Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp

Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil

1,445 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat
8

De inchiriat

Ofer pentru inchiriere Apartament cu 3 camere, situat în complexul Arghezi Residence la adresa Drumul Binelui nr. 223-225, et 6 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou (mobilă nouă în hol, bucătărie, living, băi, dormitoare, balcoane), electrocasnice noi în ...

116 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vând casă Ostroveni Dolj
5
3

Vând casă Ostroveni Dolj

Vând Doua case + teren 1550mp Ostroveni Dolj zona centrala, 60 km de Craiova. Preț 46000 euro negociabil Relații la telefon - Viorel.

30 EUR/m2 | 1,550 m2

Ostroveni, Dolj

Promovat
ÎNCHIRIEZ laborator cofetărie   producție alimentară, 80 mp   complet amenajat   Coiciu, Constanța
8
1

ÎNCHIRIEZ laborator cofetărie producție alimentară, 80 mp complet amenajat Coiciu, Constanța

Spațiu comercial stradal, cu vizibilitate buna. Spațiul a funcționat mai mulți ani ca laborator de cofetărie și se predă amenajat pentru activitate alimentară, cu dotările existente: vitrine, cuptoare, mese de lucru, frigidere, mobilier și compartimentare specifică fluxului alimentar. Compartimentare: ...

80 m2

Coiciu, Constanta, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Inchiriez garsoniera
11
97

Inchiriez garsoniera

Ofer spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata , in zina fabrica de bere Gavana Nu percep garantie Pentru mai multe informatii sunati Va rog nu lasati mesaje daca sunteti interesati

37 m2

Pitesti, Arges

Apartament 2 camere renovat zona Piata Muncii, Parcul Gh. Petrascu
8
5

Apartament 2 camere renovat aprilie 2026. Strada Aleea Fruntas Constantin Tudor nr. 4, scara 1. Bloc din caramida, an 1962, reabilitat termic, fara risc seismic. Etaj 4 4, vedere spate spre parc, doua debarale, balcon. Suprafata 47mp, suprafata utila 44mp. Decomandat. Instalatii schimbate, electrica, ...

2611 EUR/m2 | 44 m2

Piata+Muncii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
   Vilă tip duplex modernă de închiriat | Popești-Leordeni | Clinică   Birouri   Centru educațional
5

Vilă tip duplex modernă de închiriat | Popești-Leordeni | Clinică Birouri Centru educațional

Vilă tip duplex modernă de închiriat | Popești-Leordeni | Clinică Birouri Centru educațional Se oferă spre închiriere vilă tip duplex modernă, complet mobilată și utilată, ideală pentru activități comerciale: clinică medicală, cabinete, birouri de firmă sau centru educațional (grădiniță after-school). ...

190 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

1 Decembrie Fiat Metrou C Georgian
5
37

1 Decembrie Fiat Metrou C Georgian

Vând garsoniera cf1 SD etaj 3 10,Intrare și vedere stradală.Toate îmbunătățirile.Amenajata modern.Exclus agentii

1682 EUR/m2 | 33 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vand garsoniera studio in Militari Residence -Chiajna  43 mp -70 K
5

Vand garsoniera studio in Militari Residence -Chiajna 43 mp -70 K

Vand garsoniera studio de 43 MP total la intrare in cartier Militari Residence. Este complet mobilata si utilata , etaj 6 7. Apartamentul este situat la 3 min de statia Gladiolelor , 12 min de Metrou Preciziei , zona buna cu SPA, magazine Kaufland, Lidl , si complex Militari Shopping.

1795 EUR/m2 | 39 m2

Chiajna, Ilfov

Teren de vanzare
1
9

Teren de vanzare

Se vinde un teren situat in satul Rugi, comuna Turcinesti, la 7 km de orasul Tg-jiu (jud. Gorj), cu un front stradal de 24.82 m, suprafata totala masurata de 7166 mp. Din aceasta suprafata 1718 mp sunt trecuti pe intravilan (70.77 m de la strada), restul fiind pe extravilan. Terenul se preteaza pentru ...

7,166 m2

Rugi, Gorj

Promovat
Duplex in Dumbravita
20
2

Duplex in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri solare ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

casă de vânzare
6

casă de vânzare

Vând casă P+M 119 mp total, din BCA, izolată termic cu polistiren 10 cm ESP 80, încălzire în pardoseală cu pompă de căldură, panouri fotovoltaice de 6 kw. Casa este compusa din: la parter living, bucătărie și baie și la mansardă trei dormitoare, balcon cu acces din două dormitoare. Casa este extindere ...

966 EUR/m2 | 119 m2

Harsova, Constanta

Vând garsonieră. 10

Vând garsonieră.

Vand garsoniera în apropiere de Policlinica Malcoci, sector 5 , Aleea Pricopan. Garsoniera este confort 2, etaj 3 10 , bloc anvelopat . Mijloace de transport 32, 139,117, 22 . Direct proprietar, pentru mai multe detalii în privat.

1750 EUR/m2 | 20 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casa de vanzare in Curita,com.Casin,jud.Bacau
9
32

Casa de vanzare in Curita,com.Casin,jud.Bacau

CASA compusa din doua camere,hol,bucatarie vara ,iarna ,suprafata 100 mp,Magazie,Beci; Fantana in curte; Energie electrica; Gaz metan. Casa este locuibila,renovata cu tamplarie noua termopan,parchet,sobe noi,instalatie electrica noua.Poate fi facuta Pensiune ...

850 EUR/m2 | 100 m2

Onesti, Bacau

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren cu casă
6
12

Teren cu casă

Casa cu teren, 1575 mp, deschidere 33 m la Bld CA Rosetti, utilități, curent 380v, pretabil oricărei activități! Accept și variante, schimburi.

Podul de Fier, Iasi, Iasi

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare un apartament primitor, spațios și foarte bine întreținut, situat în cartierul Micro 5, etaj 3 din 8 cu lift funcțional ,una dintre zonele apreciate ale municipiului Hunedoara. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind pregătită pentru mutare imediată. Bucătărie ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ofer spre închiriere apartament cu 3 camere, confort 1, parter , Zona Circumvalatiunii