Promovat
!!! Hală industrială de vânzare Arad 727 mp – Reducere majoră de preț
7

Hală industrială 727 mp – Acces A1 | Arad Oportunitate de achiziție la preț promoțional – valabil până la 15.05.2026 Imotrust Property propune spre vânzare un activ industrial funcțional, situat în zona logistică a municipiului Arad, cu acces imediat la Autostrada A1 -Preț anterior: 472.550 €+ TVA -Preț ...

500 EUR/m2 | 727 m2

Sud, Arad, Arad

Promovat
Hala industriala de vanzare Arad  1857 mp, Pret Nou!
7

Hala industriala de vanzare Arad 1857 mp, Pret Nou!

Vă oferim spre vânzare o hală industrială modernă, amplasată strategic în Arad, în proximitatea autostrăzii A1. Proprietatea este ideală pentru diverse activități industriale, precum depozitare, logistică sau producție, fiind pregătită să sprijine dezvoltarea afacerii dumneavoastră. Caracteristici Generale: -Suprafață ...

650 EUR/m2 | 1,770 m2

Sud, Arad, Arad

Promovat
Proprietate exclusivistǎ cu vedere panoramicǎ la Malul Mureşului
12

Într-un perimetru select, unde discreția și valoarea proprietăților definesc standardul zonei, această reședință impresionantă se distinge prin anvergură, arhitectură și facilități rare pe piața locală. Edificată în 2009 pe un teren de 690 m², proprietatea oferă o suprafață construită desfășurată de ...

1272 EUR/m2 | 1,022 m2

Romanilor, Arad, Arad

Promovat
Spatiu comercial 80mp zona Parneava
9

Spatiu comercial 80mp zona Parneava

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial de 80 mp utili vad foarte bun. Spatiul este compartimentat astfel: - incapere cu acces din strada; - spatiu pentru bucatarie/chicineta; - grup sanitar; - spatiu depozitare; Spatiul dispune de incalzire prin centrala proprie pe gaz si contoare separate ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Parneava, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând spatiu medical.

Vând spatiu medical.

Vând spațiu cabinet medical,inclusiv ptr. radiologie (radioprotecție existentă) situat în fosta Policlinică Municipală Arad. Spațiul este de 195mp (5 încăperi),reprezintă 1 2 din totalul aflat în coproprietate și are intrări separate. Informații la telefon

Arad, Arad

Promovat
Investiție de Vis! Terasă pe Plaja Ghioroc, Judet Arad – Afacere la Cheie!
20

Elegance Imobiliare vă oferă în exclusivitate oportunitatea de a achiziționa terasa Hawaii situată pe plaja Ghioroc, cunoscută și sub denumirea de litoralul vestului, în județul Arad. Suprafața totală a terenului, conform CF, este de 333 mp, iar suprafața construită este de 200 mp. Această construcție ...