan
1

Magazin profil termopan

Chioșc termopan profil plus geamuri,izolat cu panouri sandvich din spuma poliuretanică,sufratata totala 6mp preț senzațional doar 5500lei ușor negociabil asigur transport în caz de nevoie contra cost ,magazin nou asemenea suprafață ajunge 22000. Lei are și rafturi interioare plus copertină retractabilă ...

176 EUR/m2 | 6 m2

Dunarea, Galati, Galati

Vand afacere la cheie loc Nicula
5
1

Vand afacere la cheie loc Nicula

Vand afacere la cheie teren intravilan 1550 mp.cabana 4 dormitoare necesita reparatii dar locuibila si local pizzerie cu loc de joaca 180 mp ,pe structura de lemn.Pret 145.000 euro neg.localul ii pe structura de lemn si cladirea ii fara acte arata exact ca in poze fuctionam de 3 ani.

0 EUR/m2 | 1,550 m2

Gherla, Cluj

Teren cu hală
5
2

Teren cu hală

Inchierez(vând) hala cu teren în Craiova str.Brestei (Casa cu cocos) în suprafața de aproximativ 300 mp si teren cu platformă betonata,curent cu putere instalata de 98 KV,apa curentă,canalizare,puț forat,imprejmuit integral tot terenul.Sunt interesat si de schimburi.

1 EUR/m2 | 2,540 m2

Cernele, Craiova, Dolj

Spatiu comercial de vânzare l
8

Spatiu comercial de vânzare l

Vând spațiu comercial str Victoriei (Buclă), 155 mp + 42 mp terasa concesionată Utilitati : Spațiul dispune de energie electrică, apă, canalizare, curent 220 și 380. Spațiul este situat într-o zonă centrala și pietonal intens circulata lângă parcul în curs de amenajare de la Buclă.

2000 EUR/m2 | 155 m2

Baia Mare, Maramures

Salvează căutarea