Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale
20

Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale

Casa individuala de vanzare P+M in Giarmata amplasata intr-o zona rezidentiala deosebita la aproximativ 10 km de Timisoara. Accesul la proprietate se realizeaza de pe o strada asfaltata cu doua fronturi stradale. Casa este situata pe un teren cu o suprafata de 1176 mp cu doua fronturi stradale de 30ml ...

1101 EUR/m2 | 268 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Gradina proprie. Decomandat. Langa ESO si Profi. Bucatarie INCHISA
10
9

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, GRADINA proprie, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 50 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare ...

2020 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa la rosu ,zona rezidentiala Beclean
17

Casa la rosu ,zona rezidentiala Beclean

Ven Imobiliare Bistrița vă propune spre vânzare o casă noua și spațioasă, situată în zona rezidențială Beclean, într-o zonă liniștită și în continuă dezvoltare, ideală pentru familiile care își doresc confort, intimitate și acces rapid către oraș. Proprietatea este amplasată la doar 5 minute de orașul ...

461 EUR/m2 | 180 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere+Parcare+Mobilat Mogosoaia Str Drumul Morii Et 2din3
20

RUSTIC RESIDENCE MOGOSOAIA STRADA DRUMUL MORII Galaxy Imob va recomanda un apartament de 2 camere decomandat in suprafata utila de 53 mp si 58 mp (balcon inclus) situat la etajul 2 din 3 al unui imobil construit in 2010 pe strada Drumul Morii din localitatea Mogosoaia Apartamentul se vinde mobilat ...

1885 EUR/m2 | 53 m2

Mogosoaia, Ilfov

2 camere, 55 mp, bloc nou, garaj, zona Centrala, Platinia, UMF - USAMV
11

Apartament NOU la prima închiriere, cu 2 camere și balcon, situat în imobil cochet, cu doar 3 etaje, recent finalizat, poziționat în zona centrală a orașului, foarte aproape de Fabrica de Bere și USAMV. Poziționare ideală, într-o zonă centrală și foarte convenabilă, perfectă atât pentru studenții/rezidenții ...

55 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 3 camere - TRIVALE - 84 mp - Decomandat - Boxă
12
1

Apartament 3 camere - TRIVALE - 84 mp - Decomandat - Boxă

Un apartament generos, cu spații bine proporționate și un potențial deosebit, ideal pentru cei care își doresc să își amenajeze locuința exact după propriul gust. Proprietatea este situată pe Strada Frasinului, în cartierul Trivale, și dispune de o suprafață totală de 84 mp, fiind amplasată la etajul ...

917 EUR/m2 | 84 m2

Pitesti, Arges

Vila spatioasa cu 5 camere |Giulesti- Bucuresti |  Constructie 2022 |  Curte proprie |
11

Vila spatioasa cu 5 camere |Giulesti- Bucuresti | Constructie 2022 | Curte proprie |

Excelenta prin experienta! Descopera confortul unei locuinte moderne, cu bun gust, situata intr-o zona linistita din Giulesti, sectorul 1 ndash; Bucuresti, ideala atat pentru rezidenta, cat si pentru activitati de birou. Aceasta vila spatioasa, construita in anul 2022, imbina perfect functionalitatea ...

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

Hala Industriala Renovata + 1500 MP Teren Halchiu
20

Hala Industriala Renovata + 1500 MP Teren Halchiu

Va propunem spre vanzare o hala industriala complet renovata, situata in localitatea Halchiu, intr-o zona cu acces facil si pozitionare excelenta, vis-a-vis de Olimpus Proprietatea este ideala pentru activitati de productie, depozitare, logistica sau dezvoltarea unui business industrial comercial, ...

538 EUR/m2 | 800 m2

Halchiu, Brasov

Teren Platou Premium, 57.662 mp, Deschidere Generoas #259;  400 ml la DJ One #537;ti–Adjud
18

Teren Platou Premium, 57.662 mp, Deschidere Generoas #259; 400 ml la DJ One #537;ti–Adjud

Teren cu potential industrial si logistic ,Onesti | NOBILA IMOBILIARE Suprafata totala: 57.662 mp (1 ha curti constructii , 3 ha intravilan arabil , 17.794 mp extravilan) NOBILA IMOBILIARE va propune spre vanzare un teren amplasat strategic la Drumul Judetean 11A Onestindash;Adjud, cu vizibilitate ...

57,662 m2

Popeni, Bacau

TEREN UNIC faleza Dunarii Braila
2

TEREN UNIC faleza Dunarii Braila

615 mp TEREN pe Faleza Dunării Preț 84.900 eur negociabil, 615 mp POSIBILITATE RATE și detalii suplimentare la telefon . Vă prezentăm un activ imobiliar rar, situat într-una dintre cele mai râvnite locații din Brăila: Faleza Dunării, în proximitatea Bisericii Grecești. Aceasta nu este doar o parcelă ...

612 m2

Braila, Braila

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2586 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...

1265 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie
7

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...

1637 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -600 m STB
7

Garsoniera ideal investitie -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 68.100 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1633 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 94.600 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1528 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
9

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...

1534 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
12

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.305 Euro TVA Inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2251 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea