Imobiliare

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, Giroc sat
16

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, bloc nou, etajul 1, loc de parcare, încălzire centrală termică prin pardoseala, mobilat, utilat, clima, ocupabil imediat. Zona Giroc sat. Preț : 380 euro + garanție + comisionul agenție

54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren direct proprietar

Teren direct proprietar

Ofer spre vânzare doua loturi de teren intravilan(SUPRAFAȚA 5000 +14425 mp) cu potențial de dezvoltare datorită amplasării in imediata apropiere de primul sens giratoriu la intrarea în localitatea 1DECEMBRIE în imediata apropiere a nodului rutier al autostrăzii A0. Terenul are o deschidere de 73ml direct ...

19,200 m2

1 Decembrie, Ilfov

Promovat
Casa de vanzare,Sag - Manastire
20

Casa de vanzare,Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

825 EUR/m2 | 200 m2

Sag, Timis

Promovat
BUCUREȘTI, Piața Romană, PF, Apart. 2c decom, 2018, mobilat si utilat complet, 354.900 euro neg.
10
1

Se propune spre vânzare, fără schimburi, ca oportunitate de investiție sau locuință, un apartament deosebit cu 2 camere decomandate, amplasat ideal, într-un bloc solid, construit pe cadre în anul 2018, poziționat în zona Eminescu Polonă, la circa 5 minute de mers pe jos până la Piața Romană, într-o ...

4328 EUR/m2 | 82 m2

Piata%252525252bRomana, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren arabil 10

Teren arabil

Vând teren arabil in zona Râmnicu Sărat. 4,7 lei mp

Ramnicu Sarat, Buzau

Teren intravilan la 8 km de Brașov, la intrare în Bod dinspre Sânpetru
5
6

Teren intravilan cu suprafața de 625 mp cu deschidere la 2 drumuri. Se află situat la intrare în Bod dinspre Sânpetru. (se afla la 60 m de DJ 103 asfaltat.)

625 m2

Bod, Brasov

Apartament 4

Apartament

Vând apartament,4 camere,2 băi,bucătărie,debara,2balcoane,fără îmbunătățiri,etaj 1,b-dul Minerilor,Rovinari,județul Gorj

786 EUR/m2 | 70 m2

Rovinari, Gorj

casa locuibila in comuna vama
5
1

casa locuibila in comuna vama

vand casa locuibila in comuna vama langa drumul european.det la tel .pret 55000 euro neg

138 EUR/m2 | 400 m2

Vama, Suceava

Teren de vânzare Joița
4

Teren de vânzare Joița

Teren intravilan de vânzare, suprafață 3.400 mp, cu posibilitate de extindere în comuna Joița, aflată la 15 km depărtare de București. Terenul se află într-o zonă care este într-o continuă dezvoltare, în apropiere construind-se diverse proiecte rezidențiale. Terenul are o suprafață plană, fără construcții ...

Joita, Giurgiu

Teren 10.000 mp
6
1

Teren 10.000 mp

In primul rand anuntul se adreseaza oamenilor de afaceri cu viziune sau companiilor mari care au in conducere persoane cu viziune si stiu ce insemna cuvantul predictibilitate . Terenul se afla in localitatea VADENI judetul BRAILA in apropierea noului pod peste Dunare . Terenul are urmatoare facilitati ...

10,000 m2

Vadeni, Braila

Apartament 2 camere semidecomandat - 58 m2 utili | Zona Matei Millo | Direct proprietar
10

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Matei Millo (în apropiere de A3 și Lemon Retail Park), într-un bloc boutique finalizat în 2022, cu regim de înălțime P+3. Apartamentul are o suprafață utilă de 58 m și un balcon generos de 6.8 m , fiind poziționat la etajul 2. Locuința ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Voluntari, Ilfov

Teren Breaza-Talea sau loturi 1000mp
5
2

Teren Breaza-Talea sau loturi 1000mp

Teren Extravilan. Se pot vinde si loturi de 1000 mp Teren Comuna Talea 3400 mp cu deschidere 72 ml, terenul se afla la intrare in sat si are toata latura din spate 100 ml vecina cu padurea. Talea este o localitate în județul Prahova, Muntenia, România. Comuna Talea este situat în partea de nord-vest ...

Ploiesti, Prahova

Inchiriez apartament 2 camere
5

Inchiriez apartament 2 camere

Apartamentul se află într-o zonă rezidențială din zona Banatului construit de grupul Catali în anul 2023. Este la etajul 6 dispune de un loc de parcare, apartamentul este complet mobilat și utilat, are montat aer condiționat, mașina de spălat vase, uscător. Datorită poziției are costuri de întreținere ...

57 m2

Mioveni, Arges

Vind casa cu curte suprafata 444m p 3

Vind casa cu curte suprafata 444m p

localitatea Nicoresti centru jud Galati pret 32.000 Euro

72 EUR/m2 | 444 m2

Nicoresti, Galati

Teren intravilan, Ștefănești
5
4

Teren intravilan, Ștefănești

Teren intravilan, Ștefănești, lângă primărie, 1400 mp, construcții noi, 38.500 euro. Telefon:

1,400 m2

stefanesti, Arges

Vânzare teren

Vânzare teren

Intravilan 1475 m.p pretabil orice construcție

Stoenesti, Arges

Teren intravilan asfalt,utilitati, Runcu,  Dambovita
2
7

Teren intravilan asfalt,utilitati, Runcu, Dambovita

900 mp, intre case in Runcu Dambovita , sat Ferestre cu deschidere 24 m la asfalt. Utilitati :gaz,curent,apa ,cablu TV si net la limita de proprietate.

900 m2

Runcu, Dambovita

Teren in Fintinele
9
1

Teren in Fintinele

Teren intravilan 2439 mp lângă pădure Fântânele, Sibiu Vând teren intravilan în suprafață de 2439 mp situat într-o zonă liniștită din Fântânele, aproape de sat și de pădure. Terenul este aproximativ 75% drept, ideal pentru construcție Partea superioară urcă ușor spre liziera pădurii, oferind ...

2,439 m2

Sibiu, Sibiu

Dascălu Ilfov Loturi de 918 mp și de 3850 mp  intravilan
9
26

Dascălu Ilfov Loturi de 918 mp și de 3850 mp intravilan

Dascălu Ilfov Loturi de 918 mp sau 3850 mp teren intravilan situat într o zona in plina dezvoltare și sistematizare la 50 m de Drumul Județean, acces la drum asfaltat, pietruit, toate actele. Teren construibil După terminarea lucrărilor, preț dublu ! Cu o inflație de peste 30% in ultimii 3 ...

918 m2

Dascalu, Ilfov

vind apartament 3camere decomant confort0 faleza sud..
9
3

vind apartament 3camere decomant confort0 faleza sud..