Imobiliare

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren agricol de vanzare
3
5

Teren agricol de vanzare

Proprietar vand doua parcele - 13000mp si 6500mp - Pret 20000eu distanta de cateva parcele intre ele este arendat pana in momentul de fata la iesirea din Sustra ,( jumatatea distantei dintre Timisoara-Lugoj), pe dreapta la sosea acte la zi unic proprietar o74oo4o9o9

19,500 m2

Sustra, Timis

Promovat
Teren Intravilan Schitu Topolnitei la rau 2527
4
1

Teren Intravilan Schitu Topolnitei la rau 2527

Teren Intravilan Schitu Topolnitei 26 m deschidere la DJ si la raul Topolnita Apa si curent trase Imprejmuit

2,527 m2

Schitu Topolnitei, Mehedinti

Promovat
Vand afacere salon la cheie
5

Vand afacere salon la cheie

Oportunitate rară salon de înfrumusețare la cheie, gata să producă din prima zi! Îți dorești propria afacere în domeniul beauty, fără bătăi de cap cu amenajarea, autorizațiile sau investițiile inițiale? Acesta este momentul potrivit. Se vinde cedează firmă complet funcțională, cu toate autorizațiile ...

Sector 6, Bucuresti

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Adunații Copăceni parcelă 513m2
1
5

Adunații Copăceni parcelă 513m2

Teren Adunații Copăceni, parcelă de 513 m2 cu drum de servitute pietruit, deschidere 27 ml (27*19), zona de case noi foarte liniștită, Aleea Troiței (pe lângă fermă). Facilități: gaze, apă, curent electric, cablu tv, drum acces. Foarte aproape de București, se ajunge foarte repede,22 km din Piața Unirii, ...

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat
5
2

Apartament 2 camere de inchiriat

Închiriez apartament zona Nord ,Bacău Etj 3 din 4.Are 2 camere decomandat ,mobilat utilat finisat modern! detalii la telefon!

55 m2

Bacau, Bacau

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Apartament premium spre vanzare Bacau
7
9

Apartament premium spre vanzare Bacau

Apartament de lux de vânzare într-o zonă rezidențială exclusivistă, complet modernizată și elegantă, construit în 2016. Acest apartament reprezintă highlight-ul unui stil de viață de calitate, cu finisaje moderne și se află într-o comunitate selectă. Spațiu generos și confortabil, cu 2 dormitoare ...

1164 EUR/m2 | 85 m2

Central, Bacau, Bacau

Promovat
inchiriez pe termen lung apartament  in Arad ,zona Podgoria
7
2

inchiriez pe termen lung apartament in Arad ,zona Podgoria

Persoana fizica inchiriez in arad ,zona Podgoria apartament cu 2 camere decomandate mobilat,cu toate utilitatiile incalzire proprie,climatizare,bucatarie dotata cu electrocasnice,masina de spalat ,masina se spalat rufe etc.

60 m2

Podgoria, Arad, Arad

Teren de vânzare

Teren de vânzare

Vând teren Comuna Merei , Sat Ograzi lângă Școală. Suprafata 1600 mp deschidere 27 m

1,700 m2

Merei, Buzau

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 79500 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

imobiliare vanzari

imobiliare vanzari

Proprietar, vand apartament in sectorul 5 strada Pecineaga, nr1,zona Rahova Sebastian. Apartamentul are o suprafața totala de 78mp din care 68mp reprezintă suprafața utila. Este situat la bloc etajul1 din 4, este decomandat, compus din 3 camere, una bucatarie, una baie, un grup sanitar, doua holuri, ...

2059 EUR/m2 | 68 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei
7
2

gars.tig 2 et6 mobilat utilat 1300lei

gars tig2 et6 din 7ultimul Leu se închiriază și perioade scurte scurte 3 și 6 luni 1300lei 0745914848

30 m2

Galati, Galati

imobiliare casa si teren 3

imobiliare casa si teren

Vand casa și teren in suprafața de 1877 mp in județul Giurgiu, comuna Iepuresti la 28 km de Bucuresti. Casa este batraneasca și necesita reparații. Dispune de curent electric, doua fântâni in curte, apa de la rețea este la intrarea in curte. Casa este situata intr-o zona linistita, in apropiere de pădure, ...

746 EUR/m2 | 67 m2

Iepuresti, Giurgiu

Vand Teren 3

Vand Teren

Vând teren comuna Brebu megieșesc! Suprafața 1408 metri pătrați. Toate actele in regula. Toate unitățile (apa gaz curent) la strada. Deschidere 35 metri . 25 euro metrul patrat.

1,440 m2

Brebu Megiesesc, Prahova

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat  2000 lei
8
4

2cam.dec .m18 et2 mob.utilat 2000 lei

2cam dec.M18 et2 mob.utilat nou 2000lei 0745914848

55 m2

Galati, Galati

Direct de la proprietar - Apartament cu 3 camere pe Take Ionescu
10
16

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, semidecomandat, 69 mp utili si un balcon deschis de 8.5 mp, la etajul 6 din 10, pe bulevardul Take Ionescu. Apartamentul este proaspat renovat de la rosu, dotat cu geamuri tripan, usi porta doors, centrala proprie, aer conditionat, combina frigorifica, cuptor, ...

2464 EUR/m2 | 69 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

casa becicherecul mic
8
17

casa becicherecul mic

vând casa becicherecul mic 3 dormitoare Living mare bucătărie, doua bai doua holuri la rosu porotherm placa de beton suprafață utila 110 mp teren 500 mp are utilități în fata casei apa curent canalizare și asfalt gazul acume se trage pe strada geamuri termopan izolație polistiren 10 cm se vinde și prin ...

864 EUR/m2 | 110 m2

Becicherecu Mic, Timis

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Casa de vânzare în Gherla
4
3

Casa de vânzare în Gherla

Locuința se afla in centrul orașului 1 bucătărie, 2 camere mari, baie debara curte. Suprafața este de 158 mp teren și casa. Poate fii locuibila sau pentru investiție Birouri, Magazin, Cabinet medical, Centru de înfrumusețare . Prețul este negociabil Imobilul are toate actele făcute. Mai multe informații ...

823 EUR/m2 | 158 m2

Gherla, Cluj

Vând apartament de lux, ultracentral, 2 camere în Sebiș Județul Arad
10

Apartamentul este situat la etajul I al blocului din centrul Orașului Sebis, compus din: hol intrare, cameră de zi, dormitor,bucătărie și baie. Are o suprafață utilă de 56m.p., dispune de toate utilitățile,Blocul dispune de ascensor în stare de funcționare,spațiu verde amenajat pentru relaxare. Apartamentul ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Sebis, Arad

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Proprietar vând Proprietate versatilă: locuință, cabinet sau pensiune etc
10
19

Casa individuala in zona Aradului, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2006. - suprafata utila de 190 mp. - teren de 450 mp, cu 2 fronturi stradale de 25 17 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din BCA, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - Compartimentare: ...

1658 EUR/m2 | 190 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea