Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii
20
3

Vand casa in comuna Giarmata ideala pt doua familii

Vand casa in comuna Giarmata, compartimentata inteligent, ideala pentru doua familii ! Oportunitate ideala pentru un cuplu tanar care doreste sa aiba parintii aproape, dar sa-si pastreze intimitatea. Locuinta beneficiaza de acces facil catre scoala, magazine alimentare si statie de autobuz. Casa ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Teren + anexa functionala
10

Teren + anexa functionala

Oportunitate de investitie si dezvoltare,deoarece localitatea Bozovici a fost declarata zona turistica si este un important centru comercial,medical,educational pentru toti locuitorii din Valea Almajului. Teren 545 mp in care este inclusa 1 Anexa functionala [energie si apa](1 baie cu cada,wc si chiuveta,racordatela ...

545 m2

Bozovici, Bozovici, Caras-Severin

Promovat
Apartament decomandat 2 camere Universitate
5
1

Apartament decomandat 2 camere Universitate

Apartamentul este situat in blocul turn aflat lângă Universitate peste drum de stadion, etaj 3 pe mijloc, centrala proprie costuri minime , izolat , termopan nou, curat. Prețul este puțin negociabil, perioada minima 12 luni, garanție 1 luna. Sunați la ore decente , nu răspund la mesaje. Telefon ...

49 m2

Universitatii, Suceava, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila premium  Corbeanca
10

Vila premium Corbeanca

O oportunitate rară în Petrești Corbeanca: vilă de 5 camere construită cu materiale premium, amplasată pe un teren de 750 mp., aproape de Therme, la 5 minute de Centrul de sănătate ,,Ana Aslan" , 10 minute de aeroport, acces rapid la A0. Proprietatea beneficiază de o poziție retrasă, asigurând liniște ...

2800 EUR/m2 | 200 m2

Petresti, Ilfov

Casă spațioasă cu grădină mare, anexă și utilități complete   Jibou
6
5

Casă spațioasă cu grădină mare, anexă și utilități complete Jibou

De vânzare casă de locuit situată într-o zonă liniștită și plăcută a orașului Jibou, ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și spațiu verde. Proprietatea are o suprafață totală de 1.100 mp, compusă din teren, grădină generoasă, curte amenajabilă și mai multe anexe utile. Curtea ...

1158 EUR/m2 | 120 m2

Jibou, Salaj

casa de vanzare
10
16

casa de vanzare

Vând casă proprietate din cărămidă supf utila 150m suprafață construită 100m ,3 dormitoare,din care 2 jos și o cameră sus la masarda din lambriu din lemn capitonata cu polistiren un living bucătărie open space ,2bai,2holuri,beci,terasa in curte,curtea pavata, renovata totul din 2021 este nou,gaz este ...

960 EUR/m2 | 100 m2

Braila, Braila

Case de vânzare Mangalia - Central
6

Case de vânzare Mangalia - Central

Se oferă spre vânzare casă şi teren situate în zona centrală, zonă liniştită cu următoarele detalii: - Situată în apropiere centru aprox. 1000 m până la plajă - Teren approx. 700 mp cu deschidere la stradă de 13.5 m - Utilităţi: apă, canalizare, gaze, CATV, internet - Casa: 3 dormitoare, 2 livinguri, ...

1024 EUR/m2 | 127 m2

Central, Mangalia, Constanta

Teren intre Botiz si Ciuperceni cu front la drum national
1
5

Teren intre Botiz si Ciuperceni cu front la drum national

Vand 2.76 ha( 2 hectare si 76 de arii) între Botiz si Ciuperceni cu front de 93 m la drum national DN19 si posibilitate de parcelare.

27,600 m2

Botiz, Satu Mare

Vand apartament penthouse
2
2

Vand apartament penthouse

Vand apartament nou ,open space,la mansarda, in mini bloc cu doar 5 apartamente ,locatie centrala langa Penny ,vis a vis de piata, str Pietroasa nr2A1 ,2 parcari incluse in pret, S=115mp utili,138mp construiti, 2bai,balcon. Se vinde semifinisat .

1391 EUR/m2 | 115 m2

Apahida, Cluj

Vand apartament 3 camere zona centrala
2
20

Vand apartament 3 camere zona centrala

Vand apartamente noi cu 3 camere in mini bloc cu doar 5 apartamente ,locatie centrala langa Penny , str Pietroasa nr2A1 ,1 parcare inclusa in pret, S=57mp utili,68mp construiti, compartimentat astfel: 2 dormitoare, 1 living+bucatarie,baie,dressing,balcon. Se vinde semifinisat .Exista loc de parcare si ...

1754 EUR/m2 | 57 m2

Apahida, Cluj

vand casa cu teren
10

vand casa cu teren

Casă de vânzare pe Strada Fabricii Comuna Mateești, Vâlcea Vă propunem spre vânzare o casă solidă și primitoare, situată într-o zonă liniștită pe Strada Fabricii, în comuna Mateești, județul Vâlcea. Construită în anul 1994, proprietatea este ideală atât ca locuință permanentă pentru o familie care ...

636 EUR/m2 | 110 m2

Mateesti, Valcea

Vand casa Liubcova
2
8

Vand casa Liubcova

Vând casă în sat Liubcova Casa are 4 camere,bucătărie,baie ,hol ,anexe și grădină Nu este locuită,dar are trasa apă și canalizare. Mai multe detalii la nr tel

400 EUR/m2 | 100 m2

Liubcova, Caras-Severin

Închiriere apartament 3 camere ANL Brâncuși
9

Închiriere apartament 3 camere ANL Brâncuși

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere, decomandat, 89,6 mp, complet utilat si mobilat, cu 2 bai si 2 balcoane, aer conditionat, sistem de alarma,situat intr-un imobil din cartierul ANL Brancusi la capatul liniei de troleibuz 93 Apartamentul beneficiaza de loc de parcare

89 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament decomandat 2 camere Universitate
5
1

Apartament decomandat 2 camere Universitate

49 m2

Universitatii, Suceava, Suceava

Proprietar, vand teren in Comuna Cornetu-Ilfov, 34 Euro mp
2
2

Proprietar, vand teren in Comuna Cornetu-Ilfov, 34 Euro mp

Teren intravilan, construibil, situat in comuna Cornetu - Jud.Ilfov, avand suprafata de 1800 mp, deschidere 12.5 m, strada Crizantemelor nr 25, cu intrare de pe strada Molidului (lotul cu intrarea de pe Crizantemelor s-a vandut). Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la . Adrian

Cornetu, Ilfov

vand duplex
10

vand duplex

Persoana fizica nu agenție vănd duplex situat pe str Iazului in Floresti. Suprafața casei este de 118 mp.teren 250 mp .teren liber 190mp. Regimul de inalțime este P+ E iar compartimentarea este urmatoarea. Parter .hol -living cu bucatarie open space -baie- cămară+terasa acoperita+camera tehnica cu intrare ...

2466 EUR/m2 | 118 m2

Floresti, Cluj

Vand teren extravilan in Ostrovul Mare jud Mehedinti.
6
8

Vand teren extravilan in Ostrovul Mare jud Mehedinti.

terenul este situat pe malul Dunari si se vinde si in parcele de 500mp la un pret convenabil si negociabil.Este ideal pentru case de vacanta sau pentru pescuit.

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Promovat
Vilă, pensiune lângă plajă. Mamaia nord. Str D14 Nr.7A. 11 camere, dotată pentru cazare.
10
5

Vilă-Pensiune langa plajă. 399000 euro. Mamaia nord, Năvodari Str D14 Nr.7A. S+P+1E+M .11 camere,12 băi.450 mp.desfășurat. 185 mp construiți la sol .2 terase .Curtea placată cu piatră naturală,bucatarie profi .lenjerie, mobilier,aere condiționate,frigidere..etc etc. Utilități-Electricitate, Gaze, Apă, ...

790 EUR/m2 | 500 m2

Navodari Tabara, Constanta

Casă solidă din cărămidă cu 4 camere   Șicula Jud. Arad
10
14

Casă solidă din cărămidă cu 4 camere Șicula Jud. Arad

Vând casă solidă din cărămidă, compusă din 4 camere mari, hol, baie nouă, utilată cu boiler electric de 50 L, apă curentă de la rețea, electricitate, încălzire pe lemne cu teracote, iar gazul este la poartă și se poate face branșamentul, anexă pentru lemne unelte, livadă tânără din 2015 aproximativ ...

432 EUR/m2 | 88 m2

Sicula, Arad

vand apartament in zona centala situat langa Universitatea Dragan Lugoj
7
8

Vand apartament cu 2 camere,semidecomandat 62mp situat in zona centrala,vis-a-vis de Universitatea Dragan Lugoj. Ap.este la et.4 si este compus din: bucatarie,living,balcon deschis,dormitor si baie. Dotari: -centrala proprie -geamuri termopan -clima -masina de spalat -frigider -tv -aspirator -cuptor ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Proprietar vand 1 2 duplex cu 5 camere si teren de 380 mp, zona Dumbravita
10
3

Duplex cu 5 camere de vanzare in Dumbravita, str.Arhimede. Suprafata utila de 140 mp si teren 380 mp. Anul constructiei este 2020, structura beton, material zidarie caramida. Compartimentarea este dispusa dupa cum urmeaza: - Parter: hol, birou, living open-space, 1 camara, 1 sptiu depozitare, 1 baie, ...

1779 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

Teren de vanzare
2
1

Teren de vanzare

Ofer spre vanzare teren in suprafata de 600mp, perfect pentru construirea locuintelor. Terenul beneficiaza de acces privat in sat Darza, comuna Crevedia. Pentru mai multe detalii contacti ma pe nr de telefon.

600 m2

Darza, Dambovita

Teren 23000 mp - Ghiroda-aeroport, langa VGP, potential hale
4
1

Oportunitate de investiție, situată în Ghiroda, la câțiva pași de Aeroportul Internațional Timișoara, langa parcul VGP, 100m drum asfaltat Terenul are 23.070 mp, 58 x 399, avand frontul de 58ml. Potential pentru hale, fiind ideal pentru logistică, depozitare sau producție. Poziția este strategică, într-o ...

23,020 m2

Ghiroda, Timis

Salvează căutarea