Spatii comerciale de vanzare

Promovat
Complex autorizat ISU 18 camere pretabil camin de batrani pensiune cazare- Batiz, Hunedoara
5

Complex autorizat ISU 18 camere ideal cămin de bătrâni pensiune cazare Batiz, Hunedoara Se vinde proprietate compusă din două clădiri autorizate ISU, complet mobilate și utilate, ideale pentru: cămin de bătrâni pensiune cazare muncitori clinică centru de recuperare investiție ...

372 EUR/m2 | 794 m2

Batiz, Hunedoara

Promovat
NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE -  George Cosbuc 42, Baia Mare
2
8

NEW! Spatii Comerciale DE VANZARE - George Cosbuc 42, Baia Mare

Complexul Rezidențial RIVER TOWER, situat pe strada George Coșbuc nr. 42, îți oferă oportunitatea de a investi sau dezvolta afacerea ta într-un spațiu modern și bine poziționat. Activitatea dvs. profesionala va avea un inceput bun prin achizitia unuia dintre spatiile noastre care s-au facut la standarde ...

Baia Mare, Maramures

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial
5
1

Vand spatiu comercial

spațiu comercial 28 mp cu vad interns , zona halelor centrale , utilat cu aer condiționat , alarmă , camere de supraveghere posibilitate de preluare afacere .

393 EUR/m2 | 28 m2

Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Depozit Ortisoara direct proprietar
6
3

Depozit Ortisoara direct proprietar

Ocazie ,constructie solida cu boltari la doar 100 euro metrul patrat , teren intravilan la 40 euro metrul patrat . Depozitul se afla inainte de intrarea in Ortisoara, in incinta fostelor ferme Avicola.Suprafata teren 427m patrati , aflati in proprietate cu CF . Constructia 392 m patrati. Are curent ...

140 EUR/m2 | 392 m2

Ortisoara, Timis

Vand Hala pe structura de lemn 400m + teren 2000m intravilan
8
1

Vand Hala pe structura de lemn 400m (inaltime 6810) Rampa culisanta electric + telecomanda inaltime maxima 4m Curent trifazat recordat Canalizare + apa + gaz in fata portii Teren intravilan 2000m Deschidere la drum 22m

275 EUR/m2 | 400 m2

Parscov, Buzau

Spatiu comercial de vânzare l
8

Spatiu comercial de vânzare l

Vând spațiu comercial str Victoriei (Buclă), 155 mp + 42 mp terasa concesionată Utilitati : Spațiul dispune de energie electrică, apă, canalizare, curent 220 și 380. Spațiul este situat într-o zonă centrala și pietonal intens circulata lângă parcul în curs de amenajare de la Buclă.

2000 EUR/m2 | 155 m2

Baia Mare, Maramures

Spațiu comercial 70 mp, zona Selgros
5
2

Spațiu comercial 70 mp, zona Selgros

De vanzare, spatiu comercial, 70 mp, pretabil pentru diverse activitati, magazin, cabinete, saloane de infrumusetare, birouri, sala sport, etc., zona Selgros. Pret inf. 96.500 euro, pentru vânzare, iar la închiriere 2000lei lunar+garanție, Se accepta și unele variante, sau posibilitate achitare in 2 ...

1379 EUR/m2 | 70 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Hala industrial afumat
2
2

Hala industrial afumat

De vanzare hala industrial. Afumat , dn2, suprafata teren 1500 mp. Hala 600 mp. H 8 m. Util.deshidere dn2.Pret 600.000

1000 EUR/m2 | 600 m2

Afumati, Ilfov

Predau afacere. Inchiriez pensiune Focsani
10
8

Predau afacere. Inchiriez pensiune Focsani

închiriez vilă (pensiune) in centru orașului Focșani complet utilata și dotată pentru a desfășura activitatea de cazare. Este autorizată și clasificată 2 ** Contractul se se face pe perioada nedeterminată Preț atrăgător!!! pentru mai multe poze sau vizualizare scrieti-mi sau sunați la

3 EUR/m2 | 200 m2

Focsani, Vrancea

centura pantelimon
4
3

centura pantelimon

centura pantelimon teren intravilan industrial, pantelimon, İlfov, suprafata teren 30.000 mp, intravilan industrial, cu desch dere 185 ml. pret vanzare70 mp.

70 EUR/m2 | 30,000 m2

Pantelimon, Ilfov

Vand hala industriala 1

Vand hala industriala

Hala industriala cu suprafata de 450mp ( 12.5m x 35 m x 3.5m), din panouri termoizolante , comparimentata ( spatii de productie , depozitare , birouri , grupuri sanitare ) . Utilitati : apa-canalizare , gaze , energie electrica ( post de transformare propriu ). Teren 5000mp , deschidere 16.5m , acces ...

1222 EUR/m2 | 450 m2

Braila, Braila

Vanzare afacere MAGAZIN ONLINE la cheie  incaltaminte-genti
5
3

Vanzare afacere MAGAZIN ONLINE la cheie incaltaminte-genti

VÂNZARE AFACERE LA CHEIE - ÎNCĂLȚĂMINTE SI ALTE ARTICOLE DE MAROCHINARIE DIN ITALIA - ( MAGAZIN ONLINE ) Preț final: 25.000 EURO Acest preț include următoarele facilități: Stoc de marfă: Aproximativ 1700 perechi incaltaminte (mix brand dama, barbati,copii), modele actuale, ...

152 EUR/m2 | 165 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Vand pensiune  Proprietar
1
1

Vand pensiune Proprietar

PARTICULAR VIND PENSIUNE functionabila echipata 11 camere spatiu si terasa ,sistem vidio wifi tv. cu sistem FOTOVOLTAIC ASTEPT OFERTE. CER 610000 EURO

1017 EUR/m2 | 600 m2

Central, Marghita, Bihor

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic
3
3

Hala productie 2000 mp dotata cu parc fotovoltaic

Vand hala productie situata in localitatea Hunedoara , 2000 mp utili , teren toatal 7000 mp ( neocupat 5000 mp , posibilitate extindere ) , independenta energetic , dotata cu parc fotovoltaic de 100 kw , 6 birouri amenajate , racordata la toate utilitatile , dotata cu 2 poduri rulante de cate 5 tone ...

325 EUR/m2 | 2,000 m2

Hunedoara, Hunedoara

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala
10
12

Spatiu comercial ultracentral Hunedoara , Pietonala

Vand spatiu comercial ultracentral , supraf utila 200 mp , situat la 30 m de Pietonala , adresa Piata Florilor nr 8 , parter .Dotat cu centrala termica pe gaz , aer conditionat , alarma , supraveghere video .Dispune de doua intrari separate . Certif energetic categ B .Pret 179000 euro ( plus TVA taxare ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Hunedoara, Hunedoara

Hala industriala, depozit,productie
5

Hala industriala, depozit,productie

Vand hala industriala situata in Ploiesti. Acces cu auto TIR. Suprafata 500 mp. Lungime 42m latime 12m inaltime 6m. Se poate amenaja ca depozit sau pentru productie. Putere electrica 200 kw.

290 EUR/m2 | 500 m2

Ploiesti, Prahova

Spațiu comercial
7
2

Spațiu comercial

Ofer spre vânzare spațiu comercial, AVIZAT, 36mp, grup sanitar, ușile din interior și exterior sunt noi, centrală termică, apă separat, pardoseala din gresie, faianță, totul nou. Având în vedere poziția foarte bună, vis-a-vis de spital, spațiul se pretează a fi util în diferite domenii: cabinet medical, ...

1747 EUR/m2 | 36 m2

Slobozia, Ialomita

De vanzare spatiu comercial - SAD
5
5

De vanzare spatiu comercial - SAD

Spatiu comercial (SAD) la parter bloc,in suprafata de 132 mp,compus din magazin,depozit,birou,WC. Mai are un sopron metalic de 20mp si o terasa de 25mp. Suprafata construita totala 177 mp. Bunuri comune 8 %. Teren proprietate 45 mp.

624 EUR/m2 | 132 m2

Lugoj, Timis

Persoana fizica vand spatiu comercial  431 mp si o garsoniera bonus
10
10

Persoana fizica vand spatiu comercial 431 mp si o garsoniera bonus

Proprietar vand spatiu comercial compus din restaurant pivniță ideală pentru Crama apartament cu două camere bucătărie wc sala de sport garsoniera cu baie separat Utilități apa curent trifazic monofazic încălzire pe gaz trei termoteci Se poate vinde si casa in Micalaca la schimb plus diferentao9 si ...

2 EUR/m2 | 431 m2

Arad, Arad

Cu Regim de Inaltime P+ 7 ,pe Rebreanu 20 ml Fs , foarte aproape de C.Martirilor ,
6

De Vânzare 960 mp , Spatiu Comercial intabulat Cf , Spalatorie Auto intabulata CF , acte la zi , Casa de locuit , teren cu fs 20 ml , pe Rebreanu , Una dintre cele mai cautate si dinamice zone rezidentiale din Timisoara , ST a terenului 960 mp Ofera un regim de inaltime Permis (1-1-5S)+P+7+1R FRONT ...

1048 EUR/m2 | 400 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând închiriez hală 600 mp pentru activități micro. Zona Lespezi Bacău.
8
1

Vând închiriez hală pentru activități depozitare ce nu necesită descărcare TIR , din cauza intrării înguste. Tirul are acces până la 20 m de hală. Hală construcție 2010 , BCA, izolată, curent 3,80 , înălțime interioară 3,60 , acoperiș tip Lindab. Băi , birou , suprafața utilă 470 Mp parter plus 130 ...

333 EUR/m2 | 600 m2

Bacau, Bacau

Vanzare sau Inchiriere
9

Vanzare sau Inchiriere

Vind sau Inchiriez teren cu Hala 4650m+Hala utila 240m +60m=2birouri 2vestiare cu wc -spatiu in fata Halei cu parcare si livada pomi fructiferi . pret 200000euro usor negociabil , curent trifazat ,fosa septica proprie ,brasament apa 3 .Actele sunt in faza de finalizare ca spatiu comercial Tel.cel. ...

43 EUR/m2 | 4,650 m2

Floresti, Prahova

Salvează căutarea