Promovat
Hala productie in Timisoara COMISION 0% - ID V4732
18
9

Hala productie in Timisoara COMISION 0% - ID V4732

ID intern: V4732 Maximizeaza productivitatea cu hala ta de 1500 mp cu doua nivele eficiente. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare hala productie situata in Timisoara cu un regim de inaltime P+2 Etaje, avand o suprafata construita de 1800 mp si 1500 mp utili. Pretabil pentru productie, curierat, ...

593 EUR/m2 | 1,500 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Doua spatii comerciale, 120 mp + 2 locuri parcare, Zona Aradului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare doua spatii comerciale de cate 60 mp fiecare si doua locuri de parcare in Zona Aradului. Spatiile dispun de cf-uri individuale, si se vand doar impreuna, ele comunicand in momentul de fata. Se afla la parter de bloc nou, fiecare cu cate doua intrari din exterior ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
AV669 Cabinet MEDICAL, de VANZARE, in Lipovei, la parter
20
7

AV669 Cabinet MEDICAL, de VANZARE, in Lipovei, la parter

AV-Estate va ofera spre vanzare spatiu autorizabil DSP, destinat pentru: - cabinet medical; - medicina familie; - stomatologie; - kinetoterapie etc; Compartimentare: Cabinet 81mp utili; Spatii comune (sala asteptare, sala tratament, arhiva si hol) 50mp utili; 2 grupuri sanitare. Spatiul este disponibil ...

1851 EUR/m2 | 81 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,ideală pentru clinică,sanatoriu,azil de bătrâni.
5
1

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Sag, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Afacere la cheie + spațiu comercial de vânzare
6
1

Afacere la cheie + spațiu comercial de vânzare

CasaVida Imobiliare vă propune spre vânzare o oportunitate rară pe piața din Lugoj: afacere funcțională la cheie, împreună cu spațiul comercial în care aceasta își desfășoară activitatea. Proprietatea este ideală pentru antreprenorii care își doresc un business stabil, deja poziționat în piață, cu infrastructură ...

604 EUR/m2 | 199 m2

Lugoj, Timis

COMISION 0% Cladire de birouri multifunctionala - zona Girocului
20

FOXFORT propune spre vanzare o cladire de birouri situata in Timisoara, zona Girocului, cu regim de inaltime P+Mezanin + 2Etaje + Pod. Caracteristici cladire: • Suprafata utila: 700 mp, compartimentata in 13 camere; • Pereti interiori din rigips, ce permit recompartimentarea usoara; • Inaltime incaperi: ...

1426 EUR/m2 | 700 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Hala industriala de 576 mp de vanzare - zona Giarmata
9

Hala industriala de 576 mp de vanzare - zona Giarmata

Hala industriala 576 mp | Teren 1.444 mp | Zona Nord Timisoara | Acces TIR | Foxfort propune spre vanzare doua hale industriale situata in zona de nord a Timisoarei, langa centura de Nord, cu acces rapid catre autostrada (6 km pana la intrarea pe A1) si principalele artere ale orasului. Hala are ...

807 EUR/m2 | 576 m2

Giarmata, Timis

OCAZIE COMISION 0% - vanzare spatiu comercial in Timisoara, zona Iulius Mall
20
3

Spatiu comercial cu 4 incaperi de vanzare in Timisoara, zona Lipovei - Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial (SAD) in zona Lipovei - Iulius Mall, cu o suprafata de 152 mp, compartimentat, cu 3 intrari din strada, fiind structurat ca 2 spatii distincte care nu comunica intre ele. Spatiul ...

1513 EUR/m2 | 152 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu birou 2 camere - Zona Torontalului
8
3

Spatiu birou 2 camere - Zona Torontalului

Spatiu birou cu 2 camere de vanzare in Timisoara zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare spatiu de birou cu 2 camere in bloc situat in Timisoara, zona Torontalului aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje, avand 2 camere 2 bai 2 zone de acces si gradina. Suprafata utila ...

1551 EUR/m2 | 78 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Comision 0.Spatiu comercial zona Torontal-Ring
12

Comision 0.Spatiu comercial zona Torontal-Ring

Oportunitate de investitie.Vand 3 spati comerciale impreuna sau separat in zona Torontalului situate la parter in bloc nou.Spatile au suprafete utile de 62,86,93 mp cu vitrine si doua accese .Fiecare spatiu beneficiaza si de cate un loc de percare subteran. Spatiul 1 cu suprafata utila de 62 mp si 1 ...

2209 EUR/m2 | 86 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Locatie cu balta de pescuit si cabanute din lemn de vanzare , la 40 km de Timisoara
18
10

Vand locatie cu afacere la cheie in satul Nadas , Oras Recas judetul Timis. Locatia dispune de : - 3 cabanute cu baie proprie si incalzire ce sunt folosite ca spatiu de cazare - 4 rulote ce sunt folosite ca spatiu de cazare cu incalzire in pardoseala si calorifer - terasa inchisa cu termopan ...

46 EUR/m2 | 8,610 m2

Nadas, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Spațiu pentru depozitare, birouri, arhive.
4

Spațiu pentru depozitare, birouri, arhive.

spre inchiriere sau vanzare spatiu- subsol, cu suprafața utilă de 75 mp, situat pe strada Simion Bărnuțiu, într-o clădire de birouri, într-o zonă cu trafic pietonal și auto intens, ce oferă vizibilitate foarte bună. Caracteristici: Spațiul nu este renovat, oferind libertate totală de amenajare ...

667 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

844 EUR/m2 | 450 m2

Sag, Timis

Vilă mare-individuală, ideală pentru clinică, sanatoriu,azil de bătrâni, Sag-Mănăstire
18
4

844 EUR/m2 | 450 m2

Timisoara, Timis

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau  inchiriat - VESTA RESIDENCE
14

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau inchiriat - VESTA RESIDENCE

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 68 mp spațiu principal open-space, ce ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Ion%2bIonescu%2bde%2bla%2bBrad, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare-  chiriași existenți, investiție sigură!
7

Spațiu comercial de vânzare 56 mp, 3 locuri parcare- chiriași existenți, investiție sigură!

Direct de la proprietar! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren cu vila si spatiu comercial in zona Fabric pe malul Begai
3
2

Proprietar vand teren 1205 mp cu spatiu de locuit la etaj: 4 camere, baie si spatiu comercial la parter,120 mp pe nivel, la parter 2 cabinete medicale. Spatiu comercial prestari servicii 150 mp, h 4 m, functional, apa, grup sanitar, dus, curent trifazic, canalizare, gaz, parcare in curte, 3 fronturi ...

2385 EUR/m2 | 390 m2

Timocului, Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
6

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

HALA 598 MP - 305000 Euro
3

HALA 598 MP - 305000 Euro

Pozitionata strategic pe o platforma cu mai multe hale industriala, in apropiere de centura de Sud a orasului Timisoara, avand acces la drumul european Exista posibilitate de achizitionare a unei hale similare situate exact langa (lipita) daca se doreste suprafata mai mare Suprafata terenului aferent ...

510 EUR/m2 | 598 m2

Timisoara, Timis

Promovat
AV669 Cabinet MEDICAL, de VANZARE, in Lipovei, la parter
20
7

AV669 Cabinet MEDICAL, de VANZARE, in Lipovei, la parter

1851 EUR/m2 | 81 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea