Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui
2

Afacere langa Spitalul de Urgenta Vaslui

Preluare afacere magazin mixt in zona spitalului judetean Vaslui. Pretul include spatiul comercial(nu se mai plateste chirie). Afacere cu istoric de peste 20 de ani, clienti locali, contabilitate la zi, fara datorii. Se vinde cu preluarea completa a firmei, inclusiv spatiul comercial la parter de bloc(cu ...

1929 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Promovat
depozit 25.000 mp fabrica ferma Voluntari pret 1.050.000 euro Suprafața 2,5 ha Post trafo 150 kwh
7

depozit fabrica ferma sau depozit moară panificație productie pret 1.050.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ...

42 EUR/m2 | 25,000 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
depozit moara siloz panificatii ferma 25.000 m voluntari pret 1.050.000 euro neg,trafo 150 kW putere
6

ferma depozit moara panificatii productie paine etc voluntari pret 1.050.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ...

42 EUR/m2 | 25,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand spatiu comercial! 4

Vand spatiu comercial!

Cand spațiu comercial! Preț negocibil!

1231 EUR/m2 | 65 m2

Brasov, Brasov

Hala Depozit-Productie sau Service Auto
5

Hala Depozit-Productie sau Service Auto

Hala 70 m X 22 m cu h 7 m 5 construit 1997 425 000 EUR negociabil 277 EUR m2 Vrancea, Focsani Vezi pe hartă Valabil din 5 5 2 PM Specificații Suprafata utila 1533 m2 Descriere Hala ce se preteaza la depozitare , productie , prestari diverse servicii ii prezent cu destinatie siloz de depozitare ...

247 EUR/m2 | 1,722 m2

Mandresti-Munteni, Vrancea

Hala industriala cu un teren de 7742mp, in Timisoara, zona  Buziasului, com=0%
10
12

Hala industriala cu un teren de 7742mp, in Timisoara, zona Buziasului, com=0%

Hala + teren de vanzare cu spatii industriale pe un teren de 7742 mp, cu platforma betonata, cu acces tir, posibilitate de parcare in curte pe platforma betonata, de vanzare in zona industriala din Calea Buziasului. Constructiile dispun de urmatoarele utilitati: instalatie electrica, apa, canal, instalatii ...

0 EUR/m2 | 1,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Pretabil pt Clinica,Azil,Gradinita, etc,Merita Văzuta,Neg
20
2

Am Acum De Inchiriat in Zona Sagului-Lidl, la Etajul 4 din 5,O Garsoniera de 27 no, Cu Bucătărie separata,Hol,Baie,este Mobilata DECENT,Utilata, Conform pozelor atasate,Merită Văzuta 100%,E Libera Imediat. Cerem si oferim seriozitate ! Pret Fix 170 E luna .Se cere și Garantie cat o Chirie. .Imobilul ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vând hală și teren intravilan lângă Castelul de Apa Mangalia
5
5

Vând hală cu amprenta la sol 120mp și birou la etaj 16mp la stadiul de autorizație de construire amplasată pe un teren de 1000mp lângă Castelul de Apa la 50m de DJ391 ieșirea din Mangalia spre Albești. Nr cadastral 112666. Utilitățile in apropierea terenului. Terenul deține proiect si avize . Terenul ...

515 EUR/m2 | 136 m2

Mangalia, Constanta

spatiu comercial - colentina - sector 2 - cladirea p+3e+m
2
1

spatiu comercial - colentina - sector 2 - cladirea p+3e+m

de vanzare - spațiu comercial stradal, Suprafața construita - 760mp. Regim înăltime: P+3E+mansardă, teren:300mp, parter: 150mp, bucuresti, sector 2, Sos. Colentina nr.413 punct de reper: carrefour colentina, pentru contact , de preferat prin whatsapp: ,

563 EUR/m2 | 800 m2

Sector 2, Bucuresti

Disco-club, Bar, Fast-food, Pariuri sportive, Aparate slot machine.
10

Disco club cabana gostavatu compusa din: subsol parter si etaj, construita din lemn, caramida si beton are in componenta 3 camere, sala disco, sala jocuri, bar, bucatarie tip fast- food, baie, magazie alimente si garaj + 2 terase de vara, sistem de alarma si sistem de supraveghere video conectat la internet ...

617 EUR/m2 | 300 m2

Gostavatu, Olt

617 EUR/m2 | 300 m2

Gostavatu, Olt

SPATIU COMERCIAL de vanzare compus din Restaurant si pivnita in suprafata de  600  Mp
10
14

SPATIU COMERCIAL de vanzare compus din Restaurant si pivnita in suprafata de 600 Mp

Localul are renume si in trecut fiind utilizat de peste 50 de ani tot in acest scop. Se afla in centrul Aradului Nou si aproape de iesirea-intrarea dispre Timisoara. An finalizare: 2000 Nr. de locuri de parcare supraterana: 5 Structura de rezistenta: zidarie portanta Pereti: caramida Spatiu comercial ...

2 EUR/m2 | 458 m2

aradul+nou, Arad, Arad

Vând hala strada Transilvaniei
3

Vând hala strada Transilvaniei

Vand hala pe strada Transilvaniei(comat)suprafață construita 1300mp și 2300mp teren.Pret 590.000 euro

454 EUR/m2 | 1,300 m2

Buzau, Buzau

Vand  sau inchiriez spatiu comercial
1
2

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Vând spațiu comercial în suprafață de 60mp,ultracentral.Spatiul este conectat la rețeaua de gaze,are centrala termica ,aer condiționat,sistem de supraveghere.Proprietar persoana fizica.

2833 EUR/m2 | 60 m2

Caracal, Olt

ULTRACENTRAL Spatiu Comercial Stradal DACIA    Eminescu
10
2

ULTRACENTRAL Spatiu Comercial Stradal DACIA Eminescu

Spatiu comercial stradal cu vizibilitate excelenta, situat intr-una dintre cele mai bune si centrale zone din Bucuresti, intre Str. M . Eminescu si B.du Dacia. Beneficiaza de vad comercial foarte bun si trafic pietonal constant, pozitionat langa Liceul Cantemir si numeroase birouri din zona. Spatiul ...

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Ferma cu 3 ha teren.
7
3

Ferma cu 3 ha teren.

Ferma este compusă din : Grajd de 540 mp, corp administrativ: 160 mp, magazie: 78 mp. Pretul este de 193 euro/mp construit. Construcțiile sunt finalizate în 2010. Ferma mai are platforme betonate, soproane de 1.100 mp, etc

319 EUR/m2 | 470 m2

Cristur-Criseni, Salaj

Cladire Industriala
2
6

Cladire Industriala

Cladire Industrial de 2200 mp, total cu teren mp 3180. Constructie din piatra si beton. In interior birouri, bai, dressing si loc pentru culoare. Este dotata cu curent electric 220-380, sistem de apa, si caldura.

173 EUR/m2 | 2,200 m2

Zalau, Salaj

Vând spatiu productie-depozit

Vând spatiu productie-depozit

Vînd spatiu productie-depozit, 1.138 mp + teren, 789 mp, platformă betonată, parcare, toate utilitățile. Baia Mare, la 5 min. de centrul orașului,

Baia Mare, Maramures

Vând hală 700 mp și teren in Vladimirescu 200000 euro
5
1

Vând hală 700 mp și teren in Vladimirescu 200000 euro

Vând hală 700 mp, având 500 mp teren betonat în jurul ei și 7500 mp teren nebetonat, în incinta fostului Combinat Chimic Vladimirescu. Hala este ideală pentru producție, depozit, servicii, etc.

286 EUR/m2 | 700 m2

Vladimirescu, Arad

Magazin Șoseaua Argedava
5
2

Magazin Șoseaua Argedava

Vând imobil cu destinație spațiu comercial suprafață construita 27mp în Giurgiu șoseaua Argedava , bl 49 3d adiacent parter. Imobilului este proprietate personala , inclusiv terenul, dispune de o toaleta functionala in interior, acte în regula, prețul 44000E.

1593 EUR/m2 | 27 m2

Giurgiu, Giurgiu

Spațiu Conercial
1
4

Spațiu Conercial

Spațiu comercial 50mp Adresa Piața 1 Decembrie 1918 nr5 Proprietar persoana juridică Utilizare alimentație publică Apa, canalizare, curent trifazat, gaz Zona ultracentrală

1100 EUR/m2 | 50 m2

Turda, Cluj

Vând clădire situata central
1

Vând clădire situata central

Vând clădire 650 mp situata lângă viitorul Palat de Justiție. E bine amplasata, se pot face cabinete avocatura, clinica medicala, Apartamente, azil, after school,.....etc, clădirea îți oferă tot ce îți dorești. Are toate utilitățile.

1111 EUR/m2 | 450 m2

Focsani, Vrancea

Achizitionez Camera de Serviciu Mansarda Pod Demisol Subsol Bloc Garaj BOXA Casa Risc Seismic
2
3

Anunt de Achizitie: Achizitionez - BOXA sau Camera de Serviciu de 5-10 metri patrati dar si mai mari la Mansarda Pod Demisol Subsol Bloc Bulina Casa Risc Seismic sau GARAJ Sunt interesat sa achizitionez in zona centrala Universitate, Unirii, Romana, Piata Galati, Cismigiu, Armeneasca, Cotroceni, izvor, ...

1500 EUR/m2 | 1 m2